Замріяна• 15 марта 2024

При продажу квартири Ви дозволяєте покупцям приводити з собою ще будівельників?

майстрів/будівельників? Типу хочуть оцінити вартість ремонту або щось хочуть переробити і хочуть знати скільки це коштуватиме.
І скільки разів взагалі дозволяєте приходити на перегляд? Два, три рази чи безліч?
Незламна• 15 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене були одні такі глядачі, які хотіли привести майстра. Я дозволила, мені не жалко. Але не зрослося, Коля забухав)
Дівчина яка в результаті купила, дивилася квартиру 3 рази. І з батьком приходила. Я їй запропонуаала зняти відео, щоб дома ще розглядати. Короче кажучі повний сервіс, аби тільки купили.
Так это нормально
Та легко!• 15 марта 2024
с мастерами к нам не ходили, но с детьми-родственниками - да. По несколько раз - тоже. Мы, когда покупали, ходили дважды, хотя я и после первого просмотра понимала, что это на 100% наша квартира. Но цена была высоковата
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляГуби до вух
Вам продати треба? Якщо ні, то просто всім відмовляйте в усьому. А якщо треба продати, то доведеться терпіти. Дуже рідко буває, щоб просто по телефону купили квартири, навіть не дивлячись її
Але якщо готові продавати довго, то встановіть якийсь час раз у тиждень для перегляду, не дозволяйте приходити ні з майстрами, ні з батьками, ні з чоловіком. Може років через 5 знайдете свого клієнта
До чого тут ’купили по телефону’. Я ж пишу, що нікому не відмовляю в перегляді, в будь-який час , погоду і тп.
Але стоїть певна ціна, все вказано, все сказано. Навіщо ще везти майстрів, скидати ціну?! Зробіть знижку бо мені не вистачає на перекраску стін. Хіба це мої проблеми? Заробляйте гроші, беріть кредит на ремонт. Я тут до чого? Я таких торгів не розумію.
Або давайте ми Вам 30тис налом дамо , а решту в кредит Ви нам дасте. Так беріть кредит в банку і купляйте.
По-моєму так логічніше.
І ціна в мене не завищена, щоб ще скидати.
Наглість - друге щастя, от воно як виходить просто
Гидроусилитель руля• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Я назначаю час, але починається , а можна на 8 ранку, а можна у неділю ввечері. Та можна, але ж це не одна людина в день. Чому продавець має поступатися чимось, не розумію
Це вже на розсуд продавця. У мене квартира 4 місяці продавалась, то я вже панікувала, тому домовлялась як потенційному покупцю зручно було. Двічі було таке, що я приїхала, а покупці не прийшли. Неприємно, що не попередили, але з тим нічого не зробиш. В мене була ціль продати, то трішки наступала собі на горло і йшла на поступки. Потім вже, вчена на досвіді продажу квартири, сдавала іншу в оренду. Назначила перегляд на один день через час, було дві сім´ї бажаючих. Здала другим, хто дивився. Перші почали носом крутити що треба все перемивати. Я поцікавилась що вони хочуть перемивати, бо квартира після ремонту і клінінга. Мабуть хотіли ціну збити і дуже образились коли подзвонили через 2 часа і узнали що квартира вже здана.
Николай-b526• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
По-моєму так логічніше.
я давно ланос продавал за 4000, поехали смотреть его на сто, ну типа там говорят машина ок, как для годов и цены, так потенциальный покупатель мне начал рассказывать, что он хочет з амморты за 300 баксов, фары кастстомные и чуть ли кабриолет с него делать и говорит, даю 3000!!)) Карл!) я молча открыл дверь сел и уехал..он еще долго недоуменно смотрел вслед)))
ГейСюда• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
З батьками , з дітьми, з сестрами приїжджали, це нормально)
Просто й майстри різні, прийде якийсь Колян, який скаже що все треба переробляти , а це дорого і понеслась ціну знижувати))) Знаємо таких хитро зроблених)))
Ну так не знижуйте.
Можете і покупцеві не давати дивитись, а так з порога показали, а решту - вже після покупки))
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
От в мене схожа ситуація , тільки не в оренду, а продаж. Чому мене і образило (ну то таке, переживу), що людина каже привести майстра і переробити ремонт. А в нас свіжий ремонт, стіни під покраску, плитка на полу.
Якщо треба все переробити, то може й купляти таке не треба , я так вважаю
Девальвация• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
Не-не, при чем тут цена? Это забота покупателя, решать, хочет ли он вашу квартиру купить с учётом стоимости ремонта, который его устроит. А вы продаёте, как есть. Мало ли, может, они золотой унитаз захотят, и что - вам на этом основании квартиру за полцены продавать?)
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляДевальвация
Ну от, Ви мене зрозуміли)
Дякую)
Копирайторша• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
То не знижуйте, хто вам заважає
Чим ви краще Коліна хитрозробленого
Полуничка• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
Ну и придет и скажет, ну попросят скидку. Ваше дело отказаться.
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
Правильно зробили)
З машинами якось все чудово було завжди)
А от з квартирою... Якісь невдоволені життям люди приходять і все (
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
По-моєму так логічніше.
Не робіть знижки, хто вас змушує? Стійте на своєму. Але й люди мають право знати, що купують. Люди везуть майстра, щоб зрозуміти об‘єм роботи і зрозуміти чи варто купувати таке житло. Бо вони зайдуть, подумають, там обої поміняти, там стелю трохи підмазати і все буде ок, бо нічого не розуміють в цьому. А майстер зразу скаже, що там ще стіни вірівнювати, там не просто стелю підмазати, а все знімати та плісняву прибирати, там каналізацію повністю міняти, електрику, труби старі, там ще щось. То вони й подумають чи варто купувати таке житло чи інше шукати. А як інакше? Багато людей одну квартиру можуть за все життя купити, це ж не такий товар, що через рік можна іншу купити, якщо щось не так.
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляПолуничка
Навіщо ходити коли і так сказано що торгу немає!?
Девальвация• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Ну от, Ви мене зрозуміли)
Дякую)
Я была бы не против того, чтоб с мастером смотрели, но при первой же попытке торговаться на основании его оценок - расставляла бы все точки над і. Ну или заранее бы озвучила, что мастера, конечно, можно, но на цену это не повлияет.
Копирайторша• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Я з усіма домовляюсь.
Просто у мене складається враження, що люди не чують взагалі що їм кажуть. Вони ще не приїхали а вже торг по телефону починається, а потім то майстрів треба привезти, то ще щоб всім родичам сподобалось.
Або наприклад подзвонять скажуть приїдемо о 5, і нікого немає.
Ну таке собі задоволення
Так, оце такий гембель🤣
Гроші дуже тяжко достаються і покупцю і вам
Не турбуйтесь все проходить , пройде і це
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляГуби до вух
Та це зрозуміло !
Ну Ви їдете дивитись шубу за 50тис , якщо у Вас є лише 25 наприклад?!
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляДевальвация
Саме так і сказала. З майстром будь-ласка , але ціну це не змінить
ЛЮБА• 15 марта 2024
Я сразу сказала, что цена окончательная и меняться не будет , что бы не сказал мастер и подмастерье )))
Да продать мне надо было , но были условия и в конце концов каки то правила приличия ( это я о звонках после 21 . 00 - мы тут рядом , срочно хотим посмотреть квартиру после 23 00 зайдем ))))
Плету интриги• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
ооо ну это и как арендаторы, которым нужно купить робот пылесос или кофеварку))
отож) тільки квартиру авторка один раз продає, а орендарів періодично доводиться шукати, тож прихід невчасно це норма взагалі
Ліплю вареники• 15 марта 2024
Вам шашечки или ехать? Да, это нормально.
База_птеродактилей• 15 марта 2024
Ви ж маєте відчувати , як налаштовані люди .
Якщо вони майстра кличуть , скоріше всього що налаштовані серйозно
Николай-b526• 15 марта 2024
и вообще..если покупатель смотрит квартиру у собственника, пусть радуется жизни что не платить риелтору штук 5000, а Увасю себе любого найдет на эту разницу.....
Девальвация• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Правильно зробили)
Я как раз машины так покупаю - с проверкой не на обычном СТО , а на оф. сервисе. Было, что продавец пугался, что, мол, тут же дорого проверять, наверно, я торговаться сильно буду) На самом деле там просто больше всего можно проверить, меньше рисков. Три машины б/у уже так куплено, ни по одной сюрпризов не вылезло. Что на сервисе увидели, то и поменяли, отремонтировали. Больше ничего не посыпалось. Были варианты, что машина сама по себе дороже, но с учётом будущего ремонта получилась дешевле других просмотренных (продавцам я это не озвучивала))
Ліплю вареники• 15 марта 2024
Ответ дляПочемучка
А если продавец квартиры живет за сотни км от того города, в котором она находится?
Значит даёт ключи тому , кто мобилен и может показывать квартиру когда это потребуется.
Плету интриги• 15 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
я теж спочатку усіх розводила по часу, бо ж образяться, а потім тупо призначала перегляди з вилкою в часі 30 хвилин, бо їхати з лівого берега на правий годину часу, щоб потім хтось не прийшов, а ти знову пхаєшся таке собі

тим більше що як мінімум 50% унікалів, які навіть не знають де це, а вже - а можна зараз подивитися, я на машині, навігатор показує 15 хвилин

я ще можу зрозуміти коли ти продаєш наприклад, квартиру у якій живеш, то тобі хоч через 15 хвилин, якщо ти вдома, а коли здаєш у іншому кінці міста, то ну нафіг
Ліплю вареники• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Я з усіма домовляюсь.
Ну таке собі задоволення
Это рутина, да так быввеь. Тот, кто сдаёт квартиры или продаёт это знает.
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Та це зрозуміло !
Ні, не так.
Я їду дивитися шубу за 50 тис і хочу купити норку, а виявляється, що це не норка, а овчина, зроблена під норку. То нащо мені така шуба? Але сама я не розуміюсь в хутрі, тому беру з собою того, хто розуміється.
Можливо вони мають гроші на покупку вашої квартири, але з умовою, що у вас вирівнені стіни, замінена каналізація, електрика, що немає плісняви. Тобто в них є 150 тис на квартиру+ремонт. Ваша квартира коштує 100 тис, а майстер після огляду скаже, що ремонт затягне не на 50, а на 100, вони й будуть шукати іншу. Але ж якщо не подивишся - не дізнаєшся 🤷🏻‍♀️
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляЛЮБА
О, таке теж було! Субота, вечір, вже всі спати збираються дзвінок - ми у Вас у дворі можна зайти подивитись. Я впустила)
Чоловік оскаженів після такого )))
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
Так, ріелтори дзвонять і привозять клієнтів, не бачивши взагалі нашого житла