Кофе в лобби• 12 марта 2024
Наследство
Подскажите, пожалуйста может кто сталкивался.. Есть дом, на момент гибели отца дочь была прописана там. После смерти уехала и не претендовала на свою часть, завещания не было. Спустя энное количество лет, мама захотела оформить хотя бы свою часть на себя (там ещё есть претенденты, которые тоже забили), нотариус сказал, что дочь написать отказ в пользу мамы не может, так-как прошло больше чем пол года, должна приехать и оформить свою часть на себя. Ехать я не хочу, могу ли оформить доверенность на оформление документов маме?
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ви можете зробити довіреність на представлення ваших інтересів у спадковій справі на будь кого, але власне заяву про прийняття спадщини тільки особисто.
ЖующаЯКонфету• 12 марта 2024
Закордоном робити довіреність вам буде дуже складно, довго і дорого.
Бабайко• 12 марта 2024
По доверенности , уполномоченное лицо не может совершать действия в свою пользу. Т.е. мама может быть вашим представителем: оформить на вас или третьих лиц, но не на себя
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляБабайко
Т.е. я могу кого-нибудь, например заплатить нотариусу, оформить доверенность и он всё оформит? В крайнем случае, что нужно будет (заявление и т.д.) я смогу почтой отправить?
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Заява потрібна не в крайнем случае.
Без вашої заяви, особисто вами підписаної, нотаріус не відкриє спадкову справу.
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ответ дляБабайко
То мама й не спадкоємець.
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Заява потрібна не в крайнем случае.
Я зрозуміла, питання в тому чи можу я її написати, підписати та відправити поштою?
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Так, але ваша особа та підпис повинні бути засвідчені нотаріусом
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
То мама й не спадкоємець.
Ні, там все складно, спадкоємців як таких немає...не було заповіту
Нічна ненажера• 12 марта 2024
По суті у вас буде заява не на прийняття спадщини, а на видачу вже свідоцтва. Можна представнику довірити. Але, в будь якому випадку, спочатку до нотаріуса, який буде цим всім займатися для коригування дій і уточнення ваших обставин
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляНічна ненажера
Дякую!
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Ну то ви краще знаєте, навіщо питати тоді.
Хотіла вам допомогти, я юрист.
Всього найкращого
Хотіла вам допомогти, я юрист.
Всього найкращого
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Хотіла вам допомогти, я юрист.
Всього найкращого
Хотіла вам допомогти, я юрист.
Всього найкращого
Так Ви допомогли))), я отримала відповідь. Дякую! Чи я Вас чимось образила? Наче не хотіла. Там дійсно все складно, довго описувати... Тому і не хочу в це втручатись, більше нервів... Мені важливо, що я можу не бути присутня при тих розбірках))
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
Нічого там складного, ви спадкоємиця за законом
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Там власниця була бабця, вона померла, її доньки (їх четверо, батько п´ятий) забрали ВСІ документи на будинок, батько не був прописаний та не оформив свою частку. Як би за законом він автоматично отримав би 1/5.. потім він помер і все так і залишилось
Викликаю на дебати• 12 марта 2024
Ответ дляКофе в лобби
То що ви будете спадкувати в такому разі?
Кофе в лобби
• 12 марта 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
отож, але нотаріус сказав що я маю свою частку оформити, батькова1/5, ділиться на нас з мамою на двох