СамавиховуюКота• 11 марта 2024

Підкажіть, будь-ласка, де в Києві вже цвітуть проліски? ліски

Питання в темі ) перший день відпустки, хочу десь походити пішки. Одна. Підкажіть, де зараз гарно, та дуже хочеться побачити перші квіти весняні.
120-120-120 (не худею)• 11 марта 2024
Возле нашего садика на Венике😆
120-120-120 (не худею)• 11 марта 2024
Вот можно сходить в ботсад гришка в оранжерею, цветут азалии
БезПаспортаНеПродаю• 11 марта 2024
вроде, отцвели уже
120-120-120 (не худею)• 11 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
вроде, отцвели уже
Фотки 8 марта
Zelenkа• 11 марта 2024
Ну якщо не в Києві, то вже почали цвісти в «Олександрії». Через пару тижнів буде шикарно - сині галявини пролісків, фіолетові галявини барвінку (але туди туристи не доходять))
БезПаспортаНеПродаю• 11 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Фотки 8 марта
так это не проліски
120-120-120 (не худею)• 11 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так это не проліски
А, ой, пардон, думала это мне
Гжегож Бженчишчикевич• 11 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Не доходять, бо далеко, чи не можна?)
Гжегож Бженчишчикевич• 11 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Там проліски теж десь мають бути, нам охоронець казав, але ми не знайшли)
Zelenkа• 11 марта 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не доходять, бо далеко, чи не можна?)
Ну є одна біля Гладіатора, а взагалі то далеко, де парк переходить в природній ліс. Ще заблукають, здичавіють😂
Ми самі випадково натрапили, бо гуляємо там, де немає натовпу))
Zelenkа• 11 марта 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Треба шукати, де старий ліс. Вони ще масово не цвітуть, хай трошки потепліє.
Завжди мало• 11 марта 2024
Рано еще. Они цветут апрель-май. У нас рядом лес, всегда ходим нарвать букетик.
автор СамавиховуюКота • 11 марта 2024
Дякую!