Життє Бентежне• 15 марта 2024
Чого Різдво зробили в один день з католиками, а Пасху ні?
Якщо йти до Європи - то в усьому!
Алгонавт• 15 марта 2024
Різдво є не перехідним святом, фіксований день, Великдень перехідне свято, дата розраховується (залежить від місячного календаря)
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Але ж ми відходимо від московіі. А так, знову спільне свято. Навіщо треба було Різдво міняти? Не розумію.
Алгонавт• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Не плутайте м´яке з теплим . Сходіть до церкви священник пояснить ситуацію. що значить ’ми’? Пора відповідати кожному за себе, за свій вибір, відходити від московії, де ’ми’це стадо вбивць
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Тоді взгагалі не розумію, навіщо було переносити святкування з 7 січня. Маячня якась
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Мені здається що ви з тих людей яким пояснюють, а ви не чуєте що вам говорять, не вникають і слухати не збираються. Для чого питання задаєте?
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
А і ми перейшли на новоюлініанський календар, а не на григоріанський
Марафетчица• 15 марта 2024
А, так вы в Польше сидите и руководите,как нам здесь Пасху праздновать?; Может работать таки пойдете
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляМарафетчица
Я в Германии. Скоро год будет, как работаю и плачу налоги, с которых потом выделяется помощь вам.
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляМарафетчица
Сейчас война у нас в стране, оставьте уже в покое праздники
Зачем их вообще было трогать?
Коханозадовільна• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Приезжай взад
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Приезжай взад
Уж лучше вы к нам
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Баишься?
От этих можно всего ожидать
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Коких?
От бубочки и ко
Коханозадовільна• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
От бубочки и ко
От тех да. Шо там немцы? Нормас?
Алгонавт• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Зачем их вообще было трогать?
В Німеччині? Питайте в німців. Все одно тут не святкуєте, в Німеччині достатньо православних церков, де не змінені календарі святкування Різдва і Покрови, а Ви скоріше за все до раз на рік хотите, і то просто отримати естетичну насолоду від архітектури та співу півчої . були б Ви віруюча давно для себе б усвідомили ситуацію та зробили вибір, а не переймалися на порадниці ’зачєм, зачєм’. Для Вас особисто це значення немає
В моєї свекрухи 4 сина, один вітає за старим календарем , не приймає інший, двоє вітають за новим, а четвертий в Польщі , той вітає з усіма підряд святам, а свекруха все життя ходить в приход Київського патріархату, от ще з часів проголошення Незалежності, такий її вибір
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
а «зачєм» - это что и на каком языке? Или вы меня кривляете? А у свекрови вашей сыновья фигней страдают
Перекус беру завжди• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Відкрийте Гугл хоч інколи і почитайте що НЕ тільки католики відмічають свято 25 грудня.
Н у щ о за не освіченість
Карусель-весель• 15 марта 2024
Бо благодатний вогонь сходить лише коли «московська» Пасха. Поки це питання не вирішать, так буде;)
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Н у щ о за не освіченість
«Неосвіченість» - пишеться разом з «не», освічена ви наша ) Бр я вважаю, що це все із святами маячня.
Анонимба• 15 марта 2024
Ми не перейшли як Європа, а повернулися на свій, як було до 1930
Карусель-весель• 15 марта 2024
Ответ дляАнонимба
Все правильно, але з Пасхою питання і їх треба вирішувати.
Перекус беру завжди• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну то ж не означає що ви праві,просто маєтеся дурнею,і розводите срач
З такими як ви дуже легко обмаратися і вступити в гімно
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я просто пытаюсь понять логику этого переноса. А ее нет. Тогда и Пасху переносите
мистерЛяпсус• 15 марта 2024
Автор, там все дело в календарях , но по теме - фиг его знает зачем перешли, наверное ’лишь бы не как у моцкалей’ а мне без разницы какие они праздники празднуют , моя семья и близкие празднуют 7го . Такая это ерунда - менять те календари, переименовывать те несчастные улицы , занялись бы в той раде чем-то полезным - дармоеды сраные !!
КрестьянинДиор• 15 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Навпаки на григоріанський
25 грудня - по григоріанському
7 січня по юліанському, який вже не використовують
25 грудня - по григоріанському
Життє Бентежне
• 15 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Изначально нам так преподносилось: чтобы не так, как у москалей. Но почему тогда Пасха «так»? 9 мая - не так, а 8 марта так. Бред