Цвіпканя• 17 марта 2024
Ну що, наїлися вже?
Зяблик протестант• 17 марта 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
а как вам новое название на укр.мове - Масниця? всегда была Масляна, а тут вдруг стала масниця (встречаю это название в разных пабликах, тг каналах). А еще, оказывается. на масляну можно не только блины, а еще вареники и пирожки))) типа украинцы всегда так отмечали этот праздник
Короче, бред сивой кобыли, на мой взгляд
Мені масниця така ж херня як і етер.
Стебель березы• 17 марта 2024
Зяблик протестант• 17 марта 2024
Ответ дляБочка порохУ
3 яйца, щепотка соли, столовая ложка сахара( или чуть больше, если нравится), ванилин.перемешать. Ёмкость с молоком( у меня 500мл,), столько же, как молока, добавляем муки, и столько же как молока и муки, кипятка. Растопленного масла, или олии ложку. Перемешать. Оставить на пол часа. И можно жарить
Девочки, если добавить в блины кокосовую стружку, такая вкусно а получится, попробуйте! Оладьи тоже, даже ещё лучше.
Зяблик протестант• 17 марта 2024
Ответ дляСтебель березы
Я сьогодні напекла, дітям з нутеллою та бананами, а собі с сиром та вишневим конфітюром.. Смакота.
Щас загуглю шо таке конфетюр. Знаю тільки конфеті
Стебель березы• 17 марта 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Вишню проварити з цукром та крохмалем)
Забобонний фрукт• 17 марта 2024
Ответ дляБідося
Я не вмію пекти тоненькі млинці, у нас в сім´ї їх пече чоловік. У мене день народження, так завтра хотіла млинців, але ми сильно посварились, тож, не буде мені святкового сніданку. Ех...
Минетіком ще можно все ісправить. Будуть не тільки млинці а і олів´єшка с шампусіком в ліжко.
Забобонний фрукт• 17 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Це маразм, але так там працює пропаганда. Шукає що у нас (і не тільки у нас)з ними спільного і називає це ознакою того що ми один народ, а Україна політичний проект
Та ну і х.. на них. Ше від млинців із за них відмовлятися?
Курочка-чубаточка• 17 марта 2024
Люблю блинчики, но у меня постоянно какие-то жёсткие получаются. Никак не найду идеальный рецепт, у кого ни спрошу никто не парится и получаются у них и мягкие и тонкие.
Забула що?• 17 марта 2024
Ответ дляБочка порохУ
А вы блины вообще перестали готовить? Я вот блины не позиционирую ни с рашистами, ни с масленницей. Жля меня это завтрак.
Ну так тема ж не просто про млинці, а про те що автор їх тиждень щодня робить, святкуючи кацапське свято.
Теща дочки• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Не святкую кацапські свята.
Удалено администрацией...
Забула що?• 17 марта 2024
Ответ дляТеща дочки
Удалено администрацией...
Теща дочки• 17 марта 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Кефир 0.5
2 яйца
Сахар на глаз
Немного соли
Все хорошо перемешали, муки на глаз.
Далее делаете трюк, сода чайная ложка гасите прямо в тесто чашкой кипятка, снова хорошо колотите. Там уже и пузырики будут.
Немного масла подс и жарите красивые блины.
Моя бабушка ещё каждый блин смазывала маслом. Вот это вкусно было)
2 яйца
Сахар на глаз
Немного соли
Все хорошо перемешали, муки на глаз.
Теща дочки• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Удалено администрацией...
Чаклунка-ведунка• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Удалено администрацией...
Пожалуйста, попридержите язык. Харьковчане поболе вашего рюсского мира хлебнули. Дякую.
Теща дочки• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Удалено администрацией...
Теща дочки• 17 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Удалено администрацией...
Чаклунка-ведунка• 17 марта 2024
Ответ дляТеща дочки
Удалено администрацией...
Про язык я бы с вами поспорил.
Але звинуваченнями у ватності кидатися - це зайве.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Як доведете мені, що кацапи то слов’яни, то більшість погодиться з вами, що свято казки кацапське.
А так, фігушки. Млинці, як і квас до кацапів мають відношення такеж, як і створення статуї свободи.
Лупаю цю скелю• 17 марта 2024
Ответ дляАnnеt
ага, расея везде. пока ресеянцам звезды не дали.
Не звезды, а звездюлей. Падежов не знаете.
Курочка• 17 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Древні слов´яни відзначали “проводи зими” та початок весни і весняного землеробства. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець.
Ні. Не готували слов´яни млинців. Уличі, древляни, поляни робили вареники з сиром.
Курочка• 17 марта 2024
На Колодій робила українські народні страв, які у нас на Вінничині і Житомирщині прийняті - вареники з сиром.
Маслєніцу з блінами хай за порєбріком святкують, у них там стєнка на стєнку прийнято. А у нас на Колодій зовсім інші звичаї.
Курочка• 17 марта 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Колодій називали. І робили виключно вареники з сиром. Почитайте хоч трохи з історії свята
Курочка• 17 марта 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Там ваша колега щось про нацизм вєщала і що треба було починати з західної України. Ви теж це підтримуєте? Чим ви кращі?
Каляка маляка• 17 марта 2024
Ще не пекла. Але, якщо ви вже так просите, то сьогодні зроблю й наїмося))
Додекаэдр• 17 марта 2024
Я так і не наїлася,трохи збила оскому.Але з куркою та грибами ми умололи за пів години.Сьогодні планую ще напекти з сиром.Будемо зі сметанкою куштувати.