Оксана-76e4• 12 марта 2024

Як ви ділити витрати на підготовки до пологів

Це мій другий шлюб, маю доньку 8 років. Чоловіку вже під 40, дітей своіх не має. Звісно що друга вагітність для нього дуже очікувана і бажана. Плюс його родственніки виіли мозок, сусіди аж плакали ну коли вже діти будуть))) А я теж вже не маленька і знаю що діти - це не уті-путі, а перш за все відповідальність і великі витрати.
Я вагітна 8 місяць, родичі всі умили руки звісно, що так плакали (хоча обіцяли допомогти фінансово). Квартира зьомна. Ми вдвох працюємо і в декрет я не йду. Мушу наймати няню та працювати - інакше не витягнемо.
Чоловік … фантазер конешно, ну то понятно перша дитина він ще не знає що це таке. Він працює норм заробляє. Так ось питання, як ми маемо ділити витрати на дитину?

Я вже дурочка мала досвід, ремонти робили в квартирі першого чоловіка, для дитини купляла все на 80%. А зараз хочеться сказати:хотіли бавитись - то вперед. Де магазини всі знають. Не хочу купляти нічого навіть 50/50. Всі такі розумні - пусть купляють все. Я не лошадь і не лох. Я ітак вклалась в це материнство. Виносити дитину в народити це не за хлібом сходити
Зробіть вибір:
вже голосів: 1
тратимо 50/50
купляє чоловік
AmazingLady• 12 марта 2024
Для меня вообще дикая постановка вопроса. Как бы надо было обсуждать до беременности эти вопросы
очки_ннадо• 12 марта 2024
у вас вообще семья? как это кто должен покупать? вы на все так сбрасываетесь? все расходы распределяете в % отношении?
Видящие_помогите• 12 марта 2024
Я вообще не понимала никогда этой дележки кто что покупает , муж обеспечивает семью . И вообще всем родственникам только поговорить и их разговоры серьезно никто не воспринимает .
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Кажется дело пахнет жареным.
Если второй муж поведет себя так же как и первый..и если Вы на 8 месяце задумываетесь о финансовой стороне вопроса, то дело плохи(
Мульйонерша• 12 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Тоже не поняла
Автор, если 50/50, то логично все остальное связанное с ребенком должно быть пополам: ходить к врачам, сидеть с ним дома, гулять, кормить и т.д..
Интересно кто оплачивает няню? Дайте угадаю... Вы
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Да.
Родственники ничего не должны. А вот муж....ведёт себя странно, мягко говоря.
Родственники по желанию.
Мульйонерша• 12 марта 2024
Ответ дляочки_ннадо
Тем не менее один проголосовал за 50/50🤦‍♀️
руки_Крюги• 12 марта 2024
Эээээ…. Дивна тема( дитина ще не народилась, а вже стала причиною непорозуміння в сім‘ї. Попитайте у своїх подруг, може вони дадуть коляски/кроватки, б/у одяг.
І зменшуйте видатки. Які такі величезні видатки на дитину можуть при зйомній хаті(
Все інше нехай чоловік купує
Единорог_помог• 12 марта 2024
А родственники каким боком к вашему ребенку? Двое людей под 40 рассчитывают финансово на родителей? Это треш
очки_ннадо• 12 марта 2024
Ответ дляМульйонерша
ну хз.. я таких вообще не понимаю... это не семья, а сожительство какое-то... имхо..
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Ответ дляМульйонерша
Тоже не поняла
Автор будет оплачивать все.
Очень обидно что уже имея опыт она вляпалась второй раз в такое же говно.
Кумедна• 12 марта 2024
Муж оплачивал все . Вашу ситуацию не понимаю
автор Оксана-76e4 • 12 марта 2024
Ответ дляочки_ннадо
Саме так. Квартира пополам, відпочинок майже порівну, продукти, комуналка пополам або 60/40
Чоловік гроші має, але відверто прижимістий. Ну і я не засуджую його, бо житла немаємо вдвох. Мусимо знімати та збираемо на свое.
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Ответ дляруки_Крюги
Все інше нехай чоловік купує
А муж только сделал ребенка и больше ничего не должен?
А памперсы, смеси тоже подруги потом будут покупать?
Мульйонерша• 12 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Автор будет оплачивать все.
#ядумалафсеизменитса
#онтакхателрибенка
Весёлая морковка• 12 марта 2024
Закажите,что нужно в интернете,дайте мужу счёт на оплату. Что там так долго думать.
Сама собі лікар• 12 марта 2024
Ну що я вам скажу.. на першу дитину мені батьки все купували, я була студентка. Він тіпа молодий і не нестатньо ще заробляє. На другу дитину сама все купувала, бо то я так вирішила що дітей має бути двоє, він знов не при чому.
Зараз у мене другий шлюб, я занадто доросла народжувати, але мій другий чоловік забезпечує молодшу дитину, бо старша вже самостійна і не потребує цього а меньша ще підліток.
А татко той що по крові, ніяк не приймає участі.
Але знову ж: я дітей народжувала для себе і за своєї ініціативи так що і розраховувала лише на себе.
AmazingLady• 12 марта 2024
Ответ дляМульйонерша
Тоже не поняла
Она оплачивает няню СВОЕМУ ребенку
Амелі на мілені• 12 марта 2024
Коли маленька дитинка, самі великі кошти йшли на підгузники, одяг можна б.у , бо він як новий переважно. У мене було грудне вигодовування. Підгузки переважно купував чоловік. Одяг купувала я, бо я вибирала якісно і вигідно і люблю вибирати одяг. Коляску купувала теж я, бо саме мені з нею багато ходити. Ліжко дитяче нам подарували родичі. Пустушки купувала я і іграшки теж. Потім, прикорм теж купувала я. Але я вкладалася в ті гроші , що давали кожен місяць на дитину. Тому що основна витрата, це підгузники були. Це я перший рік описала.
Продукти для сім´ї купував чоловік.
Українська Мрія• 12 марта 2024
Сподіваюсь, ви там виношуєте, народжуєте і на грудному вигодовуванні теж 50/50. Інакше, все не чесно)
руки_Крюги• 12 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Останнє моє речення ви прочитали?
очки_ннадо• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
вибачте, але я такого не розумію..
автор Оксана-76e4 • 12 марта 2024
Ответ дляМульйонерша
Тоже не поняла
Няню ще ніхто не оплачує, але є підозри вже хто буде.
Весёлая морковка• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Зачем вы забеременели,вам одного ребенка мало?
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Ясно.
Печально. Почему Вы забеременели от него?
Не побоюсь этого вопроса. Куда вы раньше смотрели?
У вас хоть сбережения есть? На что Вы жить собираетесь?
Мульйонерша• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Йптвмать...
Вам нравится наступать на кучи с главном?
Ноу коммент• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
И вы рискнули выйти замуж за это и забеременеть?
Смело
AmazingLady• 12 марта 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Он ей под дулом пистолета делал?
Дюйм оф о4ка• 12 марта 2024
Ответ дляОксана-76e4
Вы.
Мульйонерша• 12 марта 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Бабы-дуры
Классика 🤷‍♀️