Полюю на дрони• 15 марта 2024
Хочу купить такое пальто, что скажете?
Результат:
вже голосів:
29 (80.56%)
Если сильно нравится то купить
7 (19.44%)
Брать красивое
Міряю від одиниці• 15 марта 2024
Это каракуль? А варианты ответов у вас прикольные - брать без вариантов))
миссДавеча• 15 марта 2024
У моей бабушки было такое же. Один в один.
Правда, бабушка 20 лет назад умерла.....
В рот не ложи• 15 марта 2024
Видела подобное на красивой молодой девушке - я не поняла, зачем она это одела . Ужасно.
Мексиканочка• 15 марта 2024
Бабуля, ти знову таблеточку не прийняла
Я тобі більше за інтернет платити не буду !
Обстановщица• 15 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
То це ваші діти продають ?
Смурфетта• 15 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
А пальто то живо. Это ли не доказательство качества?
миссДавеча• 15 марта 2024
Ответ дляОбстановщица
То це ваші діти продають ?
Так мы давно уже эти вещи раздали другим бабушкам.
Я в свои 53 года точно такое не надену. И невесткам не предложу.
У меня сыновья.
миссДавеча• 15 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Судьбу того пальто я знаю. Соседка забрала картошку в погребе накрывать.
100pudov• 15 марта 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ещё фото
Якщо чесно, то не дуже, зовсім не дуже. Це Зара чи Манго? Якщо от прям дуже подобаєтся, то беріть, воно не дороге 100%, цю весну відносите та нове купите. Але його дійсно важко гарно обіграти. Якщо ви ще така тоненька та тендітна висока єльфійка то можна буде обіграти, як є трохи зайвого то треба думати як і під що носити
v.melnik_km• 15 марта 2024
Це пальто Зара минулої колекцііі, вʼязане без підкладки, дуже тепле, є альпака і шерсть у складі, високий вміст, як на мене кльове. Але порадниця, як завжди)
Стриптизерка• 15 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
Мода возвращается
Хома з пастою• 15 марта 2024
Это Zara очень старая. Я так понимаю б/у за дешево? Не брать, не актуальная ткань и длина.
Хома з пастою• 15 марта 2024
Ответ дляv.melnik_km
Це точно не минула колекція, пару років
Ищу-брожу• 15 марта 2024
По моему я такое купила, не очень понятно по фото. Это больше как кардиган, чем пальто, по крайней мере у меня
У меня вязаное
АяВсёЗнаю• 15 марта 2024
Ответ дляv.melnik_km
ну вибачте, яка якість фото, такі й поради