КинДза• 14 марта 2024
Препарат застосовувати тільки як препарат другої лінії, це як?
Потрібно випити німесулід, в інструкціі ось так написано.
Оце так цабе• 14 марта 2024
Це значить, що якщо є інший варіант, треба обрати його. Хто вам його призначив?
пу_пугренчик• 14 марта 2024
Це означає, що застосовувати, якщо не подіяли парацетамол і ібупрофен. Хз чого так)
Пес Патрон• 14 марта 2024
Это значит, что применяют тогда, когда более слабый не помог. Но это точно не про нимесулид, это обыкновенное обезболивпющее
Апрель Ивановна• 14 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
Не более слабый, а более безопасный.
Пес Патрон• 14 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Не более слабый, а более безопасный.
Это впши фантазии, далекие от фармакологии
КинДза
• 14 марта 2024
Ответ дляПес Патрон
А який же безпечний?
Пес Патрон• 14 марта 2024
Ответ дляКинДза
А який же безпечний?
Все аптечные препараты безопасные, прошли исследовпния и рекомендованы к применению