ОйЙой• 10 марта 2024
Війна. Жінки, це стосується вас.
Ти чуєш жінко?Ти щаслива? з тобою поруч чоловік.
Ви завжди поруч, ти важлива, і це мабуть вже навік.
Ти маєш діток , дім чудовий, чудову лагідну сімʼю, та ось в Країну прийшло горе, а ти кричиш не відпущу, не відпущу туди де гинуть, не відпущу мою любов, хай інші захищають Україну а я по обіч постою. Ти знаєш жінко, помолись, я мала теж родину, мій чоловік два роки там, захищає Україну, моя дитина хоче тата, хоче повную сімʼю, а я як привид поміж хаток блукаю наче на краю.
Ти подивися , жінко, що буде далі , розкажи?
Чи може тобі краще буде жити? Коли рабами будуть на землі?
Як ти в очі будиш дивитися матерям та жінкам, яких хлопці гідно загинули захищаючи Україну, рідні землі,? А ти захищала свого недомужика який просидів під спідницею і ти верещала що не відпущу. Завдяки героям нашим ти живеш, ти дихаєш та дихає твоє в штанах що поруч лежить, та твої діти. А наші хлопці в окопах з ранку до вечора , їх за два роки немає кому змінити, бо ви спите в теплих ліжках та вам все одно… Отямтеся жінки, що ви робите? Давайте йти до кінця. Давайте згуртуємося та допоможемо нашим хлопцям. Просто подумайте за своїх дітей.
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Так вы своим русским бабам так и скажите-очень скоро пошуруют они с пузами и детьми в окопы в чужую страну,брать посадку.путька заставит аж бегом
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляVA 11
И сын Ваш в 18 лет может поехать???
да мне по на те выезды.нам и дома хорошо.не все мечтают о бомжотурах.хотя люди выездные.не все миллионеры по заграницам куралесить.э то все деньги
magic wand• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну так надо вспомнить о том, когда в Украине последний раз проводилась перепись населения.
ну вот же пытались ставить всех подряд на учет в шарашкину контору незаконно созданную тыцыка
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляVA 11
Вы разницу в количестве людей и оружия у русни и у нас вообще различаете ? Сколько они людей наших убили?
сколько русни уже подохло?
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляUkraineMari
Моя бабушка была с двумя маленькими детьми, дед воевал, он подорвался на мине, пол ноги нет. Если бы он встал с гроба и прочитал что вы здесь пишите, мне кажется он бы застрелился ещё до войны
Судя по русскому языку дед ваш был не очень украинец, так что неизвестна его реакция....
Ylena77777• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Пардон, с какого перепуга я кому-то что-то должна говорить?
Мне достаточно того, что у себя в стране происходит. А не происходит ничего хорошего. Кучка рагулья диктует кому как идти погибать ради шайки бандитов. Не согласен - не спрашивают. Хотеть умереть добровольно должны все.
Вероника-2014• 11 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Тогда была всеобщая мобилизация, все были в одном положении
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляscsv1347
так скажите своему путину-пусть остановит войну одним звонком .русские не бессмертны.
Ylena77777• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Удалено администрацией...
У меня есть одноклассница. Ну общаемся иногда. Постоянно с какими-то кацапами тягалась. В 2014 и в 2015 году в Крым попхнула. Потому что природа ни при чем и она очень любит Мисхор. Рассказывала, что на расеи такие же люди живут, что она за мир и хорошие отношения.
В 2022 началась война. Она в Киеве. В 2023 она в ЗСУ. И теперь рассказывает, какие все плохие силят дома. А вот онааааа! Такая молодец! И тут же: дайте денег на тепловизор…
Я не знаю, что в голове у этого человека. Синдром поиска сообщников? Мне херово- давайте и вам будет ещё хуже?
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
не хамите.хотя о чем я.в челябинских бараках до сих пор 8 марта празднуют)огласите подружкам,путька и их погонит в чужую страну брать посадку.ванька-дурачек не бессмертный.вон русо генерал официально заявил что пойдут на европу,на нато.так что мужиков русских точно не хватит.в бой пойдут одни..бабы!рига,варшава сами не возьмутся
magic wand• 11 марта 2024
Ответ дляtata-29ef
Ну що вам сказати -- робіть інвалідність, розлучайтесь і знайдіть йому офіційну дружину з інвалідністю.
Бо це дійсно якийсь піз*ц, в мобілізованих прав менше ніж в в´язнів і полонених. Туди є тільки вхід, а виходу майже немає. ’Вільні люди’ стоять там ’за свободу’ , ’за незалежність’, але блін чию? Якщо самі ці люди не можуть купити квиток і поїхати додому бо там вже падають з ніг, бо скучили за рідними. То де той їх хоч шматочок свободи? Вони не заслужили, да? Їм’ не на часі’? Але в них дочекатись ’на часі’ в рази менше.
Та й взагалі, влада кричить що треба воювати, а самі за 2 роки ні заводів не набудували з виготовлення зброї, ні навіть елементарне не продумали, щоб всі воювали по черзі пів року там/пів року вдома, до прикладу)за те плитка з барабанами є. Ну то, виходить, що ціль не виграти, а знищити населення України. І я думаю ті хто пішло на початку і воюють весь цей час, вже свою свободу явно заслужили і мають звільнятись всіма правдами і неправдами бо держава, яку треба захищати, знову кинула.Зараз мені наліплять рукаліцо ті, чиї чоловіки вдома, бо ж ніхто не хоче своїм міняти, то ясно. Але і не одні й ті самі люди повинні державі, а інші донатять, мій зараз також донатить, по можливості, а за півтора роки поки воював, надонатив десь на 10 тис.дол. активніше коротше чим зараз і воювати не заважало.
А за ці 1,5 року, дитина мені вже таке робила, це ’хочу до папи’ ці істерики, мабуть будуть снитись, але ви знаєте, він вже живе війною, говорить тільки про те що там, відчуває провину що далі не там, а мала в ноги вчіпляється коли він починає розказувати шо відпочив трохи і треба йти. Дитина в істериці кричить ’куди хочеш йди тільки не на війну’(((
Швидше б ті дибіли домовились вже і всі хлопці повернулись додому.
за чью? ну кулеба ж ясно выразился: за процветание НАТО. Открытым текстом, мы умираем за благополучие сша
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляVA 11
Мне на русню насрать. Сколько наших погибло? На кладбище в своем городе давно были? Мужа сотрудник пропал месяц назад. Поли 8 человек на задние. И никто не вернулся. Убили.
Удалено администрацией...
forumchanka• 11 марта 2024
Ответ дляBlue.Blue.Sky
открытым текстом русня гибнет за благополучие путина и депутатов дуры
magic wand• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Вы передайте своему путину,если он не остановит кровопролитие одним звонком,в каждую русскую семью придет цинковый гроб или в лучшем случае-инвалидик.Простая математика войны,заодно и русским своим согражданам огласите,что война-это ж бизнес,депутаты Дуры с путиным в тепле с детьми и внуками,а не в окопах.Ванька-дурак гибнет за их яхты.Давайте уже будем справедливы
зорька моя ясная, смени пластинку.
Ylena77777• 11 марта 2024
Ответ дляforumchanka
Удалено администрацией...
Кто не согласен с вашим мнением, все из Челябинска?