Життє Бентежне• 15 марта 2024

Чого Різдво зробили в один день з католиками, а Пасху ні?

Якщо йти до Європи - то в усьому!
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
ПЦУ перейшла на новоюліанський календар.

Григоріанський календар було запроваджено у ХVІ столітті у зв’язку з астрономічною неточністю юліанського календаря, яким того часу жила як східна, так і західна церква, папою Григорієм VIII. Це було ХVІ століття. І цей календар називається григоріанським за ім’ям декрету, яким він був запроваджений папою Римським Григорієм.
Звісно, православні не сприймали того календаря, який запроваджений був в Римо-католицькій церкві.
І на початку ХХ століття Константинопольський патріарх зібрав представників помісних православних церков. І сербський астроном перерахував календар і, залишивши вирахування Пасхалій і свят, які до неї причетні, тобто Вознесіння, Трійця, Великий піст, залишив, як ми його називаємо, старого стилю. І цей календар було названо новоюліанським. Він фактично співпадає з григоріанським, але це два різні календарі.
Все - притягнуті за вуха умовності
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені здається що ви з тих людей яким пояснюють, а ви не чуєте що вам говорять, не вникають і слухати не збираються. Для чого питання задаєте?
Пояснення якісь невнятні
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Куди йти за допомогою?
А з чого виплачуються зарплати бюджетникам? Чому гривня не обвалюється?
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Все - притягнуті за вуха умовності
Вы можете объяснить почему другие православные церкви праздновали всегда 25 декабря и никогда не праздновали 7 января?

И почему украинцы и россияне тоже сто лет назад праздновали 25 декабря?
Нагайна• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я в Германии. Скоро год будет, как работаю и плачу налоги, с которых потом выделяется помощь вам.
Красиво теток умыли))) По теме, такой вопрос не у вас одной. Но я так понимаю, что вернулись к старому календарю православному, а не перешли на тот которым европейцы/американцы пользуются
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Кацапи й московські прихожани сором втратили зі своїми порівняннями. Це на кацапських форумах про перехід українців на Новоюліанський календар ´преподносилось: чтобы не так, как у москалей´, а насправді причини інші. Війна внесла свої корективи, євроінтеграція стала безповоротною.
І з корупцією не треба нічого робити. І так візьмуть. Правда?
Нагайна• 15 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Приезжай взад
Зачем ей призжать? Чтоб всей страной деньги у Германии клянчить?
Сладкий лимончик• 15 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала

Спасибо, с календарями более менее разобрались)
Может Вы знаете в чем особенность расчетов дат? Гугл говорит что нет разницы, разница только в календарях. Но так не сходится..
Сиренькая• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Погнати тільки вас можуть
Так ,я не в Німеччині)
Сиренькая• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
То все ви і ваші налоги?
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
То все ви? КАРМІЛІЦА ВИ НАША
Горня капучіно• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А ви тут при чому? Я також не бюджетник, як і майже всі знайомі, працюємо тут, поповнюємо бюджет тут, допомагаємо, а не втікли і розказуємо, що за мій рахунок країна живе.
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Так гривня за рахунок чого ще тримається? Як би не допомога іноземних партнерів, курс б давно був з 12 нулями. І працювали б ви із знайомими за 2 доллари на місяць. Хіба це не зрозуміло?
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То все ви? КАРМІЛІЦА ВИ НАША
Я також приймаю в цьому участь, ПОДОБАЙЕТЬСЯ ЦЭ ВАМ, ЧЫ НИ
ПолБатона• 15 марта 2024
Девочки, вы не могли бы немного интенсивней сраццца? Я иду кофе пить и с удовольствием вас почитаю.
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
В чому в цьому?
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляПолБатона
У меня уже начинается работа. Всем приятного дня!
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А ви за скільки долларів в місяць працюєте?
#Пойду_кгадалке• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Бо всі інші проблеми давно вирішено. Лишилося лише зі святами гратися і надумувати різні умовні пояснення )
Какая вы недалекая.
Смена календаря назревала давно. Это объективно было необходимо сделать. И не для того чтоб ’не как у москалей’, как вы тут выражались. А чтоб календарь совпадал с астрономической реальностью.

А вы б лучше подумали о судьбе вашего культового 7 января ‐ к концу этого столетия накопится +1 лишний день по старому календарю и рождество кацапы будут праздновать уже 8 января И все остальные праздники так само сдвинутся - крещение вместо 19го будет уже 20 января и тд.
Забрала і не сказала• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Все - притягнуті за вуха умовності
Вам видніше, бо треба, щоб ваша тема не збивалася з визначеного курсу))
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Те на мой вопрос ответа не будет...
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Конечно. Потому что ответа на мои простые вопросы у автора нет в ее методичке
Алгонавт• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ох Ви і зла
Алгонавт• 15 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Какая вы недалекая.

Що ж Ви так глибоко копнули, авторка таке ємке пояснення не зрозуміє
Алгонавт• 15 марта 2024
Ответ дляВсех в сад
Тааак
За Риздво посрались ✅️
За 8 марта посрались✅️
За масленицу тоже было✅️
Время Пасхи⬜️
В кацапії , скоро 8 березня не святкуватимуть. Судячи з їх логіки
Радостина• 15 марта 2024
Запитайте про це у Кіріла
Бо ми святкуємо Великдень взагалі то...
Коли мовчу- приємна жінка• 15 марта 2024
Для начала чтобы в европу идти, нужна хотя бы демократия и соблюдение прав человека, а из нас сделали рабов и закрыли в стране, нет не прав не свобод...
Синди Кроуфорд• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Тоді взгагалі не розумію, навіщо було переносити святкування з 7 січня. Маячня якась
Маячня це не розуміти суть. Свята не переносили, поміняли календар в якому ці свята прописані
неДодекаэдр• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Налоги только в Украине не платят. Любят сидеть на минималках, а все остальное получать в конвертах.
Ничего, трое на минималке одного пенсионера содержат
Из Виа-гры• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Пояснення якісь невнятні
Рождество привязано к календарю, мы перенесли праздники на новый календарь.
А Пасха привязана к лунному календарю, это совсем другая привязка