Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Дивився ,як інші гвалтуютт її?
Ну чому зразу гвалтують? За словами автора ’стараються’. Бо чоловік їй сказав ’хлопці перерастаралися’. Ну наче й нема тієї дівчини.
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
клятва ’бути разом в горі і радості’ для вас щось означає? я дала своє слово.
А він зрадив ваше слово
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Робив,бо якби не робив ,то повій там і близько не було б.
Він би не дозволив друзям їх замовити і на цьому б розійшлись по домам,а так ..
О котрій він прийшов додому?
О 6 ранку
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Пришла в полицию подавать заявление с травмами. Или по вашему если проститутка, то с ней можно делать всё что угодно? Тогда у вас такая же извращенная психика насильников
Ну это уже не изнасилование, это причинение травм по неосторожности
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
нічого не робив
Але він був свідком злочину це прирівнюється до співучасті в злочину,теж стаття!
Не дякуйте!
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не встигла з ним це обговорити. як ішли від кабінету надвір, він сказав що нічого не робив і нічого не знає, я вийшла надвір і втратила свідомість
Нічого не знає,це типова відмазка козлів
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
можливо вона виїхала до одного. а їх було 17 чоловік.
Троль
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мені так шкода дівчину, маю величезне бажання знайти її і поїхати благати про прощення. 17 чоловік...
Троль
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ви за мною скучили?
Вот скажите, женщина у которой мужа подозревают в груповом изнасиловании так будет писать?
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби ви знали мого чоловіка , ніколи б такого не сказали. він просто на це не здатен. ми разом вже 26 років
З маньяками теж живуть по 30 років і не здогадується про це наприклад бтк
Vaslek• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
дівчата я не можу в це повірити, просто не можу
я без зупину плачу, п´ю заспокійливе. і найжахливіше те, що я хочу поїхати до нього
він зараз вдома сам, я дітей відправила до бабусі, сама поїхала в свою квартиру.
я не можу
Поезжайте,утешьте мужа, сексом займитесь, ему явно есть чем вас наградить после той групповухи. Будете лечиться и думать, а кто же меня заразил?
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Та вже всі зрозуміли, що ні. Просто розважаємось
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
втомлений дуже був. прийшов ще раз помився і мене обняв
я хотіла поприставати - сказав, що втомився
заснув
я його весь час обіймала гладила і цілувала
не можу повірити
І презіками не воняло ?
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Буде. Бо коли все рушиться, намагаєшся триматись на позитиві
Голена блондинка• 15 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Поржем с вас когда пойдете на шугаринг а вам на башке волосья оборвут. Не ,ну а че, пришла волосатость убирать .

Про аналогию с хирургами пока не буду озвучивать .
Как можно быть такими
100%, или пришла на массаж тела, сделали бонусом внутривагинальный , анальный и оральный, ну а чо, тщательный массаж тела, сама пришла
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Не дякуйте!
І не збиралась. Бо я це знаю
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так який позитив знайшли? Доречі, як там Олежик?
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так він же невинен. Що там у вас рушиться?
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Удалено администрацией...
Глас_Народа• 15 марта 2024
Сначала было детям 15 и 7.
Позже уже стали 10 летние близнецы
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Не знаю, у його дружини запитайте. Мого чоловіка звати Олександр
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляГлас_Народа
Сначала было детям 15 и 7.
Позже уже стали 10 летние близнецы
А я в курсі, що дітям 15 і 7?
Моїм дітям 10 років
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
і що далі?
зустрічаємось з 17, одружились в 25. що не зрозумілого?
І ви вважаєте при цьому ,що це за всі 26 років спільного життя перша повія?
Зводити його на поліграф, здивуєтеся
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Що мені відповідати? Я вже все написала
Зв‘язалась з чоловіком. Клянеться-божиться що невинен. Чекаємо результатів на біоматеріали. Якщо його там немає - вільний.
Так і не буде,бо презіки втягав
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Зводити його на поліграф, здивуєтеся
Навіщо мені це робити? Навіть якщо не перша, що це змінить у моєму житті?
Чоловік при хорошій посаді, я відчуваю себе коханою.
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
О 6 ранку
На поліграф !!!
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Зводити його на поліграф, здивуєтеся
Там повії може і не було. Автор не виключає, що то все зробив Олег. Вирішив підставити її Олександра.
автор Ноу коммент • 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так і не буде,бо презіки втягав
Презервативи це таке. Олег сказав що сім‘яна рідина у неї була на обличчі, волоссі, по тілу
Голена блондинка• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Где тут насилие, она добровольно пришла трахаться
Ну когда пойдете трахаться с мужиком,, потом не плачьтесь, что он вас ждал с 16 друзьями, подумаешь порваны органы, вы же сами трахаться пошли🤷‍♀️
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Тобто вам зради чоловіка ок?