Зайшла недавно випадково в чебурашку. І привабило мене одне показове повідомлення. Щоб ви розуміли масштаби промивки мізків.
zztop-b844• 12 марта 2024
Ответ дляNat-li
А чего? Вы ж так любите правду! За правду не банят.
А вам по ходу моя правда очи коле)))
СвітланкаОК• 12 марта 2024
Ответ дляTori1602
Тема про Фінляндію і парашу, а ти зі своїм порохом. Бляяяя. Це не лікується? 😂
З секти лише один вихід )))
Ответ дляRenesmeе 16
Запад загнивающий, але коли потрапило мені відео де 10 річна донька Тімоті розмовляє англійською то ведуча та в коментарях всі так раділи і захоплювались. Це ж мова ворога ні?😀 І народжувати в Маямі їхні селебріті памʼятаю літали до війни, і то все було з таким захватом
Так что Тимати, все били себя в грудь, что американцы в восторге от интервью пуйла такеру, на всех помойках новости начинались с того, что американцы восхищены умом и эрудицией пуйла и его историческим экскурсом.
Такой микс шовинизма и абсолютной закомплексованной и и даже пресмыкания перед западными странами.
KozaNostra_I• 12 марта 2024
Ответ дляДаксо
Ага, особенно такие как Навальный выездные - на тот свет.
Или Гонсало Лира.