неДоЖиру• 12 марта 2024
Привіт, жлобство оце, чи що 400 норм
То Sinsay
Помилуйте мадам• 12 марта 2024
Звичайна «бігова» куртка в магазин за хлебушком, погуляти по району
Куртка як куртка
Печенюшка• 12 марта 2024
Жлобство. Я собі взяла таку, тільки коротку. Якість погана, дуже тонка та матеріал верха пропускає воду.
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Це уродливо.
Покажіть що не уродливо плиз
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Оцей сін сей мати його так ),я так розумію
Непозбувна Бентега• 12 марта 2024
По якості як ця не знаю. У мене схожа зара. З дитиною гуляти норм.
Пані з калабані• 12 марта 2024
Навіть не уявляю куди це і під що одягнути. Може з легенсами в зал пройтись((
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Та зара там більш менш норм
Непозбувна Бентега• 12 марта 2024
Ответ длянеДоЖиру
Та зара там більш менш норм
Я до того, що модель схожа.
НеКонец-Света• 12 марта 2024
А чего именно эту куртку,у синсея много г...,но куртки попадаются прикольные и недорогие
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Так отож думаю на хріна мені нада чи нада)
Пані з калабані• 12 марта 2024
Ответ длянеДоЖиру
Не купуйте бо дешево. Краще щось базове купити. А не оцю гусінь
Свекруня• 12 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Под тренч или пальто первым слоем если холодно
Не зацілована• 12 марта 2024
Дивіться, я не полінувалася і на тому ж Синсеї подивилася. Мені, особисто, ці куртки симпатичніші. Не те щоб прям вау, але цікавіше.
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Корове ні),а шо мені купити,я за Києвом в Київ не хочу,а вже 2 куртки валяються с резервед і сінсею
Мама Чели• 12 марта 2024
Нормальная куртка.
Но качество синсей мне очень не нравится.
Правда, брала только детское, до вечера все в катышках.
Свекруня• 12 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Нормальная куртка.
Берите 100% хлопок, там такого иного
Маю натхнення• 12 марта 2024
В мене точно такий фасон від адідас, вартість 120 фунтів. Дуже гарна якість, я в ній От зараз не знімаючи ходжу. Вигляд ну так як по гриби) але мені пофіг. В Синсей в мене вдалих нема покупок
Пані з калабані• 12 марта 2024
Ответ дляСвекруня
Хіба що. Але зазвичай піддіви коротші
Свекруня• 12 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Хіба що. Але зазвичай піддіви коротші
Зависит от длины одежды и наско холодно
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляМама Чели
Нормальная куртка.
Сину доречі по замовляла там так норм 15 років джнгінси,спортивно реглан ок! Рік відносив ок
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
))) хочу пальто тіки не знаю яке чи широку класну
Кава з адреналіном• 12 марта 2024
Выставляла тут куртку каламбия точно такой фасон, так все говорили что она супер, а тут фукают, хотя по фасону аналогичная
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляНе зацілована
Друга норм ,короче не буду ту хрінь брати)
Цирк на дроті• 12 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
У меня C&A за 1200 грн по скидке. В коротких у меня попа мёрзнет, а в этой сейчас отлично. Все на такую модель здесь фукают, а свое модное и стильное не показывают.
неДоЖиру
• 12 марта 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Советчица вона така))