Мурка в бурке• 14 марта 2024

В Грайвороне высадился десант!

Информации мало. Идет бой. Вроде из харьковского аэропорта будет второй десант.
автор Мурка в бурке • 14 марта 2024
Хочется верить что заваруха серьезная!

nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Обоснуйте почему удержать тяжело?
Ви думаєте там немає військових рашистів і села пусті,а вони по вашому де стоять ?
автор Мурка в бурке • 14 марта 2024
Ответ дляLyudaT
Людей мало, оружия мало.
А Вы бригаду от взвода отличаете по личному составу или прокурили НВП в школе?
Filomena• 14 марта 2024
У нас сьогодні затримали раша фанатку.
Це просто жесть. Сучка. 1000 км від кордону. Воно винюхувало і наводило. І на лікарні теж🤦‍♀️
І так по всій країні потім прилітає.
автор Мурка в бурке • 14 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Так бой уже почти сутки идет.
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Очевидцы говорят, что продолжаются бои у Козинки и Сподарюшино Белгородской области. Обеспокоенные жители стараются покинуть Грайворон, около которого бой удет с утра
Сподарушено взгалі, межує прям в нуль з нашою попівкою,там вчора люди наші загинули,наша влада мовчить і навіть звіт не подає про них
rainbow2018• 14 марта 2024
Ответ дляУкраїночкаа
Автор правду пишет.Новости читайте.
Удалено администрацией...
Україночкаа• 14 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
il-mari• 14 марта 2024
Вертолёты шли на сверхмалой высоте, чтобы остаться недосягаемыми для ПВО.

Одна из возможностей А-50 - обнаружение низколетящих целей - КР, вертолётов и т.п.

Не хотел ничего комментировать.
А-50 три штуки.....
А вертолеты в Белгород даже умудрялись залетать. Забыли что ли?
Такая медийная новость сильно бьет по репутации, в военном плане от нее толку ноль.

Активность укровертолетов замечена на аэродроме Харькова.
Только то ли координаты аэродрома настолько секретные, то ли еще что, но нихуя по нему никто не уебал до сих пор. Ураганом достать, как 2 пальца .

Veronika83• 14 марта 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
автор Мурка в бурке • 14 марта 2024
Ответ дляil-mari

Не хотел ничего комментировать.
А-50 три штуки.....

Это кто пишет?
Filomena• 14 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Знайшли спосіб вивозити?
УгничТоня• 14 марта 2024
Вот такое разве не на руку Путину? Обьявит войну, будет вечным президентом 🤔
AnnaOst• 14 марта 2024
Ответ дляУкраїночкаа
Удалено администрацией...
Що зробили для перемоги ті два танки які вже переможно заходили в гайворонове 9 місяців тому?
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляFilomena
Знайшли спосіб вивозити?
Ні,люди там є,але місцева влада до них не їде,плюс вчора підірвали міст через ворсклу,це був єдиний шлях щоб проїхати туди транспортом
dajkiri-irina• 14 марта 2024
Тут на Щебекино тоже надежды возлагает,вот-вот. Вы в том числе
AnnaOst• 14 марта 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Мені вже он навіть відповіли, можете почитати
🤬’З Рижівки немає безпечних шляхів для евакуації’, - міський голова Білопілля

Всі дороги, які були можливі для евакуації мешканців з села Рижівка, знаходяться під вогневим контролем росіян.

❗️Зараз вирішується питиння як швидко та безпечно вивезти людей з прикордонної зони.
ㅤ
Україночкаа• 14 марта 2024
Ответ дляFilomena
Багато чому.
Там люди нормально жили з туалетами і ваннами в хатах в тому числі.
5 км і так відселили, але не всі хочуть умовно до дітей в двушку переїздити.
Було більш менш спокійно і жили.
Между туалетом и жизнью-я выберу жизнь
автор Мурка в бурке • 14 марта 2024
Читаю тут коменты и думаю, как хорошо что некоторые буфетчицы не командуют армиями. Максим что им можно поручить это командовать мужьями, да и то не всякими...

Filomena• 14 марта 2024
Ответ дляУгничТоня
Не обʼявить. Там за міжнародним правом у нього одразу нафту і газ перестануть купувати.
Якби міг, то давно вже оголосив би.
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляAnnaOst

ㅤ
Бо рижівка,це з нашої сторони,а в рашці тьоткіно,чи як там воно правильно.
Filomena• 14 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Але писарівка пішки ж виходить, а попівка пишуть взагалі ніяк.
Ситуація треш(
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляУкраїночкаа
Между туалетом и жизнью-я выберу жизнь
Так зараз і почали масово все кидати і їхати,два дні тому люди пішки йшли на Охтирку,в кого транспорту немає.
Дана-Нирвана• 14 марта 2024
Ответ дляУгничТоня
Типа он без объявления войны еще не вечный президент
il-mari• 14 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Это кто пишет?
єто кацапня пережовує собитія..
Ангел сошедший с небес• 14 марта 2024
Ответ дляjumbo2
Чей десант? Наш? Зачем нам это надо?
Салдатината)
Україночкаа• 14 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
А шо нет? Вдруг продавит бригада их оборону и пойдет до Белгорода?
Вот и у меня такие мысли.Белгород в осаду и торги
il-mari• 14 марта 2024
Ответ дляУгничТоня
так он и так будет вечним...
nata.ant• 14 марта 2024
Ответ дляFilomena
Ситуація треш(
Так жах повний,туди взагалі ніхто не їде,люди пишуть голові адміністрації щоб забрали людей з відти,а вони немає можливості і все
Ангел сошедший с небес• 14 марта 2024
Ответ дляМурка в бурке
Да
Значить, треба бути обережними. Кацапездали так зазвичай почву готують, щоб виправдатися потім