Рву и мечу• 12 марта 2024
Якщо у дівчинки стопа 14 см, кросівки брати 14,5 чи 15?
На весну
Медсестричка• 12 марта 2024
Залежно від повноти ноги. Моїй максимум 0.5 см. запасу для кросівок.
На повнішу ногу можна більше
Єдина Країна• 12 марта 2024
У моєї така стопа, взяла 16 см і добре. Весняно-літній період дуже швидко росте нога. Ніжка стандартна. За літо потрібно дві пари босоніжок..На мою думку, не менше 15 потрібно брати.
Ширли-Мырли• 12 марта 2024
Ответ дляЄдина Країна
я тоже всегда ребенку беру с запасом не менее 1 см. ходить ему удобно. а ножка очень быстро растет. и бываешь купив заранее впритык пролетаешь.
Єдина Країна• 12 марта 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Позаминулого року так і було. Тому тепер беру з +. І минулого року не прогадала
Єдина Країна• 12 марта 2024
Пів сантиметра для кросівок дуже малий запас
Враховуючи те, скільки зараз коштує взуття