Життє Бентежне• 15 марта 2024

Чого Різдво зробили в один день з католиками, а Пасху ні?

Якщо йти до Європи - то в усьому!
МАМА НИКИТКИ-2• 15 марта 2024
Автор, а вам Нашо ця інформація? Яка вам різниця якого числа раз на рік в. Церкву сходити Паску з м’ясом посвятити?
Джага-джага• 15 марта 2024
Ответ дляКарусель-весель
Бо благодатний вогонь сходить лише коли «московська» Пасха. Поки це питання не вирішать, так буде;)
А у вас є московський Бог і український?
Швендяю містами• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я в Германии. Скоро год будет, как работаю и плачу налоги, с которых потом выделяется помощь вам.
Ваші податки там не покривають навіть ваше там перебування. Не трандіть ото
Научительница• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Навпаки на григоріанський
25 грудня - по григоріанському
7 січня по юліанському, який вже не використовують
ok, але я теж не розумію саме з Пасхою (і календарем) це ж календар місячний, чи який? Чому він відрізняється?
Мальдивирую• 15 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Яка пам´ять народа? Як можуть язичники пам´ятати про день народження Христа, коли він народився і Ізраїлі. Ніхто не знає, скільки волхвів приходило до Ісуса - 2, 3, 5, 10? Про їхню кількість не вказано в Біблії. Волхви прийшли не через декілька днів, а значно пізніше.
Хто в Єрусалимі може пам´ятати про день народження? Євреї? Араби? Чи християни, які тоді там не жили.
ну если вы не знаете, что такое память народа.Не знаете, что у него были апостолы, учениеки, и вообще много народу за ним ходило.
Он родился не в вакуме, Там много людей его знало, братья по отцу и другие.

И не поняли то главное, что я сказала.
Мальдивирую• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Навпаки на григоріанський
25 грудня - по григоріанському
використовують УПЦ, и Киевский Патриархат с Филаретом в Украине
Иерусалимская, Сербская, Грузинская, Польская, Македонская православные церкви .
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я вище вже багато разів це пояснювала. Підніміть, будь ласочка, свої оченятка та ознайомтеся )
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
В смислі? В мене зарплатня, з якої я сплачую своє житло (до речі, досить непогане, з видом на гори і озеро)
Научительница• 15 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Так это пусть враги меняют календари и названия улиц , мне без разницы , у меня все по-старому. Самое удивительное , что улицу Гагарина переименовали , а дома сталинки древние на ней стоят и живут там люди ...и ещё доооолго жить будут ибо от нашей власти хер что дождешься , но есть глупые люди , которым по приколу в военное время скандалить за календари
вырастут ящикоголовые, спросите потом у них, кто такой Гагарин
#Пойду_кгадалке• 15 марта 2024
Ответ дляNo problems
Календаоі різні з ким? Бо з католиками в нас один календар
Розберіться в питанні! Ця тема про церковні календарі.
Научительница• 15 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
ПЦУ перейшла на новоюліанський календар.

Григоріанський календар було запроваджено у ХVІ столітті у зв’язку з астрономічною неточністю юліанського календаря, яким того часу жила як східна, так і західна церква, папою Григорієм VIII. Це було ХVІ століття. І цей календар називається григоріанським за ім’ям декрету, яким він був запроваджений папою Римським Григорієм.
Звісно, православні не сприймали того календаря, який запроваджений був в Римо-католицькій церкві.
І на початку ХХ століття Константинопольський патріарх зібрав представників помісних православних церков. І сербський астроном перерахував календар і, залишивши вирахування Пасхалій і свят, які до неї причетні, тобто Вознесіння, Трійця, Великий піст, залишив, як ми його називаємо, старого стилю. І цей календар було названо новоюліанським. Він фактично співпадає з григоріанським, але це два різні календарі.
во накрутили...
Рекламама• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
5 центов?
Зачем Вы помощь сюда приплели?
Карусель-весель• 15 марта 2024
Ответ дляДжага-джага
У Вас певно той, що й в кацапів))))
df364tye3• 15 марта 2024
кто в союза рождался или до 14г ,
дни рождения надо, пересчитать ,,,
кто в совке мужчиной был , надо дать возможность , украине бабой записаться ,,,
Бува і таке• 15 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Різдво є не перехідним святом, фіксований день, Великдень перехідне свято, дата розраховується (залежить від місячного календаря)
Найкраще пояснення , далі тему можна було не розвивати.
Научительница• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Т к недавно оторвалась от работы на чашку кофе. Я за то, что сначала нужно решать более важные вопросы, а потом менять даты праздников и переименовывать улицы и разбирать памятники. И то, делать это так, чтобы все было логично. А то этот праздник переносим - тот нет. Это декоммунизируем - а то нет. Всему свое время.
это понятно, но чего вы так поздно кинулись с вопросом?
Научительница• 15 марта 2024
Ответ дляNo problems
Насправді налетіли на автора, а вона має сенс. Дати пасхи розраховуються однаково , все діло в том , що прив´язка до рівноденства, а отут вже вмикається календар. І чкщо раніше відрізнялося, то тепер має бути однково
совсем запутали...а рівноденство- не стала дата хіба?
Svitlo_• 15 марта 2024
Ответ дляМальдивирую

И не поняли то главное, что я сказала.
То чому в Біблії не написано, коли народився? Чому апостоли не написали в Євангелії?
Научительница• 15 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
волхви прийшли як раз тижня зо два. Це співпадає з нашим Хрещенням по датам (чомусь так трансформувалося) . 6 січня-офіційне завершення різдвяних свят в Європі. Офіційний вихідний. Доречі, що з Водохрещею було? Перенесли?
Svitlo_• 15 марта 2024
Ответ дляНаучительница
З Персії прийшли за два тижні? А Ірод чому вбивав немовлят віком до двох років, якщо точно знав дату народження - 2 тижні тому?
Перенесення Водохреща залежить від рішення яке прийняли в церкві.
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляРекламама
5 центов?
Зачем Вы помощь сюда приплели?
Поднимите свои глазки и просмотрите тему сначала - там найдите ответы на все вопросы
Аленький носочек• 15 марта 2024
В темі були вже Закарпатські греко-католики? В нас Великдень 31 березня цього року, якщо що)))
Істеріомама• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Але ж ми відходимо від московіі. А так, знову спільне свято. Навіщо треба було Різдво міняти? Не розумію.
Відходьте
І новий ріки обов´язково перенесіть
І взагалі календар поміняйте, бо у них теж 365 днів
Мальдивирую• 15 марта 2024
Ответ дляSvitlo_
Разве это я писала Евангелие? У апостолов спрашивайте..
Еще мама его жива была, она знала точно.
Так что дата его рождения была известна.
Мальдивирую• 15 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Грекокатолики перешли полностью на католический календарь и Пасха тоже?
Будем знать. Спасибо.)
Мне просто для информации. Я не знала.
Форс мажор• 16 марта 2024
Ответ дляМальдивирую
все так заплутано.. Фiларет самопровозглашенный:((((
Мальдивирую• 16 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Да, Филарет самопровозглашенный.
Так Епифания он рукополагал тоже, начиная с дьякона.
Но я о том, что в отличие от ПЦУ , УКЦ КП не перешли на новый календарь.
Мальдивирую• 16 марта 2024
УПЦ КП - ошибка выше
Мальдивирую• 16 марта 2024
Ответ дляНаучительница
По волхвам спорно, некоторые считают, что волхвы поклонялись в пещере, т.е. когда родился Иисус Христос.
И тогда католический народ по тихому праздновал старое Рождество.
Когда они вышли не известно, сколько они шли за звездой, которая их вела?
Что касаеся перенесения Крещения, то так же как Рождество
Не переносили
УПЦ, и Киевский Патриархат с Филаретом в Украине

Перенесли
ПЦУ и УГКЦ.
No problems• 16 марта 2024
Ответ дляНаучительница
Звичайно стала. Тільки коли у григоріанців 22березня , то у юліанців 4 квітня