язззззь!!!• 12 марта 2024

Продаємо житло, чоловік починає завищувати ціну

Дівчата, тема просто поговорити.
Давно думали про переїзд (ще до війни), нарешті вирішили продавати житло. Прицінювались, дивились, виставили ціну на своє.
Не пройшло й дня , як чоловік починає психувати, що ціна замала (податки, біганина, обмін валют). Ну і взагалі, ріелтори кажуть що ціна адекватна, значить треба ставити вище 🤦‍♀️😓
Я вже звикла до його характеру, до його змін настрою і думок, але ж це важке питання яке приймалося не один день, і прийняли це рішення ми обидва. А тепер починається.
Тільки людина приїжджає дивитись на житло, одразу чоловік хоче десь показати своє невдоволення. Це ж відлякує покупців. Я поки намагаюсь показувати сама, без нього.
Ось чекаємо відповіді від людей, він мені весь день торохтить про те що дуже дешево ми виставили, треба піднімати ціну 😭 Ну так же не робиться. І ціль продати , а не просто ціну загнати до небес і чекати 5 років, поки продасться.
Що з цим робити. Кажу йому, а він вже злий ходить.
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
с вас 100$!!!))))
Коли продам, знайду Вас і віддячу! 🤣💞
Кашпо• 12 марта 2024
Ответ дляЗаикальница
Это точно! Лучше сразу поставить адекватную цену и честно обозначить условия растрат на сделку без всяких торгов. Тогда все пройдет легко и просто. И не надо изобретать велосипед
Согласна, люди любят сбивать цену даже если она ниже рыночной
Полтавська галушка• 12 марта 2024
Мой муж тоже так делает, когда этим занимаюсь я. Бросаю и отдаю ему такие дела, сразу спесь куда то девается.
Коханозадовільна• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Намагаюсь забити )) Але нехочу оцих надутих губ переб покупцями, якийсь дитячий садок (( негарно все це зі сторони
Значит, сказать: Вася, в 17:00 придут смотреть квартиру. С 17:00 до 18:00 ты, Вася, гуляешь на улице.
Тундиринда• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Я Вас розумію! Так і є. Просто треба реально все оцінювати , а не намагатись зрубити більше.
Так, це все заробляється дуже важко, тим паче зараз. Але продавати рік, то для мене дуже довго
Ставте ціну вищу, якщо нема покупців, знижуйте, так і знайдете адекватну ціну.
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вы продумали как будете оформлять на себя!!! новое жилье ?
Обговорили этот момент с мужем?
На себе буду оформлювати. Він пише що згоден, що то мої гроші
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ой, точно! Коли кажу ’покази всі на тобі’ у нього одразу з´являється купа роботи )
Шукаю трусики• 12 марта 2024
Ответ дляЗаикальница
А у нас, со стороны как покупателей, была такая история с покупкой квартиры . И хозяин - один в один, как ваш муж. В итоге, мы отказались ждать, что он нам ещё откинет. И купили другую квартиру за такую же цену, но даже в ещё лучшем состоянии и хозяева оказались адекватными людьми. Сейчас его квартира так и продается до сих пор. Он через своего риэлтора звонил к нам через полгода(а мы уже тогда купили другую) и предлагал опять прийти на просмотр. И был послан. Потому что цены всё никак не сложит своей халупе. А продать долго не может, потому что срывает сделки из-за своих тараканьих ’торгов’. Поэтому лучше вправьте своему мужу мозги, иначе дела не будет. И никто не говорит, что нужно продавать за бесценок. А просто не надо быть му***чьем
О, и у меня такой продавец был.
Это жуть. Он умудрился даже уже у нотариуса при оформлении сделки нервы всем потрепать, так что даже очень спокойная нотариус сделала замечание.
В итоге я таки купила у него квартиру, т.к мне нужно было срочно и она была наилучшим вариантом на тот момент.
Потом узнала, что он больше года её продавал, т.к. ни с кем не мог договориться.
ПесиКот• 12 марта 2024
ну жлоб, що тут поробиш
Единорог_помог• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
У нас доречі реально вже людей 5 які готові купити, чекають лише нашої відповіді.
А я все чекаю на остаточну ціну від чоловіка 🤣
Хочете добру пораду - продавайте!
Ми були в подібній ситуації. Тільки перші клієнти хотіли знижку 4000уе.
Ми відмовилися, не знаю чому, але потім ще майже 2 роки продавали і втратили набагато більше.
Prervana• 12 марта 2024
Та хай в нем тогда и живет, раз такой скарб неоцененный 😆
Зачем продавать-то, такая корова нужна самому
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Хочете добру пораду - продавайте!
Я теж вважаю, що так треба робити - поки є хоч якісь люди, треба продавати. Чекати тижнями, місяцями поки хтось захоче заплатити на 1тис більше. То їх по логіці я зароблю за той час
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляPrervana
Вже казала йому й таке)
Що я виїжджаю всеодно, хоч з ним, хоч без нього
Герцогиня• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Значит реально дешево,раз 5 чел. готовы купить
Prervana• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Вже казала йому й таке)
На самом деле я понимаю вашего мужа, это боль - понять, что возможно, ты продешевил. И если вдруг через 5 лет цена на недвижимость увеличится вдвое - он вырвет на себе все волосы
Черговий по кухні• 12 марта 2024
У меня тоже был такой продавец. Покупала заброшенный домик, он долго висел в продаже и вот когда я нарисовалась и начала договариваться о сделке, продавец поднял цену на 5000$. Я отказалась, подождала еще полгода и купила его со скидкой 3000$ от новой цены. Уж очень мне подходило место и наличие земли. Но неприятно было от этих ценовых качелей.
Шукаю трусики• 12 марта 2024
Ответ дляPrervana
Боль через 5 лет ?
Как Вы вообще живёте?
Мы три квартиры бросили в оккупации.
Prervana• 12 марта 2024
Ответ дляШукаю трусики
Боль через 5 лет ?
Как Вы вообще живёте?
Мы три квартиры бросили в оккупации.
Я просто ничего не продаю своё😆😆😆
О бросить речи нет,не было и не будет, меня лучше сразу пристрелить в таком случае, чтоб не мучилась.
Свідок Перемоги• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Ну ми поставили ту ціну, від якої вже уступати не хочеться. Тобто яка є, за таку і готові продати.
Але от чоловіку тепер мало здається, з кожним дзвінком вже готовий ціну повишати 😡
Ну то поставте вище. Ото проблема Якщо все одно знайдуться бажаючі купити, то продасте і чоловік задоволений. А не знайдуться, то знов знизите. Якщо бажаючих багато, то хтось таки вас дочекається.
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляPrervana
Що буде через 5 років мене не цікавить )
Мені головне зараз)
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Я мабуть така правильна, що мені незручно навіть на 1-2тис $ поставити зараз ціну вище ))
Хоча як подумаю які податки....
Свідок Перемоги• 12 марта 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Хочете добру пораду - продавайте!
У вас один був і то знижку просив, а тут п´ять і готові без торгу взяти. Явно ціна занижена. Самі розширились недавно, знаю про що кажу.
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Мені здається ціни ростуть по днях 🤷‍♀️
волосатое стекло• 12 марта 2024
Та ви хоч напишіть, що і по чому виставили, може, і правда дуже дешево. Бо таки 5 бажаючих купити - то незпроста.
Свідок Перемоги• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Хоча як подумаю які податки....
Ви ж ще ніяких договорів з фіксацією ціни не підписували, тому робіть як краще вам, а не як правильно. Скажіть, що ви вже собі придивились заміну і там продавець підняв, бо не врахував податки і ріелторські, тому ви змушені підвищити, бо вам не вистачить
Свідок Перемоги• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Мені здається ціни ростуть по днях 🤷‍♀️
Трохи не так. Ціни почали рости восени минулого року через сертифікати, єоселі, спецкошти і тд. Але новорічні новини про незатвердження допомоги, потім зняття Залужного трохи охолодили ринок. Тому ті, хто хоче купити готові ризикнути купити лише коли це буде класна квартира за відносно дешеву ціну. Якщо ж є нюанси і висока ціна, то більшість вичікує що буде в країні.
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
По сертифікатах багато хто хоче купити, навіть за вищою ціною, самі пропонують більше
Шукаю трусики• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Мені здається ціни ростуть по днях 🤷‍♀️
Та не мучайтесь Вы. Раз решили, ставьте цену выше и смотрите , что будет.
Непонятно зачем создали тему.
автор язззззь!!! • 12 марта 2024
Ответ дляШукаю трусики
Непонятно зачем создали тему.
Щоб пожалітися на чоловіка 🤣
Бо більше нікому розповісти))
Свідок Перемоги• 12 марта 2024
Ответ дляязззззь!!!
Дивіться, якщо зможете розкидати на кілька карток і швидко зняти для придбання валюти, то можна й на сертифікат погоджуватись.