вАлнуюся сильнА• 13 марта 2024

Є якесь готове рішення , інструкція що готувати кожного дня? Задовбало придумува

Куплю орехи• 13 марта 2024
Зкачайте
Меню садочок
І готуйте по ньому
Зараз життя дуже легке

Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 марта 2024
Готуйте щодня одне й те саме, якщо задовбало придумувати. Не бачу проблеми.
Голена блондинка• 13 марта 2024
Не вважаю це проблемою. Хіба що у людини є обмежений список інгредієнтів чи страв. Чи нема доступу до інтернету. Чи в дитинстві їй щодня варили одну вермішель. Якщо вам бажання не підказує нічого, то просто складіть список з 5 супів, гарнірів, м´ясних, овочевих, рибних, молочних страв і по колу готуйте та і все
Пекельнi Борошна• 13 марта 2024
Як варіант наготувати багато чогось по типу котлет і тд. в морозилку. Розморожувати і доготовувати гарнір. Я так завжди роблю.
Не для дітей, для дорослих, але все ж.
AnnaOst• 13 марта 2024
Звичайно є, продають купу меню. Пошукайте в інсті. Я ніколи не купувала, бо перепробувала у кожного з цих блогерів безкоштовні рецепти і у мене половину дитина не їла, та й мені було не все смачно. Ну і знаю що там купа варіацій яєшні як правило, а моя дитина не їсть яйця. Але знаю багато хто купує меню і задоволений
Вумна, аж страшно• 13 марта 2024
Все дуже просто. Різноманітність харчування це якщо в раціоні за день є тваринний білок ( м´ясо риба морепродукти яйця) , якийсь овоч, якийсь фрукт, щось молочне, і крупа все. Можна давати одне й те саме.
Fresh• 13 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
з доступом в інет лохи купують меню, н-да
Вумна, аж страшно• 13 марта 2024
Я готувала і адаптовувавла меню дитини до нашого раціону.
Хвець-тець• 13 марта 2024
розлучення

Не пириживай• 13 марта 2024
Дякувати Богу не маю обмежень в закупках. Тому це спрощує рішення.
Як не крути основні страви це м´ясо.
Тому на 2 дні запікаю куском, тушу шматочками, відварюю, смажу.
А гарніри доварюю і салати вже докришую
AnnaOst• 13 марта 2024
Ответ дляFresh
Ну так порадьте автору де взяти меню на місяць і не бути лохом при цьому)
Фісташкова кава• 13 марта 2024
Є готові меню в мережі. Мені особисто не підійшли. Це або купа часу біля плити або дитина більшої половини з того всього не їла Готувала одне й те саме по колу. З одного боку зручно і дитина сита, з іншого купа проблем з новими стравами, які дитина навідріз відмовлялась пробувати. Дитина не звикла до більшості продуктів і їсть одне й те саме і зараз. Беріть меню з дитсадка чи сімейні страви, які адаптуєте під смаки. Чим раніше, мені здається, тим краще
Мир Мир Мир!• 13 марта 2024
Звісно, є. Є програми, які вам дають меню і список інгредієнтів на тиждень, наприклад)
Fresh• 13 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
а її що в гуглі забанили?
на крайній випадок чат джпт
AnnaOst• 13 марта 2024
Ответ дляFresh
а її що в гуглі забанили?
на крайній випадок чат джпт
Аааааа, ну ясно) знаєте прислів´я ’дешева рибка - погана юшка’?