Айпишница• 12 марта 2024
Сінсей в Рівер молл, дитячий одяг
Дівчата підкажіть хто був в магазині Сінсей ,що в Рівер моллі чи достатньо великий там дитячий відділ , по розмірах для діток 2 років ?
Айпишница
• 12 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
це новий відкрився? Бо я як була то ще небуло там
Так, 20 лютого мав відкритися
Айпишница
• 12 марта 2024
Ответ дляПожмаковна
Там такий хлам що жесть
Що саме ви маєте на увазі ?
Пожмаковна• 12 марта 2024
Ответ дляАйпишница
Що саме ви маєте на увазі ?
Якість товару, що ще можна мати на увазі. Мені не сподобалось зовсім.
Айпишница
• 12 марта 2024
Ответ дляПожмаковна
Так питання ж не в цьому моє було )
Моя думка ,що на сезон одяг по своїй ціні супер. А так як дитина швидко росте то якраз на сезон і треба )