Цвіпканя• 17 марта 2024

Ну що, наїлися вже?

Ліплю вареники• 17 марта 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Убрали слово ’руськие’
Хто що прибрав і звідки?

Natasja22• 17 марта 2024
Ответ дляFilomena
Ніколи вдома не святкували масляну. Популярна стала мабуть років 10 тому як і купання в ополонці.
Тому млинці їмо коли хочеться, а не один тиждень на рік)
Вчора сирні вафлі робила.
Дайте рецепт будь ласка
Kidstaff Bot• 17 марта 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
nahaka• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Ніколи не святкувала. До чого тут пєрєєбулісь? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Вареників наліпили на КолодіЯ?
nevergerl• 17 марта 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну можливо не такий вже і брєд, масниця від слова ’масний’ , тобто жирний. Є версія, що у це свято люди споживали свої запаси сметани, масла, вершків і т.д. ( тобто жирної їжі) перед великоднім постом
А ’масляна’ не синонім випадково слова ’масна’? Чи то навмисно так треба було переназвати, щоб геть не схоже було на ’масленица’?
Filomena• 17 марта 2024
Ответ дляNatasja22
Дайте рецепт будь ласка
Можу дати традиційний з маслом.
Сирні роблю на око тому не можу ручитися за ваш результат.
Пачку кисломолочного сиру перебиваю блендером з 3-4 яйцями, додаю цукор, борошно, розпушувач.
Приблизно схоже на цей рецепт👇
Zwezdatat• 17 марта 2024
Ответ дляекатериналуиза
делаю на кефире и кипятке,получаются тоненькие в дырочку.
Дайте рецепт пожалуйста.
Анжелика1• 17 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Мені недавно Гугл підкинув : фотка млинців і напис ’где празднуют Маслянецу там и Россия’. Так що ви паастарожней)
У нас так скоро не останется своих праздников. Потому что их всех подарим России
Анжелика1• 17 марта 2024
Ответ дляКурочка
Ні. Не готували слов´яни млинців. Уличі, древляни, поляни робили вареники з сиром.
Откуда вы знаете, что они там готовили 800 лет назад

noraone• 17 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Для мене кацапський, і пофіг хто там що святкує. Можете зоч 23 фєвраля святкувати, мені пофіг. Від того, що люди кацапні підсахують моя думка не зміниться.
Доречі про 23 лютого... 8 березня телефонував брат, вітав . А я кажу, що його не знаю, коли вітати , раніше вітали 23, а зараз ну якось не по собі вітати 23. Нові дати такі як 14 жовтня не прижились якось. На що він відповів, що всі вітали 23 як і раніше, я була здивована, але ось так
Кристалина• 17 марта 2024
Ответ дляТоматико
Два яйца, две столовых ложки сахара, половину чайной ложки соли, столовую ложку сметаны и пол чайной ложки соды венчиком смешать, добавить стакан молока и два стакана муки. Всё это смешать в достаточно густое тесто венчиком, влить масло на глаз (ну где-то 3-4 ст ложки) а дальше разбавляете молоком до удобной консистенции. На фото блины делались из теста консистенции не густого кефира. На самый высокий огонь и жарить.
Они очень мягкие, эластичные, края не сохнут, ну и мне вкусно.
А блины получатся, если не добавлять сахар?
Violya• 17 марта 2024
Я давно хотела такие и наконец-то сделала
olechka_uli• 17 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
Шо ви мелете?
Natasja22• 17 марта 2024
Ответ дляFilomena
Можу дати традиційний з маслом.
Приблизно схоже на цей рецепт👇
https://youtu.be/iSPnf3QCUtw?si=olSCu_rbuplibZbE
Дякую
AnnaOst• 17 марта 2024
Ответ дляolechka_uli
Шо ви мелете?
Жіночко, вас в якій підворотні виховували? Як не можете сформулювати свою думку нормально словами, то може краще промовчати?
Вероника-2014• 17 марта 2024
Ответ дляКристалина
Да
екатериналуиза• 17 марта 2024
Ответ дляZwezdatat
Дайте рецепт пожалуйста.
я брала на ютубе.посмотрю дам ссылку.
екатериналуиза• 17 марта 2024
Ответ дляZwezdatat
Дайте рецепт пожалуйста.
Zwezdatat• 17 марта 2024
Ответ дляекатериналуиза
https://www.youtube.com/watch?v=1t8FN-nVD70&list=P...
Не открывается ((

Ольга520• 17 марта 2024
Ответ дляМанка Я
А соду?
Сода и сметана не нужно
olechka_uli• 17 марта 2024
Ответ дляAnnaOst
За вашою логікою де Ханука там Ізраїль
AnnaOst• 17 марта 2024
Ответ дляolechka_uli
За вашою логікою де Ханука там Ізраїль
У вас схоже складнощі з розумінням ппрчитаного
Мerida• 18 марта 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Девочки, если добавить в блины кокосовую стружку, такая вкусно а получится, попробуйте! Оладьи тоже, даже ещё лучше.
а сколько вы добавляете?
Insin• 18 марта 2024
Ответ дляМerida
а сколько вы добавляете?
Чем больше тем лучше)