сама себе прекрасная• 13 марта 2024

Проголосуйте чим закінчиться війна

Попалося голосування хто в який результат війни вірить. Вибір більшості дивує, можливо в рахунок на чиєму каналі було опитування але.
Результат:
вже голосів: 1813
659 (36.35%) Заморозка військових дій
502 (27.69%) +- сьогоднішня лінія фронту
243 (13.4%) Кордони 1991 року
219 (12.08%) Наш програш
190 (10.48%) Поділ по Дніпру
Джеральдина.• 14 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ой же ш маячня)))))) Сама придумала, сама повірила)
Усі, абсолютно усі там отримують виплати на кожну дитину до 17 років. За умови, якщо середньодушовий дохід на людину нижчий прожиткового мінімуму. Маткапітал і виплата при народженні - то окремі речі, що отримують паралельно із щомісячними виплатами.
Да тут половина таких в теме, пишут полную дурь, с наших пабликов видно взятую. Странно, что Манька, которая на вылазит с яндекс.сру ничего не опровергает, ах да, у нее другая задача, воздать как бедный ванька воевать уже не хочет
Angelis• 14 марта 2024
Ответ дляДжеральдина.
Удалено администрацией...
Вы хоть поняли что вы написали? Освободили так что защитить не может
Это о чём вообще?
Почему не люди не думают о чем пишут, это загадка
Еленнн• 14 марта 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
у мене найпесимістичніші очікування....сообливо лякає, якщо трамп переможе в Америці...
та отож.. Трам сказав -допомоги не буде..

Наш , в кінці лютого--- ’ Зеленський заявив, що без допомоги США Україні буде не лише важко здобути нові перемоги на полі бою, але й важко утримувати оборону в цьому році. Про це він сказав в інтерв’ю СNN.
«Люди будуть готові, але боєприпаси не будуть готові, бригади не будуть готові... не тільки до нашого контрнаступу, вони не будуть готові до оборони, до того, щоб залишатися сильними. Це буде дуже важко», – зазначив він.’
--
от тому і страшно... люди мають властивіть бояться ... а взагалі, від цього всього стреси накривають жуткі..
ElenMis• 14 марта 2024
Ответ для-Ань-
Тому що 16-річним хлопцям вже повістки приносять:
их всегда приносили , 16 летние всегда ходили в военкомат в этом возрасте .
ElenMis• 14 марта 2024
Ответ для-Ань-
Неповнолітнім дітям пропонують прийти і взяти на себе військові зобов´язання - стати військовозобов´язаним.
они должны пройти мед комиссию и стать на учет , так было всегда !
ElenMis• 14 марта 2024
Ответ дляLife-game
Не будут точно, и долго
Такие мысли
будут успокойтесь
Baлeнтинka• 14 марта 2024
Ответ дляSeehund
С 7 тыс до 10 подняли. Зуб вырвать, к примеру, 3 тыс рублей.
По омс бесплатно. 10 тыс это социальная, у кого нет стажа
Seehund• 14 марта 2024
Ответ дляBaлeнтинka
Где по омс в Мацкве? У моего дядьки северный стаж, он родился на территории рашки, 10 руб пенсия.
Baлeнтинka• 14 марта 2024
Ответ дляSeehund
Везде по омс бесплатно и операции бесплатно, и анализы бесплатно. По всей территории РФ. И некоторые частные клиники тоже принимают по ОМС, то есть бесплатно при посещении.
Seehund• 14 марта 2024
Ответ дляBaлeнтинka
Днр - это ещё не территория рф.
-Ань-• 14 марта 2024
Ответ дляElenMis
Ні. Будь-які медичні процедури (діагностика, профілактика, лікування) можливе тільки при добровільній згоді пацієнта. А якщо людині ще не виповнилось 18 років - потрібна згода батьків (одного з батьків). Без згоди навіть температуру поміряти не мають права.

До того ж неповнолітніх дівчаток поки не чіпають. А дискримінація заборонена Конституцією України (в даному випадку дискримінація за статтю).

Зараз повно інформації про наші права і обов´язки (відсутність обов´язку). Знайдіть і вивчайте, щоб захистити своїх дітей. Ютуб, групи в телеграмі, вайбері.
-Ань-• 14 марта 2024
А якщо неповнолітній хлопчик САМ ДОБРОВІЛЬНО прийшов в ТЦК, заповнив анкету (там є графа ’хотів би служити в таких-то військах’), написав заяву ’Прошу поставити мене на військовий облік’, пройшов медогляд - то чого потім дивуватись, що коли хлопчик підростає, його насильно гонять на війну.
Військовозобов´язаний - це той, хто сам взяв на себе військові зобов´язання.
-Ань-• 14 марта 2024
Ви якщо хочете - самі йдіть ставайте на військовий облік, а не чужих дітей посилайте. Недавно хотіли поставити всіх жінок на військовий облік, то деякі умніци побігли і поставали.
Навіть якщо ви стара жінка - не соромтесь, йдіть і ставайте на військовий облік, якщо бажаєте. В Україні заборонена дистримінація за статтю, віком, кольором шкіри і т.д. За будь-якою ознакою заборонена дискримінація.
ДокторТ• 14 марта 2024
Вот теперь мы не узнаем, какой был выбор большинства в оригинальном опросе .
МАМА НИКИТКИ-2• 15 марта 2024
Ответ дляRaminaSonne
Я розумію, що порив нахвалювати кацапське наввипередки затьмарив усе, навіть вміння розуміти прочитаний текст.
Яка нафіг виплата до 17 років, коли я пишу про новий кацапський закон зі збільшенням виплат на 3 і більше дитину.
Аууу, мадам, що ви забули на українському форумі, як кожен ваш пост горить ненавистю до України. Збігли з чоловіком через кацапію, но чогось в милій серцю кацапії не захотіли залишитись. В цивілізацію побігли.