ПЛЮС-МИНУС• 16 марта 2024

Какая у вас профдеформация?

Я графический дизайнер. Вот скачала сериал Сёгун, села смотреть, на первых минутах идёт вступление из текста. Моя первая мысль: "О! Шрифт Cinzel, простой гуглфонт, как банально".
Или недавно была у родичей в Черкассах. Там в районе новая вывеска в магазине и буквы расположены с диким нарушением кернинга. ВЕЛМА РТ. Я там два дня была, два дня проходила мимо этого дикого косяка и меня просто неимоверно бесила эта халтура.
А у вас какие профдеформации?
автор ПЛЮС-МИНУС • 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
СБУ. Что вам сказать?
даже не знаю. хотите всех вычислить по айпи?
Marmu• 16 марта 2024
Ответ дляЛетчица
Тут і не філологу важко
та 100%, я більше базовим речам дивуюся, не високим матеріям:)
Коханозадовільна• 16 марта 2024
Ответ дляКрошка Енот
Дівки, тікаєм!
я на місці
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ дляКрошка Енот
Дівки, тікаєм!
та ладно....я ж дома отдыхаю. Но иногда такое здесь читаю-руки чешутся.......
Печенюшка• 16 марта 2024
Продаю та налаштовую телефони та планшети. В гостях першою справою забираю гаджети і видаляю-вичищаю всяке гівно з них та оновлюю що треба.
Крошка Енот• 16 марта 2024
Ответ дляMarmu
вс психологи, які я знаю (а їх немало!) - самі божевільні:)
Боюсь уявити чим хворіють психіатри
60 метрів сметани• 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
СБУ. Что вам сказать?
коли ви вже повичисляєте тут всіх ждуніх, бо ми запарились на них скарги натискати
недоработка!
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
дайте дома отдохнуть.
Салт• 16 марта 2024
Тестувальниця - помилки скрізь попадаються і дратують.
Marmu• 16 марта 2024
Ответ дляКрошка Енот
Боюсь уявити чим хворіють психіатри
у мене була психіатрша модна, вона прямо казала, що її ковбасило з дитинства, тому і пішла вчитися:) зараз у мене теж крутий психіатр, досить дивакуватий))))
автор ПЛЮС-МИНУС • 16 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
у меня сын таким страдает. вечно лезет настроить со словами ’мам, ты не понимаешь!’
Крошка Енот• 16 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Яка ви корисна гостя)
Печенюшка• 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
СБУ. Что вам сказать?
Багато ловите зрадників? Бо в новинах зрідка про них тільки читаю. Який випадок найбільше вас вразив?
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
недоработка!
вычислить-это ооочень просто-минута дела. Вопрос- потом бумажки писать, доказывать и т.д. Проще-сразу крупная рыба, так сказать-хоть знаешь, ради чего время тратишь.
Крошка Енот• 16 марта 2024
Ответ дляMarmu
100% тебе зрозуміє лише той, хто має такий самий діагноз, тому якесь зерно істини в цьому є)))
Мафиозная• 16 марта 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Психолог.15 років робочого стажу. Що я бачу тут в коментарях...це можна окрему книжку написати А ще цікаво, якщо багато людей зібралися за столом, почуєш і побачиш таке, що розумієш - роботи непочатий край завжди є і буде ))
У нас на форуме есть психически здоровые? Кто?))
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
много. Зачем афишировать? работа делается спокойно и тихо. ПОМАГАЙТЕ- сообщайте в региональные органы! Или звоните на горячие линии.
Marmu• 16 марта 2024
Ответ дляКрошка Енот
ага, я як обговорювала із психіатром пігулки-лікування, так він їх усіх сам пробував, так і сказав, що любить знати, що прописує:)
Коханозадовільна• 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
то робите щось?
Печенюшка• 16 марта 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Подякуйте йому, бо багато людей не можуть допроситися свою домашню професуру, літні люди ходять, а гроші з них брати рука не піднімається, хоча часу витрачаю багато. От сьогодні дідулька притаскав мені 2 банки варення, сам закрутив. Взяла)
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
то робите щось?
на работе-да, дома- нет-вот лежу. Сейчас пойду ужинать.
Коханозадовільна• 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
а куди сповіщати саме про російських ботів, що пасуться на форумах?
Marmu• 16 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
а я юрист.
можете уявити...особливо в темах про майно, спадок
саме смішне, що юриста як запитаєш, він ніколи не дасть відповідь одразу, все перевірить 150 разів:) тільки тут ’експерти’
Коханозадовільна• 16 марта 2024
Ответ дляMarmu
ще й лаються, агресивні такі
Крошка Енот• 16 марта 2024
Ответ дляMarmu
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 марта 2024
Аналітик.
Іноді в ступорі від деяких причинно-наслідкових зв´язків у коментарях.)
Але тут простіше, можна просто з теми вийти. На офлайн посиденьках важче)
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
можно в аше региональное управление-позвонить-есть все тел. в инете. Можео прийти-выйдет дежурный опер-приймет заявление. Можно на центральную горячую линию звонить. Все номера в инете. А вообще-мне странно, что простые люди продолжают бояться Службу. Вам невеивают призрак и недоверие к Службе. Поверьте-все ребята отличные и особенно сейчас-очень стараются дать результат. Спокойно сообщайте все факты!
Печенюшка• 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
А z-канали сепарські моніторите? Там де наші позиції здають? Я впо з окупованої і мені аж вилиці зводить від злості коли читаю їх. В тг скарги відправляю коли бачу, але вони надалі існують(
Коханозадовільна• 16 марта 2024
Ответ дляПожарник
то ви мені пишете, що я боюсь?
черговий опер прийме заяву, а потім фаховий прийде на Порадницю вираховувати ботів? а хіба нема спеціального підрозділу, що займається кібербезпекою без заяв
Пожарник• 16 марта 2024
Ответ дляПеченюшка
Вся работа делается. Просто большой обьем. До всех руки дойдут! Все же документируется. Дела в Службе не горят. Все собирется и каждый получит по закону. Благо-статьи В КК добавили Прекрасные!