Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
ПлакалаВАвто• 15 марта 2024
Ответ дляТа прям багіня
Всю тему не осилю. Если в презервативе все были, то все равно могут быть следы биоматериалов?
Следы борьбы, частички под ногтями потерпевшей, волосы и микрочастицы на ее одежде и так далее. Ее кровь/биоматериалы на одежде насильников.
Голена блондинка• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Я не по этим делам, если честно, на стороне мужа аатора
На стороне насильников или их соучастников? Нуну
Та прям багіня• 15 марта 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Дякую за просвіту)
Голена блондинка• 15 марта 2024
Ответ дляБелая котичка
Автор є якісь свіжі новини?? Дівчата хто в курсі напишіть
Бо цікаво
Ви чекаєте, коли вона сповістить, що вийшла з туалету?))
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Где тут насилие, она добровольно пришла трахаться
Oksania_mama• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Трахаться, а не травмы получать!
Подвійна веселка• 15 марта 2024
Автора сегодня тут можно уже не ждать, судя по всему. Возможно анонимный бан схлопотала.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Поржем с вас когда пойдете на шугаринг а вам на башке волосья оборвут. Не ,ну а че, пришла волосатость убирать .
Про аналогию с хирургами пока не буду озвучивать .
Как можно быть такими
Что вы этих проституток защищаете, пока вы борщи готовите и с детьми уроки делаете, они вашим мужьям в штаны лезут. А потом жалуетесь здесь что денег не хватает на Gucci и Prada.
Она шла на групповуху, для неё это обычные производственные издержки, залижет раны до следующих выходных и опять пойдет в сауну с 20-ю мужиками
Ответ дляzztop-b844
Я ж говорю у вас кним что то личное. Часто лезут к вашему?
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Как можно быть такими
Та забийте на неї. Там в людини моральна травма- чоловік регулярно шорхається по саунах з повіями((
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
і я так думаю. в нього серце хворе, там жарко. може він відключився і не бачив нічого
У кого хворе серце, той в сауну не йде на свій день народження.
Ваш чоловік брав в цьому участь, це очевидно. Я впевнена, що це був ’подарунок’ дівчину викликали йому як імениннику.
Дівчині 19, вашому 43. Вашій старшій дитині може бути приблизно так само як тій повії, і він на неї поліз.
Ваша справа як чинити далі. Я вам не заздрю, ви живите з нелюдом.
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Ви за мною скучили?
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
добре, розповім вам.
той, хто викликав - друг нашої родини. один з тих, хто був там. кримінальну справу ще не завели. це було просто попередження.
Він викликав її для дружбана, тобто вашого чоловіка.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляOksania_mama
Трахаться, а не травмы получать!
Она шла на групповуху с 17 ю мужиками, надо было готовиться, если не хотела травм. Тут как почитаешь у каждой второй советчицы после АС с мужем попа болит - издержки такие
Шпондєр• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ви трохи перебільшуєте.
ніякої реанімації там не буде, ’порвали проміжність і анус’ - це фігура мови. її не скалічили.
Авторе, ви зараз на сайті і нічого не відповідаєте в своїй темі. Ви дійсно троль ?
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Ви за мною скучили?
Так!!! Просимо,просимо!!! На біс!
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
від шоку. ви щодня таке чуєте про свого чоловіка?
У цій темі ви не виглядаєте шокованою. Вас не цікавить скоєне вашим чоловіком вас більше цікавить що це вплине на його роботу і ваша власна доля бо ви вже звикли бути заміжньою.
Сонячний зайчик• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
С одним, а не целым отрядом мужчин. Жалобы, вызвали одну, а надо было на каждого желающего.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Кто ж такое расскажет?)
Но по опыту работы скажу, что всё мужчины на работе были в этом замечены. Так что и вы о своем не обольщайтесь.
Ашолюдискажуть• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Она добровольно пришла тр.ся, но никак не терпеть разорванный анус и влагалище. Вы пойдете к парню или девушке тр.ся и с вами можно делать, что угодно, так получается? Порвать органы, засунуть туда что-то. Так получается? Ну, удачи тогда вам.
МЧСница• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Семнадцать человек на сундук мертвеца
Йо-хо-хо и бутылка рому
Вы всерьез считаете , что группа состоятельных мужиков заказала одну проститутку на 17 человек ?
Йо-хо-хо и бутылка рому
Сонячний зайчик• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
добре, розповім вам.
Это вы нафантазировали? Следователь пальчиком «ну-ну-ну, так больше не делайте. Или как?
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
В сенсі для чого автор відпускала в сауну? Типу якщо чоловік хоче поахаться на стороні, то він це може зробити тільки в сауні? В баню ходять не всі за пригодами.
Всі, навіщо свідомо відпускати з мужиками в баню чоловіка?
Ви думаєте вони там Іван чай п´ють?
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Якби вона йшла на груповуху, то не пішла б у поліцію. Швидше за все її викликали як ’подарунок’ імениннику, а він після ’расходу’ передав її по колу. А вона і знати не знала, що їде на груповуху.
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Никто не вызывает сразу 17 проституток и количество людей на одну проститутку оговаривается заранее, если она осталась, значит её устраивало