ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
Ви розумієте, що якщо піти на переговори, підписати договір, і т д. Нічого з цього не вийде. Потім, через пару років ще гірше буде. Ну, да, буде тільки час у вас, продати все та накривати пʼятами закордон.
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
А ви думаєте що переговори будуть в нашу сторону???? Що після переговорів вони нас лишать назавжди????
Прочтите мой комментарий еще раз - я думаю, что переговоров не будет.
Поэтому лучшим способом сохранить жизни как можно большему количеству населения было открыть границы. Население проголосовало бы за страну ногами и имело бы возможность покинуть города до начала штурма.
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Мне не нужно ничего продавать и никуда бежать. Это ваша проблема, а не моя.
Ответ дляНетта
Вот интересно, из моих знакомих женщин,у которих вбоюют синовья, никто не сказал отправляй своего, нам нужна победа любой ценой. Наоборот говорят чтоб берегла и прятала любими способами. А тут прям пропаганда так и прет. Как марафон посмотрела.
Потому что у них здоровое мышление
Соната любви• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Вы умеете читать??? Я каждую неделю езжу на передовую, у меня на обеспечении ребёнок, мать пенсионер и свекровь 83 года, плюс волонтёрство животным и людям которые остались без жилья, плюс ещё работа. Вот пишу здесь и подъем в 7:00. Я себя не хвалю…. Я хоть что-то делаю.
вот не верю.
те кто ездит на передовую и видит измученные и изнеможенные лица военных, многие из которых ранены, контужены.
у них желание, чтобы война закончилась.
и чтобы все они смогли остаться в живых.
такие не будут ночь напролет сидеть на форуме, так как ни физических, ни душевных сил не хватит.
а если в таком ритме не спать ночами, то через некоторое время появится заторможенность, головокружение, апатия, галлюцинации.
и человек будет стараться в свободное время выспаться, а не всю ночь писать, а утром в 7 вставать.
а вы хотите воевать чужими руками, придумывая себе разные оправдания.
вы хоть раз поедьте на реальную передовую, где ведутся боевые действия. поживите в реальном окопе недельку,
а потом поговорим.
а то ощущение, что вы на ходу придумываете себе красивые истории.
у них желание, чтобы война закончилась.
а потом поговорим.
sukeviciene• 11 марта 2024
Ответ дляНетта
Вон там нам Оскар дали. За документальний фильм о Мариуполе.
Ага
Так себе победа)
Хорошо, что мир увидел нашу реальность
Плохо, что это вообще имело место быть и есть
Так себе победа)
Хорошо, что мир увидел нашу реальность
Ответ дляСоната любви
вот не верю.
у них желание, чтобы война закончилась.
а потом поговорим.
у них желание, чтобы война закончилась.
а потом поговорим.
Я вам нічого доказувати не збираюся. Надобраніч.
Полковой раввин Изя• 11 марта 2024
Ответ дляsukeviciene
Ага
Так себе победа)
Хорошо, что мир увидел нашу реальность
Так себе победа)
Хорошо, что мир увидел нашу реальность
Миру на нашу реальность плевать с высоты Эвереста.
Ирина-bbd0• 11 марта 2024
Верховная Рада одобрила законопроект об уголовном наказании за отрицание вооруженной агрессии России против Украины
3 марта 2022 года
Верховная Рада Украины одобрила поправки в Уголовный кодекс об ответственности за отрицание вооруженной агрессии России против Украины.
Согласно законопроекту, за оправдание, отрицание вооруженной агрессии РФ против Украины, глорификацию ее участников, изготовление и распространение материалов, в которых об этом говорится, предусмотрено наказание – исправительные работы на срок до двух лет, или арест на срок до шести месяцев, или ограничение свободы на срок до пяти лет, или лишение свободы на срок до восьми лет с конфискацией имущества или без таковой.
За оскорбление чести и достоинства военного, угрозу военнослужащему, а также распространение материалов об этом грозит ограничение или лишение свободы на срок от трех лет.
3 марта 2022 года
Соната любви• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
вы правы в одном, пора уже спать, спокойной ночи
Ответ дляUkraineMari
А ви серʼйозно???? Ще раз запитаю. Хто вибирав владу????? Хто????? Ви ж вибирали????? Якщо вам так погано жилося? чому ви не виїхали закордон??? чому ви сиділи та голосували за президента????
Ви не розумієте, що навіть за кордоном ці люди все одно приймали б участь у виборах?
Ответ дляUkraineMari
Мені по… я відкриюся. Мій чоловік два роки там, з перервою аж два тижні. В мене теж є дитина, вона теж хоче тата, а я чоловіка.
Ну що вам сказати -- робіть інвалідність, розлучайтесь і знайдіть йому офіційну дружину з інвалідністю.
Бо це дійсно якийсь піз*ц, в мобілізованих прав менше ніж в в´язнів і полонених. Туди є тільки вхід, а виходу майже немає. ’Вільні люди’ стоять там ’за свободу’ , ’за незалежність’, але блін чию? Якщо самі ці люди не можуть купити квиток і поїхати додому бо там вже падають з ніг, бо скучили за рідними. То де той їх хоч шматочок свободи? Вони не заслужили, да? Їм’ не на часі’? Але в них дочекатись ’на часі’ в рази менше.
Та й взагалі, влада кричить що треба воювати, а самі за 2 роки ні заводів не набудували з виготовлення зброї, ні навіть елементарне не продумали, щоб всі воювали по черзі пів року там/пів року вдома, до прикладу)за те плитка з барабанами є. Ну то, виходить, що ціль не виграти, а знищити населення України. І я думаю ті хто пішло на початку і воюють весь цей час, вже свою свободу явно заслужили і мають звільнятись всіма правдами і неправдами бо держава, яку треба захищати, знову кинула.Зараз мені наліплять рукаліцо ті, чиї чоловіки вдома, бо ж ніхто не хоче своїм міняти, то ясно. Але і не одні й ті самі люди повинні державі, а інші донатять, мій зараз також донатить, по можливості, а за півтора роки поки воював, надонатив десь на 10 тис.дол. активніше коротше чим зараз і воювати не заважало.
А за ці 1,5 року, дитина мені вже таке робила, це ’хочу до папи’ ці істерики, мабуть будуть снитись, але ви знаєте, він вже живе війною, говорить тільки про те що там, відчуває провину що далі не там, а мала в ноги вчіпляється коли він починає розказувати шо відпочив трохи і треба йти. Дитина в істериці кричить ’куди хочеш йди тільки не на війну’(((
Швидше б ті дибіли домовились вже і всі хлопці повернулись додому.
Ответ дляokabel
Ну тут могли підтримати морально, а нападають.
Закінчаться, тоді поговорим, поки бачу навколо багато фізично здорових чоловіків. Цікаво скільки здорових пригодних для служби чоловіків відкупились?
А скільки здорових, пригодних, екіпірованих та навчених (!!!) сидить по в/ч! Непахане поле!
Ответ дляМиззери
Про детей подумали и решили что отец им нужнее живой и рядом чем герой и мертвый
Ну это наш выбор , не навязываем другим как и вы пожалуйста тоже
Та ви знаєте, у всіх такий вибір. Підписуємо петицію щоб здаватись? Ну чи як ? Ніхто вже воювати не хоче.
Ответ дляПолковой раввин Изя
То есть, пойти на фронт - было его взвешенным выбором и решением. Научитесь уважаеть его выбор и живите спокойно.
Та воно то так спочатку вибір був таким, потім за 2 роки змінились обставини, змінились думки -- ви краще скажіть, якщо тепер свідомий вибір-- поїхати дому, то як звільнитись?
sukeviciene• 11 марта 2024
Ответ дляPole
Ну перебьют и тех
Всех
Дело времени
Всех
Дело времени
sukeviciene• 11 марта 2024
Ответ дляPole
Отже, треба йти вмирати за НЕперемогу???
А лучше не умирать )
Ответ дляUkraineMari
Знов баби винуваті...Ви справді думаєте, що якщо чоловік вважає за потрібне будь-що, то його хтось втримає?І навпаки, якщо він чогось САМ не хоче, його жінка примусить.
Не беручи все інше.
Автор, я вам сочувствую, но вы видите , что многое изменилось , воевать за власть мародеров нет желающих . Ваш стих справедливый и вам обидно , но для многих свой сын и муж дороже всего на свете . Вот у меня сын , ему 13 лет , для меня жизнь моего ребенка дороже жизни целой страны и ее существования , так и для многих , понимаете, поэтому эти стихи не работают вообще . И я своего ребенка вывезла , и буду делать все возможное , что бы не возвращаться в Украину, я работаю , и все устроила , для меня есть единственная ценность - мой ребенок , а пропаганда и призывы воевать - вызывают только грустную улыбку. Оккупируют - значит так и будет , сами виноваты, доправились , доворовались за 30 лет независимости, ядерку отдали, бомбардировщики порезали, грабили все 30 лет.
Автор, здесь ещё много тех, чьи мужья ушли в 40 в копейками на пенсию (военные, налоговики, полиция) и сейчас тоже сидят на жопе ровно. Конечно их тетки будут сидеть и рассказывать про коррупционную власть, в выданной государством квартире
. Знаю минимум трех таких, теток, чьи мужья, которым ещё нет 50 даже, из дома по праздникам выходят, а воевать? Вы что, они уже уставшие пенсы
Ответ дляFresh_coconut
Воевать за что? За ту коррупцию которая сейчас? За беззаконие? Ну нет увольте а потом мужики инвалиды и не нужны будут государству. Если бы не воровали депутаты то у военных было все и просить сборы бы не приходилось благотворительные.
Воювати за свою країну. За майбутнє своїх дітей.
Не дай Боже кацапня буде наступати, депутати миттю закордон виїдуть. А ми лишимся тут.
Якщо ті тварі прийдуть, то половину перестріляють, а чоловіків все одно поженуть на мʼясо, але вже під рашкіним прапором кордони їмперіі розширяти.
Ответ дляUkraineMari
А ви думаєте що будете тоді краще жити??? Дайте відповідь на моє питання.
Автор, не дадуть вони відповіді.
Не зрозуміло, на що сподіваються. Що кацап прийде і будуть жити, як раніше? Не будуть. Варто просто почитати історію. Або подивитись на лнрднр. Кого першим погнали на мʼясо воювати проти України?
Чи всі закордон збираються виїхати. Так ми там нікому не потрібні.
Треба свою країну рятувати.
Ответ длязавитушка
В неї така правда, як в методичкі написано. Кругом то в неї знайомі, родичі, колєги-і в Ірпіні, і в Бучі, І в Херсоні. І всі розказують саму правдиву правду, яка хороша рашистська окупація.
Завтра буде в бані за поширення матеріалів, що виправдовують військову агресію російської федерації.
Неужели вы не поняли кто это?
Ответ дляHelenny
До останнього українця воювати? За кого , за вас? Так ви нікому не цінні і не потрібні , ні державі ні людям . Не ядерна держава не переможе ядерну , чи ви живете в світі рожевих поні?