Упругая попка• 12 марта 2024
Порадьте що зробити з мінтая і цвітноі капусти дитині
Знайшла рецепт запеченої риби, але там є зажарка…. Що зробити корисного б і смачного? Дитині 1,9
Упругая попка
• 12 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
Запекти з маслом і морквою в пергаменті
Дайте рецепт будь ласка 🙏
Червона рута• 12 марта 2024
Ответ дляУпругая попка
Дайте рецепт будь ласка 🙏
А який там рецепт. Риба шматочками з відвареною капустою, посолити, масло вершкове грам 50 на папір, зверху рибу з овочами, звернути конвертом на деко покласти і в духовку на 170 градусів.
АнтиТанкист• 12 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
Запекти з маслом і морквою в пергаменті
А в чому різниця, запікати в пергаменті чи у фользі?
Червона рута• 12 марта 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Не знаю. Я завжди в пергаменті.
Говорять, що фольга виділяє шкідливі речовини але я просто її не люблю тому що може прилипати до їжі
Роздратована шкіра• 12 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
Не знаю. Я завжди в пергаменті.
А пергаментом обовʼязково зверху накривати? Бо тільки що поставила в духовку саме мінтай в маслі))) перший раз в духовці роблю, раніше смажила.
Червона рута• 12 марта 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Я роблю конверт, тоді риба чи м´ясо соковите виходить. За кілька хвилин до готовності відкриваю для утворення скоринки.
Роздратована шкіра• 12 марта 2024
Ответ дляЧервона рута
Білка в колесі• 12 марта 2024
Никогда не запекаю ни с какими зажарками. Не понимаю зачем портить вкус
Отварили капусту чуть меньше чем обычно, смешали со всем чем хотите и запекайте.