Пищалка• 16 марта 2024
Я подралась на похоронах
Пока не привезли папу
Я просто не выдержала и ударила свою сестру
За то что взяла у отца деньги и бросила его в старости. Я многое не сделала для папы, мне не хватало времени, не хватало сил. А если бы она хотя бы раз в неделю приезжала и помогала все было бы более менее сделано
Приехала за наследством
А Я Самая Самая• 17 марта 2024
Вообще, кто получает деньги и на кого завещание, тот и досматривает. Какие деньги взяла сестра у отца? О какой сумме речь?
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляMs. При теле
Автор, соболезную. А сколько лет было отцу и сколько он нуждался в уходе?
Спасибо
Жил сам, многое не делал, я помогала и справлялась
Последние два года нужно было больше контроля, деменция началась.
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
так почему вы папе хлеба не привезли и не отвезли в больницу?
10 лет по больницам возила
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А почему вы до смерти отца не выразили сестре свою претензию?
Їй він не потрібен, в неї не має часу
Зараз я розумію , що не так я мала себе поводити з нею, тоді треба було відстоювати батька
фрау Гітта• 17 марта 2024
Маргінали? Немає поваги ні до сестри, ні до батька. Не виправдовуйте себе, провели ви його так само жахливо, як і доглядали.
Там-тарарам• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
Їй він не потрібен, в неї не має часу
То вона до батька ніяким боком. Що відстоювати? Чи ви таки про спадок?
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ніяким , не було 13 років, нічого не знала
Там-тарарам• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
То що відстоювати?
Детские_Будут?• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
Приехала только на похорон, наследство после папы делить
Так на похоронах не дают наследство. Она поспешила...
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
Яка має бути повага до сестри , чого взагалі треба було їхати, от для чого , знати нічого не хотіла, а тут приїхала, щоб що, сусідам показатися, та ті сусіди все знають.
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ні , вона за документами приїхала
В курсі діла• 17 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Но по ходу дают по морде
фрау Гітта• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
А те, що ви побитися приїхали, це нормально, вважаєте?
Вам краще й далі не спілкуватися. Є ви, і є вона, будинок продасте, гроші розділите та й все на цьому.
Детские_Будут?• 17 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла
Но по ходу дают по морде
Ну а если морда просит:))
Там-тарарам• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
На похорони вона приїхала. Заспокойтеся. Навіщо їй ті сусіди? Щоб що?
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
Вона мені почала розказувати , що в хаті не так. от я і врізала
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляТам-тарарам
При жизни нужно ездить
А на похорон деньги нужны, а не просто постояла и свалила с документами
В курсі діла• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
На поминках помирились?
Там-тарарам• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
При жизни нужно ездить
Ну ми не знаємо правди. Слухаємо тільки вас.
А на похорони не можна приїхати? Бо не їздила при житті?
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляТам-тарарам
Я вам написала правду, обікрали батька, вигребли всі гроші і лишили на пенсії 3´500
Не було 13 років, приїхала покрасувалася, забрала документи , все.
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Я как то на поминках подралась. Хук левой в глаз..потом правой
А ви чого ?
Червона ікорка• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
А ви чого ?
Ну так получилось..слово за слово. И такой итог
Стильна штучка• 17 марта 2024
Я автора розумію, вона одна за батьком з деменцією доглядала.Звісно, одній не завжди можна справитися, поспіти.
Госпожа Белладонна• 17 марта 2024
Ответ дляПищалка
А ви чого ?
Якщо ви доглядали, чтому батько не склав заповіт на вас одну?
Пищалка
• 17 марта 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я що за будинок доглядала
В нас про це і мови ніколи не було