17 марта в 11:09

Вибори Президента України. За кого б проголосували?

Якщо вибори відбудуться...
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 512
124 (24.22%) Ваш вариант
109 (21.29%) Порошенко
72 (14.06%) Залужний
68 (13.28%) Зеленський
60 (11.72%) Альбус Дамблдор
36 (7.03%) Дейенерис Таргариен
21 (4.1%) Тимошенко
16 (3.13%) Арестович
4 (0.78%) Притула
2 (0.39%) Кличко
kuskus 17 марта в 15:17
Ответ дляbegovelik
а може і ще щось...
А може ваші фантазії…
1 1
Ирина-bbd0 17 марта в 15:26
Ответ дляbegovelik
так, да не так
Что не так?))))
чаревна 17 марта в 15:58
Ответ дляcheryl
+10000000000!! він має завершити почату справу: остаточно здати південь і винищити українських чоловіків!
Нас кацапы убивают.
cheryl 17 марта в 16:05
Ответ длячаревна
Нас кацапы убивают.
100%.
Тільки з подачі зе, який впустив путіна в країну, здавши південь (гуглимо про розмінований Чонгар), проклавши йому асфальтовіні дороги в чорнобильську зону, допомігши знищити Мрію....
А так то , да, вбиває русня.
А президент то в принципі взагалі ні при чому і ні за що не відповідає.

Смачних шашликів вам.
1 3 9
чаревна 17 марта в 16:06
Ответ дляcheryl
100%.
Тільки з подачі зе, який впустив путіна в країну, здавши південь (гуглимо про розмінований Чонгар), проклавши йому асфальтовіні дороги в чорнобильську зону, допомігши знищити Мрію....
А так то , да, вбиває русня.
А президент то в принципі взагалі ні при чому і ні за що не відповідає.

Смачних шашликів вам.
А где порошенко был, с медведчуком страну деребанили? Не знали о планах путЕна?
cheryl 17 марта в 16:08
Ответ длячаревна
А где порошенко был, с медведчуком страну деребанили? Не знали о планах путЕна?
Там же де і зе , коли Каховку оркам віддав 24.02.23
чаревна 17 марта в 16:08
Ответ дляcheryl
100%.
Тільки з подачі зе, який впустив путіна в країну, здавши південь (гуглимо про розмінований Чонгар), проклавши йому асфальтовіні дороги в чорнобильську зону, допомігши знищити Мрію....
А так то , да, вбиває русня.
А президент то в принципі взагалі ні при чому і ні за що не відповідає.

Смачних шашликів вам.
Шашлыки себе оставьте. А то теперь от своего выбора отрекаетксь
2 1
чаревна 17 марта в 16:09
Ответ дляcheryl
Там же де і зе , коли Каховку оркам віддав 24.02.23
Ну так больше отдаст, если мужики под юбками сидеть будут
cheryl 17 марта в 16:10
Ответ длячаревна
Шашлыки себе оставьте. А то теперь от своего выбора отрекаетксь
Мій вибір 2019 був ПРОТИ зе, саме ПРОТИ зе, а не за порошенка.
cheryl 17 марта в 16:13
Ответ длячаревна
Ну так больше отдаст, если мужики под юбками сидеть будут
Нєєє зеля організував оборону, он як його ж 95 й старається, а він, умнічка, медалькі роздає кошовому, пікалову.
автор begovelik 17 марта в 16:54
Ответ дляkuskus
А може ваші фантазії…
А може і фантазіі. Вам видніше
автор begovelik 17 марта в 16:55
Ответ дляИрина-bbd0
Что не так?))))
А хоть бы что…
1 1
Helenny 17 марта в 18:35
Яника не додали. Зараз би 50% на цьому форумі взяв.
3 3
Tata_F 17 марта в 19:10
Ответ дляbegovelik
Тобто, у травні матимемо нелегітимного президента? Бо згідно Конституціі мають відбутися без жодних ’але’. В противному випадку треба вносити до неї зміни згідно усіх процедур
Посилання на цей пункт в Конституції дасте?
автор begovelik 17 марта в 19:23
Ответ дляTata_F
Посилання на цей пункт в Конституції дасте?
А самі ніяк? Конституцію хоч раз відкривали?
’Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п´ять років...’
Tata_F 17 марта в 21:47
Ответ дляbegovelik
А самі ніяк? Конституцію хоч раз відкривали?
’Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п´ять років...’
Спитала саме тому, що як.
Останнє речення цієї статті читайте, а потім шукайте закон про вибори
Апель-синка 17 марта в 22:56
Ответ дляVeronika_100k
Штош. За Иво Бобула.
А Гига не обидится?
Veronika_100k 17 марта в 23:17
Ответ дляАпель-синка
А Гига не обидится?
Может даже прическу вырвет с корнем Иво Бобулу от злости)
автор begovelik 18 марта в 09:02
Ответ дляTata_F
Спитала саме тому, що як.
Останнє речення цієї статті читайте, а потім шукайте закон про вибори
Ви невірно трактуєте цю статтю. Те, що згадується у останньому реченні не відміняє і не міняє те, що вказане в ній. Всі зміни мають бути вказані у статтях Конституції. І: «Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п´ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев´яноста днів з дня припинення повноважень.». Все чорним по білому. А не бажає Зеленський вибори - мають бути зміни в Конституції.
Tata_F 18 марта в 10:52
Ответ дляbegovelik
Ви невірно трактуєте цю статтю. Те, що згадується у останньому реченні не відміняє і не міняє те, що вказане в ній. Всі зміни мають бути вказані у статтях Конституції. І: «Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п´ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев´яноста днів з дня припинення повноважень.». Все чорним по білому. А не бажає Зеленський вибори - мають бути зміни в Конституції.
Конституція - це декларація. Під неї створюються закони, які це декларування реалізують. Ви так і не відповіли, як зараз організувати нормальний виборчий процес. Запропоноване вами голосування в дії - це несерйозно. Чому - дівчата раніше вже писали. Крім того, саме голосування, це тільки частина виборчого процесу.
Мова не про те, що бажає, а чого ні Зеленський, а в тому, що всі українці мають право приймати участь у виборах. Зараз це організувати неможливо.
автор begovelik 18 марта в 10:57
Ответ дляTata_F
Конституція - це декларація. Під неї створюються закони, які це декларування реалізують. Ви так і не відповіли, як зараз організувати нормальний виборчий процес. Запропоноване вами голосування в дії - це несерйозно. Чому - дівчата раніше вже писали. Крім того, саме голосування, це тільки частина виборчого процесу.
Мова не про те, що бажає, а чого ні Зеленський, а в тому, що всі українці мають право приймати участь у виборах. Зараз це організувати неможливо.
Після фрази ’Конституція - це декларація.’ мені нецікаво надалі з вами обговорювати це питання. Усього найкращого!
Tata_F 18 марта в 11:08
Ответ дляbegovelik
Після фрази ’Конституція - це декларація.’ мені нецікаво надалі з вами обговорювати це питання. Усього найкращого!
Та звичайно. Бо відповісти на конкретне питання ви не взмозі.
І вам не хворіти
автор begovelik 18 марта в 11:14
@Тата_F Так, не маю бажання пояснювати ази, які вивчали ще у школі. Запам´ятайте, Конституція - основний закон держави, а не декларація. Якщо не розумієте значення слова ’декларація, то гугл допоможе.