Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Презервативи це таке. Олег сказав що сім‘яна рідина у неї була на обличчі, волоссі, по тілу
То його,а ваш чоловік міг в презерватив кінчати
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Навіщо мені це робити? Навіть якщо не перша, що це змінить у моєму житті?
Чоловік при хорошій посаді, я відчуваю себе коханою.
Я сама віддана ваша фанатка, а ви мене ігноруєте… Що ж у вас тоді рушиться, якщо все чудово?
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Тобто вам зради чоловіка ок?
За кінець ніколи не ловила. І за 26 років приводів не давав. Мені - ок
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А це не привід?
Голова колгоспу• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Так а хто розірвав анус Олег не казав?
МЧСница• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А чего тогда темы строчите ’ Як жити далі?’ , если вам - ок ?
Ноу коммент
• 15 марта 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Яка ж ви фанатка, тролем мене називаєте. Я образилась
Скоро_вчера• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Але ж майстерним😉
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Что вы этих проституток защищаете, пока вы борщи готовите и с детьми уроки делаете, они вашим мужьям в штаны лезут. А потом жалуетесь здесь что денег не хватает на Gucci и Prada.
Она шла на групповуху, для неё это обычные производственные издержки, залижет раны до следующих выходных и опять пойдет в сауну с 20-ю мужиками
Я в цій сфері працювала теж,обман не рідкість,коли домовились на чжч,а там виявляється ще два друга,не потрібно винити повію у всьому, мужики такі кончені зараз пішли
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Мужья сами к ним приходят. Как можно насильно к мужику в штаны залезть, что за бред?То, что мужики спят с проститутками или любовницами - это их выбор. Никакая проститутка или женщина в этом не виновата. Если мужику плевать на свою семью, на детей, то какого хрена, грубо говоря, об этом должна беспокоится тётя с улицы?
От якраз вони самі їх шукають по тг каналам і самі домовляються
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну когда пойдете трахаться с мужиком,, потом не плачьтесь, что он вас ждал с 16 друзьями, подумаешь порваны органы, вы же сами трахаться пошли🤷♀️
Я крайне редко посещаю дни рождения в сауне где кроме меня одни незнакомые мне бухте мужчины
Даже не помню, когда в последний раз у меня такое случалось
Непонятно• 15 марта 2024
Ситуація жахлива .
Автор , мені вас шкода . І навіть не із-за покаліченої повіі , а те що у вашого чоловіка є таке коло спілкування . Що є такі друзі , колеги , навіть якщо він цього не робив , це все одно треш якийсь .
Дивилися фільм *маленькая большая ложь*? Там схожий мужчина був
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляМЧСница
Теж так думаю
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Що поробиш - криза, повія хотіла заробити собі за себе та ще за трьох своїх напарниць сама...
Да і ніхто не знає де во ще була після цього
Голена блондинка• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Вы от сути уходите. Без разниццы где, главное что и как. Вы оправдываете насиоьников тем, что женщина трахаться приехала. Так я говорю, если захотите заняться сексом с мужиком, он по вашем же словам может делать с вами все что угодно, и с друзьями, и жестко и во все отверстия. А вам потом скажут, что вы сами хотели, а травмы ’ по неосторожности’ 🤷♀️
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Я же обычно договариваюсь трахаться с конкретным мужиком по любви,
а она договорилась трахаться определенное время без разницы с кем за деньги. То есть её УЖЕ устраивало трахаться к кем попало. Ей только не понравилось КАК.
Чувствуете разницу?
БезВзяток• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
втомлений дуже був. прийшов ще раз помився і мене обняв
я хотіла поприставати - сказав, що втомився
заснув
я його весь час обіймала гладила і цілувала
не можу повірити
заснув
не можу повірити
Звичайно не хотів дружину бо його з днем народження вже привітала та дівчина)
Голена блондинка• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Чувствуете разницу?
🤦♀️ омг, не знаю зачем я вам отвечаю, но да ладно)) То есть вас устроит, что вы с мужиком договорились трахаться и в процессе он вас жестко во все отверстия до разрывов? Ну а чо , вы же согласились трахаться)
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляГолена блондинка
Но это уже не изнасилование, это нанесение травм
Наш дядя умер в прошлом году в возрасте 85 лет. Всю жизнь шлялся, женат не был. Так вот две его племянницы только сейчас признались, что он к ним приставал, одной было 7 лет, другой 14. Это сестры моего мужа, сейчас одной из них 70 лет, другой 65. Всю жизнь держали это в тайне. И только после его смерти признались. Кроме того он всю жизнь дрочил. Дети бегали за сарай за ним следили. Свекровь его досматривала,рамперсы менчла, а он лежал при смерти и дрочил под одеялом. Требовал, чтобы она ему мазала головку, потому, что трескается. Бабы до сих пор под калиткой ошиваются и звонят, оплакивают. Такой был блядун неисправимый
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляБезВзяток
Відсосала
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляVaslek
Устал после проститутки, а тут еще жена пристает.
Не фарт
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляzztop-b844
Ви як із іншої планети))
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви як із іншої планети))
Удалено администрацией...
zztop-b844• 15 марта 2024
Ответ дляМиззери
Бить должны ? И 17 на одну ? Что за жалобы конченные
Они же её не били, они её любили по заранее оговоренной цене
Полонянка SexShop-а!• 15 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Що мені відповідати? Я вже все написала
Зв‘язалась з чоловіком. Клянеться-божиться що невинен. Чекаємо результатів на біоматеріали. Якщо його там немає - вільний.
Як довго чекати?