Міряю від одиниці• 13 марта 2024

Де у Львові є магазин з одягом Зара

Дівчата може хтось знає де можна купити одяг Зара у Львові з приміркою
Чумачечая_• 13 марта 2024
Секонд хенд, Єврошоп
Бавовна• 13 марта 2024
Подпольный?)))
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
Так, підпільний) треба джинси з нової колекціі
Дивне створіння• 13 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ищите в инстаграме байеров
Сарафанное радио• 13 марта 2024
закажите себе мистом или новой почтой на 150 евро и будет вам счастье
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Це вигідніше ніж через баєрів?
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
Ответ дляДивне створіння
Ищите в инстаграме байеров
Є багато, але розмір важко вгадати(
Сарафанное радио• 13 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Це вигідніше ніж через баєрів?
да!
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
да!
Дякую
Сарафанное радио• 13 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Є багато, але розмір важко вгадати(
на сайте есть размерная сетка- я очень редко промахи делаю! напишите свои параметры и ссылку на джинсы- скажу какой размер
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Мені на от 69 об 96 треба
Уси Пуси• 13 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Це вигідніше ніж через баєрів?
Якщо вам потрібні одні джинси то вигідніше піти до стаціоарного магазину де перепродають з націнкою зару, переплатити тих 300-400 грн але купити і носити. А не замовляти 5 штук, одні може підійдуть а потім думати куди дівати решту, і ще заплатитити за доставку 10-15 євро. Львів велике місто, мають бути магазини, шоуруми з зарою.
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
https://www.zara.com/ua/uk/trf-high-rise-wide-leg-...
автор Міряю від одиниці • 13 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Так хотіла зробити. Але Гугл таке не показує, а на олх посередники не хочуть на примірку давати(
Уси Пуси• 13 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Зачекайте трішки) в квітні відкриється зара у Львові. А ідею з замовляннам на 150 євро джинсів навіть не розглядайте. У мене є двоє джинсів які я замовляла ще з нової колекції той рік, і вони мені не підійшли, до сьогодні не можу продати, хоча ціну вже опустила дешевше собівартості.
Кастрюлька• 13 марта 2024
Похожие вацд лег из манго 36, отлично сидят. Об 94-96
Сарафанное радио• 13 марта 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Мені на от 69 об 96 треба
38 размер этих нужно! Но нужно еще рост учесть- эти на высоких от 175 - если Вы ниже будут на полу- а подшить не вариант- там край интересный
Сарафанное радио• 13 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
я не говорила про 5 шт джинс!
Сарафанное радио• 13 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
не там и не так Вы торгуете!
Кастрюлька• 13 марта 2024
Если есть эластан то потчнутся, 36. Я бы открытия подождала
Уси Пуси• 13 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
не там и не так Вы торгуете!
Та що Ви кажите)))) Прям розбирають ті джинси з нової колекції як гарячі пиріжки))) Особливо якщо брати до уваги що ціна джинсів в новій колекції від 30 євро і ще за доставку треба заплатити і на кожному ресурсі де можна продати є комісія, то за 1500 грн дуже спішать на олх, шафі джинси купувати)
Сарафанное радио• 13 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Купят. не переживайте! Цену поднимите !