Голова колгоспу• 11 марта 2024
Гормон Т4 11,8. Это сильно мало? Набираю вес не по дням, а по часам(
Сегодня забрала анализы у гинеколога.Толком ничего не объяснил,но сказал идти к семейному врачу,потому что щитовидка функционирует не правильно.
Конотопська відьма• 11 марта 2024
всі лабораторії дають результат в різних одиницях виміру, тому я не знаю що в вашому випадку 11,8.
якби ви дали скріншот ваших аналізів було б зрозуміліше.
якби у вас був гіпертиреоз то ви б навпаки худнули дуже сильно і не могли набрати вагу
Конотопська відьма• 11 марта 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Высоченный. Пока не снизите - будете расти дальше.
шось ви попутали, як можна ’рости’ при височенному Т4
Голова колгоспу
• 11 марта 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вот и я думаю.Нашла информацию о том,что растут как раз при низком.
Конотопська відьма• 12 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
а референс який в аналізі вказаний?
Конотопська відьма• 12 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
знайшла що референс 11,5 - 23
тобто у вас Т4 низький, якщо набираєте вагу то дуже вірогідний аутоімунний процес.
побачити можна здавши такі аналізи:
АТПО
Т4 вільний
Т3 вільний
ТТГ
АТТГ
побачити можна здавши такі аналізи:
АТПО
Т4 вільний
Т3 вільний
ТТГ
АТТГ