Я Головна• 17 марта 2024

В сільпо доставка вже платна?

Сьогодні оформила доставку продуктів, минулого тижня більше тисячі чи від якоїсь там суми була доставка безкоштовна,а це бачу товару на 1600 доставка 49 грн. Ви не звертали уваги? М . Житомир,як у вас в містах безкоштовно?
Маруська Му• 17 марта 2024
Не замовляю доставку, в мене сільпо в 10 хв. від дому. Ходжу сама, вибираю…

Лунтик-паунтик• 17 марта 2024
Київ
Матраскин Брат• 17 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Яка ви молодець 😘
автор Я Головна • 17 марта 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Київ
Дивно у мене 1669 грн і немає такого ,просто одразу 49 грн або самовивіз безкоштовно
автор Я Головна • 17 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Ну коли немає можливості то це зручно
Маруська Му• 17 марта 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Яка ви молодець 😘
Я знаю.🤗 Вот зараз піду скупитися на неділю. Я люблю сама вибирати те, що мені подобається.
Маруська Му• 17 марта 2024
Ответ дляЯ Головна
Ну коли немає можливості то це зручно
Ну 1700, я не витрачаю, тому доставка в мене буде платною. Мій чек максимум 700 грн.

Дама-мадама• 17 марта 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Яка ви молодець 😘
Тонко )))
Svetlana-7070• 17 марта 2024
Все по старому, Київ
аромат Жука• 17 марта 2024
Там теперь от 1000 вроде 39, от 1200 или 1300 1 грн. У меня всегда больше. Не была ногами в сильпо года 4, всегда на дом.
Одесса
Пупуговка• 17 марта 2024
Я вчера 4 бутылки просекко по акции заказала, сумма больше тысячи, доставка ок. 50 грн
аромат Жука• 17 марта 2024
А Я Самая Самая• 17 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Кожен день ходите по продукти?
Огірок та Помідорчик• 17 марта 2024
Можливо алкоголь не входить до безкоштовної доставки чи щось типу того? Прочитайте регламент їх по вартості доставки у вашому місті .
Маруська Му• 17 марта 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Кожен день ходите по продукти?
Ні, раз на тиждень купую в сільпо. В АТБ я можу зайти по серед тижня , щось докупити: папір туалетний, пакети для сміття, серветки, корм для собаки.
А Я Самая Самая• 17 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Ви написали ’ піду скупитися на неділю’
Кавуся• 17 марта 2024
В Сільпо завжди була платна доставка. 69 грн, потім з 1200 грн - 39 грн . І вже ближче до 2000 - 1 грн.
Тому, і люблю більше за всіх Фоззі. Вони возять безкоштовно, починаючи з 500 грн.
Маруська Му• 17 марта 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви написали ’ піду скупитися на неділю’
Ну то, в нас так суржиком кажуть- неділя. Не кажуть тиждень.
Мастер Класс• 17 марта 2024
А підкажіть будь ласка,там все свіже привозять?
Хочу мамі замовити.
Оплата одразу?
Кур,єр телефонує?

автор Я Головна • 17 марта 2024
Ответ дляМастер Класс
Хочу мамі замовити.
Оплата одразу?
Кур,єр телефонує?
Завжди все свіже у нас в місті Житомир, і гарне обирають
автор Я Головна • 17 марта 2024
Ответ дляМастер Класс
Хочу мамі замовити.
Оплата одразу?
Кур,єр телефонує?
У нас саме так і роблять, батькам часто оформляють стандартний набір продуктів щонеділі. Особливо якщо діти живуть в іншому місті
Телячі ніжноСті• 17 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
На безліч товарів знижки до 50% при онлайн-замовленні, на самовивіз теж
Телячі ніжноСті• 17 марта 2024
В програмах лояльності УЗ, Yasno та ін можна придбати за бали 3 доставки за 1 грн