16 марта в 10:38

Дівчата, що з’їсти на сніданок, щоб схуднути?

Смажені яйця і чай можна?
Рожева юбка 16 марта в 10:38
Сварите
автор Фенте Фря 16 марта в 10:40
Ответ дляРожева юбка
Сварите
Та варене не те)) а що ще можна? Є салат, але цим не наімся
Само_достаточная 16 марта в 10:40
Овсянка
КротоТо 16 марта в 10:41
Варені , коли ходила на тренування казали потрібно їсти 2яйця в день ,рто і був мій сніданок,варила і з овочами
1 2
ЛеньГуглить_правда 16 марта в 10:41
Омлет з овочами, чай кава
Мольфарочка 16 марта в 10:41
Ответ дляФенте Фря
Та варене не те)) а що ще можна? Є салат, але цим не наімся
хлебцы из взорваных зерен, слив масло, сс рыба, сыр, зелень, чай.
Кринжова баба 16 марта в 10:42
Чтобы похудеть, нужно не съесть, а попить воды)
1 6 3
Рожева юбка 16 марта в 10:42
Ответ дляФенте Фря
Та варене не те)) а що ще можна? Є салат, але цим не наімся
Сварите яйца, к ним сделайте салат, добавьте сыр, возьмите кусочек темного хлеба. Посчитайте, чтобы было 500 калорий. Это куча еды.
2 1
Запароленое одеяло 16 марта в 10:43
Підсмажте на каплі олії. Нісого страшного. Обовязково овочі і щось з вуглеводів. Типу хлібець + сир
Домовенок Кузя 16 марта в 10:43
Ответ дляФенте Фря
Та варене не те)) а що ще можна? Є салат, але цим не наімся
Вам прям щоб один раз щось з´їсти - і одразу схуднути?)
Запароленое одеяло 16 марта в 10:43
Ответ дляКринжова баба
Чтобы похудеть, нужно не съесть, а попить воды)
Ні.
Майор Медуза 16 марта в 10:43
Ответ дляФенте Фря
Та варене не те)) а що ще можна? Є салат, але цим не наімся
Смажене цілком ок, якщо олії зовсім трошки, то калорій буде не набагато більше, а вы краще наїстеся. Головне - мінімум углеводів, вкластися в денну норму калорій, не пізно вечеряти + спорт
котопёс 16 марта в 10:43
Можно и жаренные - на антипригарной сковороде без масла. И салат
Сливочная пенка 16 марта в 10:43
Можно жарить 6а воде или томатном соке вкусно или омлет
Уравнобешенная 16 марта в 10:43
Ответ дляФенте Фря
Та варене не те)) а що ще можна? Є салат, але цим не наімся
На сніданок можна все. Це на вечерю краще утриматися, або хоча б йти на прогулянку після, щоб калорії витратити.
Кицюююня 16 марта в 10:44
Можно и яйца жареные и чай. К ним еще с/с рыбку, тунец, курицу, авокадо, салат. Но не все вместе, а на выбор)) Но мне утром достаточно одного яйца, два много.
Семенівни сусідка 16 марта в 10:47
утром можно и нужно хорошо и плотно позавтракать, ничего страшного не случится с вами если вы пожарите пару яиц на капле масла, сделаете салатик, кусочек сыра
А поговорить? 16 марта в 10:48
За один завтрак вряд-ли успеете, если вам на сегодня нужно
Простоваля 16 марта в 10:51
Максимально дивне питання))))
Троліки які худнуть повилазили
Або бо невігласи
Вільний митець 16 марта в 10:55
Мій улюблений сніданок - загорнути у лаваш смажене яйце, сир, помідор, мʼясо печене. Вагою зробити на 400-450 ккал. Це велика порція, але після такого їсти дуже довго не хочеться. З досвіду взагалі можу сказати, що плотний сніданок - основа схуднення.
emerald_88 16 марта в 10:55
По антипригарній сковороді розмазуєте щіточкою краплину олії, туди 2 яйца і трошки води, накрити кришкою і зняти як тільки білок схватиться.
Салат з олією, але небагато (чайна ложка).
1 шматочок хліба.
Чай без цукру.
Веккy 16 марта в 10:56
Утром надо есть хорошо. А вот днем и вечером поменьше
Бурундучиха 16 марта в 10:56
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ні.
Работает на 100%
Запароленое одеяло 16 марта в 10:57
Ответ дляБурундучиха
Работает на 100%
А далі що?)) Привіт +5
Tammy21 16 марта в 11:01
Вуглеводи+білок+жири. Це дасть ситість, не будете під´їдати.
Як приклад -- каша з овочами та сиром/яйцями/м´ясом.
Allein74999 16 марта в 11:02
Два куска сыра и чай
Госпожа_тамагочи 16 марта в 11:04
Овсянка на воде. Йогурт не жирный
Госпожа_тамагочи 16 марта в 11:05
Ответ дляВеккy
Утром надо есть хорошо. А вот днем и вечером поменьше
Некоторые не могут кушать много с утра. Я вообще не хочу есть когда с постели встаю
Не будь КакСвета 16 марта в 11:07
Щось досить витримане з ефектом проносу. Для надійності ще зробити мікроклізму. До вечора схуднете.
автор Фенте Фря 16 марта в 11:08
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Некоторые не могут кушать много с утра. Я вообще не хочу есть когда с постели встаю
Те ж саме(( два яйця смажених був мій максимум)