Воленс-неволенс• Изменено 16 марта 2024

У вас була історія кохання, як у фільмах?

Спеши любить, Дневник памяти, Три Метра над уровнем неба и т.д..

Я от подумала, що за свої 33 нікого так і не кохала, щоб дах зносило. Не було ніякої гарної, романтичної історії.. Стало цікаво чи таке взагалі буває? Чи то тільки в фільмах так все гарно і романтично..
Таракашечка• 16 марта 2024
Радійте що не було, навіщо ці стреси

Невидимка Майя• 16 марта 2024
Да, была. В 30+
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Дивилась сьогодні фільм такий романтичний, там про підліткове кохання. Блін, так захотілось і мені такого) але вже навряд чи буде
Коренная киевлянка• 16 марта 2024
Була. Але, нажаль, так як у фільмах - то, здебільшого, про нарців
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляТаракашечка
Радійте що не було, навіщо ці стреси
Та ну, я б хотіла
Кондуктор маршрутки• 16 марта 2024
Да.
Даже две.
Електрохарчування• 16 марта 2024
В мене зараз тільки охочі до сексу чоловіки попадаються.
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да.
Даже две.
Круто. Розкажіть хоч коротенько
Незнакомлюся• 16 марта 2024
Була, але не довго пів року і все😣

Добрая свекровь• 16 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Який?
Почемучка• 16 марта 2024
Це зазвичай з абʼюзерами спочатку все гарно і романтично, як в фільмах. Спочатку… І в мене так було, але потім побачила його справжнє обличчя. І далі теж, як фільмах було все… як у триллерах. Книги можна писати.
Чесно брешу• 16 марта 2024
был охрененный секс, а вот отношений красивых нет.
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
В мене чоловік про мене згадує, як йому треба. Не обіймів, нічого. А я вже перегоріла, давно. Не люблю його і не хочу
Добрая свекровь• 16 марта 2024
Да, была. Но мы не остались вместе, несмотря на 2 попытки с перерывом в 10 лет
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Який?
Опасные связи. 2022 р.
Мені так актор сподобався, красивий, очі то взагалі відпад
Анонимушка• 16 марта 2024
Да было. Но и конец к сожалению не как в фильме. Так что неизвестно кому больше повезло мне или Вам. Из такой любви не так то просто выбраться и не всегда она долго бывает у обоих партнёров.
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляЧесно брешу
А в мене і сексу нормального не було. Дурна була, до чоловіка тільки 1 партнер був. Треба було гуляти, відриватись. Залицяльників хватало
Кондуктор маршрутки• 16 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Круто. Розкажіть хоч коротенько
Одна в юности, когда влюбилась без памяти, казалось, на всю жизнь)
А вторая в зрелом возрасте, как раз в 33, такая страсть, что коленки трусились, когда его видела, никогда бы не подумала, что могу так влюбиться, после первой любви, она же навсегда была😆
И он влюблен был, крышу срывало и мурашки по коже, носился со мной, как с хрустальной вазой)
Ох, спасибо, что было, такое бывает раз в жизни и то, не у каждого)
Будет о чем вспоминать на пенсии под коньячок❤️
Чесно брешу• 16 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
так хорошего партнера не так легко найти, хто был один партнер, после него уже не было. после него и секс не так интересен стал. с ним, как наркотик, хотелось постоянно. а вот жить с ним было очень тяжело. он так и остался один.

автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Круто. Як би мені зараз хотілось так кохати і бути коханої, так не вистачає цих метеликів в животі..
Глубоководная селедка• 16 марта 2024
Ні,Бог милував.Я себе люблю.
Добрая свекровь• 16 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Опасные связи. 2022 р.
Дякую!
ЯкаКраля• 16 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
А спочатку кришу зносило?
Ондатрова шуба• 16 марта 2024
Ага, было. И это история о психических отклонениях. Здоровая взрослая любовь унылая и стабильная, а все эти яркие эмоции не про психическое здоровье.
Мафиозная• 16 марта 2024
В 17 років закохалась в «поганого хлопця». Перший секс, потім він кинув мене. Я нервувала, бо думала що ми тепер будемо разом до кінця життя. Бігала за ним, він з жалю типу спілкувався зі мною, а потім закохався. Із поганця став примірним кавалером. Обіцяв, що зробить все для мене, зірку з неба дістане, що буду купатися в багатстві, шубах, золоті ))))))) а через рік мені набридло все це, бо я хотіла гуляти, а не сімʼю будувати. Як виявилось. Коли наважилась сказати йому про кінець, він виявилося, збирався зробити мені пропозицію. На моїх очах викинув обручку в прірву (в яму, з гірки). Потім ще років 5 періодично дзвонив мені і просив повернутися, бо я була його сенсом змін, виявилося марно. Потім я вирішила переїхати в інше місто (закінчила навчання), він написав мені лист про те, що йому буде тяжко жити в місті знаючи, що мене там нема. А я поїхала і потім звʼязок загубився. От така історія була у мене.

Ще з нинішнім моїм чоловіком. Познайомилися через друзів. Він дуже хотів спілкуватися, а я тоді була сконцентрована на карʼєрі, тому відмовила. Через декілька років якось згадала його, але не бачила сенсу писати. Якось йшла на побачення, по дорозі зустріла його. Він запропонував випити кави, я не думаючи подзвонила кавалеру і вибачившись, відмінила побачення. Пішла попити кави і..вийшла заміж за нього через рік.
Аноним НаВсеГда• 16 марта 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну кохання не завжди закінчується хеппі ендом. То воно потім таке треба вам???
У доньки було кохання, хлопчик прям до нас приходив, просив її погуляти, квіточки, красень, сплошний позитив хоч кіно знімай
Оказався дурнем, не зрада фізична, але теж на рівні. Ми потім доньку витягували з депресії. І я дуже радію що в нас такі відносини, що ми змогли їй допомогти. Бо в мене з батьками не було такого зв´язку і в моєму часі за те різали вени..
Завжди мало• 16 марта 2024
Как раз фильм три метра над уровнем моря вообще не про любовь, а про разрушительную страсть и эмоциональную зависимость.У девушки все таки сработал инстинкт самосохранения и она выбрала спокойную жизнь без насилия и риска быть втянутой в криминал.Мои самые романтичные отношения были больше похожи на сюжет из французского фильма Любовь без пересадок, когда увидела этот фильм то была в шоке насколько все идентично и даже парень очень похож внешне на моего экс.
Завжди мало• 16 марта 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А як саме вдалось витягнути її з депресії?
ПотеряласЯ Я...• 16 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
А замуж вышли за третьего?
автор Воленс-неволенс • 16 марта 2024
Ответ дляЯкаКраля
А спочатку кришу зносило?
Ні, була закоханість і пристрасть. Швидко минуло все якось