Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Угги в горошек• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не встигла з ним це обговорити. як ішли від кабінету надвір, він сказав що нічого не робив і нічого не знає, я вийшла надвір і втратила свідомість
А про ’’хлопці трохи переборщіли’’ коли він Вам сказав? Коли з сауни повернувся? Тож знав і бачив що там сталося.
Доктор Хаос• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
його просто викликали і повідомили про звиновачення. все.
чоловік сказав зайти мені з ним
В якості кого викликали якщо притягли в якості звинуваченого?, на підставі чого вас впустили та ще й обговорювали хід слідства. вообщем с тонкостями уголовного производства вы явно не знакомы на этом и погорели. Пошла читать другие сказки.
Ганцю в кєдах• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Розумна і цинічна людина не вірить у побажання аноніма на форумі, тому заклинаннями і заговорами не користується)
Вилосипедниця• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А як прийшли в себе? Лежите собі, а чоловік поїхав додому?
Сиджу тихенько• 14 марта 2024
Ответ дляCookVika
Вас не дивує хоча б факт того що гвалтували жінку ( ну вона ж явно кричала) а ваш чоловік ніяк не реагував ( якщо навіть не приймав участі). Мав заступитись ….
А співробітники сауни, охоронець теж як глухі та сліпі були. Навіть після тих знущань мали бути сліди крові, дівчина побита ледве жива.Теж закрили очі і не викликали поліцію.
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
То ви таке саме дно, як і ваш чоловік-гвалтівник.
Чого самі в квартирі сидите?
Їдьте допомагайте відмазатися.
Не несите чушь. Только суд определяет степень вины, а не клуша на советчице
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
чекаю результатів аналізів на біоматеріали. може він і справді невинен..
А як вона там взялася? Сама прийшла? Її ніхто не гукав?(((
Блін, співчуваю. Я б не змогла бути далі з таким
Люблю Украину• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він святкував з нами, на наступний вечір пішов з друзями. в чому проблема? я часто його відпускаю посидіти в чоловічій компанії і проблеми в чому не бачу
То чого тоді розстроєна? Немає ж ніяких проблем, посидів з мужиками, погвалтував, все нормально. То просто цього разу не повезло, минулого разу в поліцію не зверталися
Гл. Амурная• 14 марта 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А где она это написала? Я увидела женщину, у которой рассыпался её мир
люди читают @опой
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
А то всі злочини тільки в саунах бувають? Ви такая наївна, що аж дивуюсь що такі бувають🤣🤣🤣🤣
Дивуйтесь далі
Аби за щастя і смішки
Я 16 років заміжня
І без чоловіка рідко де буваю взагалі
А якщо і буваю, то вмію добре захищатись від повій
Зроблено у 80-х• 14 марта 2024
Дружба ВСЕГДА строится на общих ценностях. И не бывает так, что 16 ублюдков, а один ангел во плоти. Ценности у них общие, так что хватит валидол пить. Пора начинать думать.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
і я так думаю. в нього серце хворе, там жарко. може він відключився і не бачив нічого
Ой ты ж кошечки
Малюсичка, бухать в жаркой сауне с такими то симптомами.
И онсознание теряет , и жонка тоже .
А дети как ?
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Не бачачи не бачили?
Як би різниця таки є
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Дивуйтесь далі
Аби за щастя і смішки
Я 16 років заміжня
І без чоловіка рідко де буваю взагалі
О, у вас таке цікаве життя. На вас так часто повії нападають?
Угги в горошек• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мені так шкода дівчину, маю величезне бажання знайти її і поїхати благати про прощення. 17 чоловік...
І що? Усі 17 отримали підозру?
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
Ну явно не для того щоб її побили і порвали там все
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Но при этом готовы жить с мразью, которая молча за наблюдала, как кагал старых ублюдков насилует девочку?
Да нифига он не наблюдал . Он в этом учавствовал
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Буває
Але описала вище
Нічого феєричного, оренда
Стервочка• 14 марта 2024
Ответ дляСиджу тихенько
А что это вообще за сауна, в которую 17 человек помещается? И кто вообще такими компаниями по саунам ходит. Ну бред какой-то.
_Юта_• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
клятва ’бути разом в горі і радості’ для вас щось означає? я дала своє слово.
Это не горе, это муж-подонок!
Ждите, пока он ваших детей изнасилует, тоже будете слово держать!
Угги в горошек• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
Или что еще интереснее - это делали для него, по его просьбе, а он наблюдал
Мадам знает толк в извращениях.....
ЧорноброваЯ• 14 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
Ему же завтра на работу. Праздник закончился
Ms. Доброта• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Так, десь в демократичній країні з працюючими законами
Але трохи не той меридіан
в демократичній країні навряд чи були б люди з вашими поглядами.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Пошвидше б всіх винних ізолювали
На передовую,рвать бурятов
Ирина_Б_• 14 марта 2024
Ответ дляСиджу тихенько
а вы реально думаете что они будут ее защищать ? праститутку перед толпой мужиков? да вас насиловать на улице будут хрен кто подойдет!
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Ок, давайте зробимо мітинг в захист повій
Ви серйозно ?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ для_Юта_
То есть видел, не мешал?
Тут уже особо без разницы, что и насколько он сам делал, все равно жить с ним не получится (
у автора, похоже, что получится....
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Буває
Але описала вище
Нічого феєричного, оренда
Ну то обережніше там без чоловіка. А то порвуть дірочку в оренді.
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Тогда я заранее вас поздравляю. Вы будете жить с выродком и животным, которое смотрело, как насилуют 19 летнюю девушку. Любви вам и рожайте третьего. Пусть прилетит всем из этой компании по полной.
та не смотрел он. а принимал участие.
Prervana• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ни одна, ни одна проститутка не поедет на 17 человек.
Ее тупо обманули .
Важ муж гандон.
Он знал что так будет . В самом начале.и он в этом учавствовал.
Плюсану. Если она обычная по вызову, без садо-мазо уклона, то конечно 17 человек это не в ее компетенции. При этом есть отчаянные, которые и на такую толпу согласятся, но там своя специфика. И свои расценки.