Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Синди Кроуфорд• 14 марта 2024
В мого чоловіка є знайомий, наче нормальний, а потім я дізналася, що він викликав повію, розірвав їй там , що кров пішла, вдарив і плюнув в неї, аж ригати від нього хотілося
Зроблено у 80-х• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мені так шкода дівчину, маю величезне бажання знайти її і поїхати благати про прощення. 17 чоловік...
Но при этом готовы жить с мразью, которая молча за наблюдала, как кагал старых ублюдков насилует девочку?
Закусенец• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
і я так думаю. в нього серце хворе, там жарко. може він відключився і не бачив нічого
Конечно, а включился когда все закончилось, мы верим, да
Угги в горошек• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він міг бути п´яним і взагалі не бачити, що вони роблять.
Ви дуже мудра дружина. Ще з чоловіком не поговорили, а виправдання для нього вже придумали.
БоХатая• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він працює директором філіалу закордонної тм. як це все на роботі буде...
Автор, може вони там чогось нюхнули? І все заборонено вилізло із нутра
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага, я нІ такая, я жду трамвая …
Знімайте рожеві окуляри. І подавайте на розлучення. Ну і з впевненістю на 100% можу вам сказати- повіі на тих посиденьках постійні гості. І думаєте ваш цнотливо в придбанник виходить і чекає, поки друзі бавляться?
Ее повии не интересуют. Для нее это норма
Закусенец• 14 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Сауна обычно это несколько помещений. Он вполне мог не видеть, что происходило в другом помещении.
Это же смежные помещения, если крик стоит и кого то избивают, то слышно конечно
Бла бла бла• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
До цього моменту ще вас жаліла. Чекаємо через пару років тему від вас, що чоловік вас зґвалтував по п´яні.
Ms. Доброта• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Покажіть мені її контакт з умовами праці
І відпаде діалог
Я здамся
І відпаде діалог
Я здамся
де я писала про умови праці?
це жінка, і її згвалтували. І за це будуть відповідати так само, як за згвалтування іншої жінки.
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не встигла з ним це обговорити. як ішли від кабінету надвір, він сказав що нічого не робив і нічого не знає, я вийшла надвір і втратила свідомість
А вы были вместе с ним на допросе?
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
А вы были вместе с ним на допросе?
не було ще допиту.
Зубная фея• 14 марта 2024
Ответ дляВареничніца
И на ребенка 19 лет полезло , разорвало анус ей. Не плохо было бы что бы папка этого ребенка спину перебил этим моральным уродам. Он сядет и правильно . Ваш путь один - развод .
Ну Вы тоже не перегибайте . Папка , ребенок … она проститутка, пришла на вызов , был бы нормальный папка , она бы не была проституткой
А то , что мужики зверье , это да , согласна
Байрактара• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Пошвидше б всіх винних ізолювали
спальное место• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
пішла з ним, як викликали. його, знаєте, не щодня викликають.
ми працюємо разом.
Тобто ви прийшли на допит до слідчого і така, я тут посиджу бо мені цікаво чого це чоловіка викликали, в він та канешно сидіть і сусідів покличте бо їм же теж цікаво. І коли слідчий зачитав результати експертизи ви така як давай падати в обморок. І до цих пір його не бачили, так?
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Бараболька• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
де я таке говорила? їй нічого не пропонували і мови про це не було, вона одразу пішла до поліції
Она пошла в больницу наверное ,а там уже передали дело полиции,если там все было порвано это кровотечение причем обильное
Ищите карту девушки и переводите деньги
Ганцю в кєдах• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Звичайно, людина )) ще й розумна та цинічна. Автор пише, що пропонували їй гроші. Або може пропонували не ту суму, що вона б хотіла.
А де автор написала, що пропонували гроші? Пропустила. Але в будь-якому випадку йти на ще один кримінал ідея не дуже. Хоч цілком вірю, що це методи таких виродків, як чоловік автора.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляБла бла бла
якби ви знали мого чоловіка , ніколи б такого не сказали. він просто на це не здатен. ми разом вже 26 років
Пліснявілий сир• 14 марта 2024
Думаю, буде все так, як зачасту в нашій країні. Гроші вирішать все і реального терміну вони не отримають.
Що будете робити Ви... Я Вам співчуваю.
Большой секретик• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
Навіщо ?
Чай готувати ?
надавати секс послуги, а не бути побитою і з розірваною проміжністю.
Ви реально не бачите різницю в згвалтуванні і сексі за гроші?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
а сколько лет вашим детям? не боитесь, что они окажутся на месте той девочки?
Хвігура мічти• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не псуйте мені настрій, будь ласка.
А так то у вас він гарний?
Доктор Хаос• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ми працюємо разом.
вас пустили на допрос? Насколько я понимаю, ваш муж совершеннолетний, поэтому допрос должен был быть в ваше отсутствие. В прокуратуре пропускной режим. Вот тут как-то не клеится...
Ганцю в кєдах• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Автор, ви троль. Розходимось.
Закусенец• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Он был в сауне с проституткой, на шо он не здатен????
АсобеннАя• 14 марта 2024
Муж и друзья такие бедные, что только одну проститутку заказали в сауну? И чего ее насиловать, если она за деньги должна была всех оприходовать. Или заказал один, а налетели все?
Не верю.
В 90-х помню случай, проститутку в сауне убили. Посадили всех.
Не верю.
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
В смысле как? Проститутка это что, вещь, с которой можно делать все, что угодно?
Дико такое слышать, а тем более от женщины
Закусенец• 14 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Автор, ви троль. Розходимось.
Шото похоже на это
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не було ще допиту.
А с какого кабинета вы с ним вышли?
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Доброта
де я писала про умови праці?
Так, десь в демократичній країні з працюючими законами
Але трохи не той меридіан