Правильно_Валерчик• 16 марта 2024

В шоці скільки злих людей. Тема просто поговорити

Деякі блогерки купують одяг в секонді (вони не великі блогери тому ім`я їх не має сенсу) і вирішила теж завітати. Обрала рубашку собі і вже на касі на мене наїхала жінка, і мене чому чорт дернув їй відповісти, а вона почала розпускати руки, так розумію була з дочкою, то ще й дочка за словом у кишеню не лізе. Я в шоці, що коїться. Мало того, що вдарила по голові та ще й облаяла. У поліції сказали, що ну, ваше діло може рослідуватися тиждень, місяць, рік, або ніколи.
Трясе досі, я більше злякалася. Чому люди дозволяють хамити іншим, і невдоволені що їм на їх хамство відповідають, та ще й розпускають руки.
Я розумію, що напевно в таких випадках треба газовий балончик при собі мати, але думаю, що не скористалася ним, бо про розгубилася.
А голова досі болить після удару і пігулки не допомагають, наче і не сильно вдарила, може від стресу.
Вперше таке трапилося зі мною і сподіваюся в останнє. І краще мовчати навіть коли хамлять.
КартаБезКомиссий• 16 марта 2024
А з якої причини наїхала на касі? Каже ’віддай’?

Нехай щастить• 16 марта 2024
Мовчання і сміх вбиває
Тому я ржу у відповідь або морожусь
А вони бісяться ще дужче
Шиворот Навыворот• 16 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Кассирша ж наверно
Без QR коду• 16 марта 2024
При чем тут блогерки
Чи вы снимали сторис в инсту и по башне отхватили?
У нее подписчиков може больше 😁
Кусачая Я• 16 марта 2024
Просто та жінка ще скандальніша за вас..
автор Правильно_Валерчик • 16 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Бо їй треба було швидко і я не підійшла впритик до каси. Вона з самого початку хотіла перед мною пройти. Треба було пропустити і не зв`язуватися.
Ответ дляБез QR коду
При чем тут блогерки
У нее подписчиков може больше 😁
Та ні, просто надивилася, що люди знаходять щось цікаве і собі пішла шукати.
Невгамовна Бу• 16 марта 2024
От вам ще один доказ, що картинка в інсті далека від реальності
Где тут 0?• 16 марта 2024
На надувном матрасе на ставке с сумочкой подмышкой тоже вы были?

Ответ дляКусачая Я
Ну взагалі я не скандальна. До сьогоднішнього дня оминала все що пов`язано зі сварками. А сьогодні вирішила відстояти себе.
Шиворот Навыворот• 16 марта 2024
Ответ дляГде тут 0?
Я
Где тут 0?• 16 марта 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Я
Чем докажете?
Ответ дляГде тут 0?
Що?
Звезда в шоке• 16 марта 2024
Многие блогеры одеваются на секонде. Поэтому я начала скандалить, когда барышня на кассе, хотела пройти раньше, из-за чего получила по голове. Почему люди такие злые?
Ответ дляЗвезда в шоке
Справа не у блогерах взагалі.
Я ніколи не була у секондах, мені стало цікаво.
Где тут 0?• 16 марта 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Это же двои дети, Василий!!! (с)
Дівка в намисті• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
То не ’злиє’, то бидло.
katenka_• 16 марта 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Инста, секонд, блогеры, злые люди 😂Беда, печаль, несправедливость
Шеллар• 16 марта 2024
Жінка наїхала, автор відповіла в тому ж дусі, а опонентка перейшла до рукопашної, тут із ничієї стався програш.
Балончик не купуйте, а то ще самі від нього постраждаєте, краще не вступайте в перепалки - люди знервовані, птс є у всіх, тряпки із секонду не варті бійки за них.

Без QR коду• 16 марта 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Справа не у блогерах взагалі.
Ото не были нех и начинать
Бавовна• 16 марта 2024
Я не люблю на кассе подходить к людям в притык, стараюсь держать хоть чуть чуть дистанцию.
Стою в очереди тут мне в спину въезжает тележка, я повернулась женщина как в другую сторону смотрит, думаю случайно. Подвинулась чуть вперёд ( лента вся забитая, ей выкладывать ещё некуда). Через пару секунд мне опять въезжают тележкой в спину, я уже недовольная поворачиваюсь, думала хоть извинится. Отмороженные взгляд , я ей говорю ’женщина аккуратнее’, она какого то хрена развонялась,что она и так аккуратная и вообще хера я не продвигаюсь в очереди, там можно ещё 2 шага сделать🤦
Ответ дляДівка в намисті
То не ’злиє’, то бидло.
То мене занесло не в той час. Та і треба було пропустити.
к.Буланова• 16 марта 2024
Какие-то некультурные люди в секонде у вас.
В нашем все воспитанные и интеллигентные.
Ответ дляБавовна
Оо я теж стояла трохи подалі. Чого впритик підходити до людей. Не розумію цього, 20 сек нічого не вирішує.
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Та не в инсте дело. Просто в таких ситуациях или реально надо быть готовой ответить, даже физически или не ввязываться в принципе. Я чаще второе, когда вмешательство того не стоит, но пару раз хамила в ответ, и давала в ответ физически, если меня касались.
Но автор это с опытом приходит.
Ответ дляБез QR коду
Ото не были нех и начинать
100 %
Играю_на_кларнете• 16 марта 2024
Вот честно, сама была в секондах, разных, от базара распродаж до Хуманы и других типа магазинов, сама там работала давно, но такого лично не наблюдала. Хотя нарваться на быдло сейчас везде можно
Ответ дляШеллар
100 %
Згодна з Вами, та і я забуду про нього у потрібний момент.
Бо я гублюся у сварках, не витримую їх.
Невгамовна Бу• 16 марта 2024
Ответ дляkatenka_
Сценарій соціальної реклами
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так, насправді справа не в секонді. Таке може трапитися і в продуктовому, у метро. Зі мною трапилося саме в цьому місці і про нього написала.