17 марта в 11:09

Вибори Президента України. За кого б проголосували?

Якщо вибори відбудуться...
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 512
124 (24.22%) Ваш вариант
109 (21.29%) Порошенко
72 (14.06%) Залужний
68 (13.28%) Зеленський
60 (11.72%) Альбус Дамблдор
36 (7.03%) Дейенерис Таргариен
21 (4.1%) Тимошенко
16 (3.13%) Арестович
4 (0.78%) Притула
2 (0.39%) Кличко
Nataliia 17 марта в 11:48
Ответ дляbegovelik
Тобто, у травні матимемо нелегітимного президента? Бо згідно Конституціі мають відбутися без жодних ’але’. В противному випадку треба вносити до неї зміни згідно усіх процедур
Внесут не переживайте
зорi 17 марта в 11:48
Я пока за зелю и родня и все кого знаю.Но не исключаю новое лицо какое то.пока не вижу достойных.
11 6
Peres Lal 17 марта в 11:48
Ответ дляbegovelik
все еще в процессе
Т.е. ваше утверждение это просто ваше мнение?
зорi 17 марта в 11:50
или за зелю или за Героя Украины,который меня защищает ,защищал на поле боя.
9 4
СhanelKa 17 марта в 11:51
Ответ длячаревна
А я б запретила, тем кто выехал голосовать
🤡
8 3 1
Ирина-bbd0 17 марта в 11:52
Ответ дляNat-li
Ууууу...потянулась мотня.
Автор, молодец 🫡
В соседней теме у зори уже якутская элита с беговеликом в корчах бьются про упоминание прелестей гангренозной гниющей империи))
5 3
Mellisa 17 марта в 11:55
Из списка ни за кого. Но сейчас нам выборы точно не нужны.
4 1
cheryl 17 марта в 11:55
Ответ длячаревна
За Зеленского! Идёт война, нам нельзя ещё и отвлекаться на гонки выборные
+10000000000!! він має завершити почату справу: остаточно здати південь і винищити українських чоловіків!
2 11 3
автор begovelik 17 марта в 11:55
Ответ дляPeres Lal
Т.е. ваше утверждение это просто ваше мнение?
на одного юриста подписана, он постоянно мониторит последние изменения в этом законе
автор begovelik 17 марта в 11:56
Ответ дляИрина-bbd0
В соседней теме у зори уже якутская элита с беговеликом в корчах бьются про упоминание прелестей гангренозной гниющей империи))
это где я написала, что у нас также есть такие же дома и заборы? других постов у меня в той теме пока нет )
Filomena 17 марта в 11:57
Ответ дляbegovelik
Демократическая страна потому и демократическая, что в ней соблюдается ее самый главный закон, где написано, что выборы должны проводиться каждые 5 лет.
Ви бажаєте голосувати в Великописарівській громаді чи десь в Херсоні?
Чи вам краще в консульстві в ЄС?
Де ви обираєте проявляти свою демократичну волю виборця?
5 1
автор begovelik 17 марта в 11:58
Ответ дляFilomena
Ви бажаєте голосувати в Великописарівській громаді чи десь в Херсоні?
Чи вам краще в консульстві в ЄС?
Де ви обираєте проявляти свою демократичну волю виборця?
Якщо вони збираються розсилати повістки через ’Дію’ (чи інший онлайн-інструмент, який вони створять) - то в чому проблема так само організувати голосування?
1 3
Mangoskin 17 марта в 11:58
Ответ дляbegovelik
на одного юриста подписана, он постоянно мониторит последние изменения в этом законе
Так и военное положение продлевается вопреки конституции .
6 3
Filomena 17 марта в 11:59
Ответ дляbegovelik
Якщо вони збираються розсилати повістки через ’Дію’ (чи інший онлайн-інструмент, який вони створять) - то в чому проблема так само організувати голосування?
Тобто відсутність інтернету і дії то все фігня?)
А якщо і телефону не має?
Ви ж проти повісток в дії саме через ці аргументи?
2 5
Renesmeе 16 17 марта в 12:01
Ответ дляbegovelik
Тобто, у травні матимемо нелегітимного президента? Бо згідно Конституціі мають відбутися без жодних ’але’. В противному випадку треба вносити до неї зміни згідно усіх процедур
Як будуть голосувати військові в окопах та біженці в інших країнах, люди на окупованих? Без них вибори будуть легітимні? Чи безпечно зараз в Україні збиратися на виборчих дільницях в прикордонних із рашкою областях де балістика долітає за 40 секунд ?
3 9
Nat-li 17 марта в 12:02
Ответ дляИрина-bbd0
В соседней теме у зори уже якутская элита с беговеликом в корчах бьются про упоминание прелестей гангренозной гниющей империи))
Фигня, разбили 3 окна...
Так, угадала?))
автор begovelik 17 марта в 12:02
Ответ дляRenesmeе 16
Як будуть голосувати військові в окопах та біженці в інших країнах, люди на окупованих? Без них вибори будуть легітимні? Чи безпечно зараз в Україні збиратися на виборчих дільницях в прикордонних із рашкою областях де балістика долітає за 40 секунд ?
Було б бажання - все можна продумати
2 4
автор begovelik 17 марта в 12:03
Ответ дляFilomena
Тобто відсутність інтернету і дії то все фігня?)
А якщо і телефону не має?
Ви ж проти повісток в дії саме через ці аргументи?
Це все технічні моменти. Для повісток можна створити окрему тему.
4 4
Renesmeе 16 17 марта в 12:03
Ответ дляbegovelik
Було б бажання - все можна продумати
Назвіть пару варіантів як на вашу думку, як це має відбутися
4 1
автор begovelik 17 марта в 12:04
Ответ дляRenesmeе 16
Назвіть пару варіантів як на вашу думку, як це має відбутися
Я вже написала, через дію.
2 1
Asteroidea 17 марта в 12:04
Ммм цікаво
Альбус, Зеленський та Залужний ділять 3 місце
А Порохоботи навіть у неділю працюють.
П. С. Я за Дамблдора, а премʼєром треба ставити Мінерву Макґонеґел
3 5
автор begovelik 17 марта в 12:05
Ответ дляAsteroidea
Ммм цікаво
Альбус, Зеленський та Залужний ділять 3 місце
А Порохоботи навіть у неділю працюють.
П. С. Я за Дамблдора, а премʼєром треба ставити Мінерву Макґонеґел
Радує, що за Кличка майже ніхто не проголосував.
1 2 1
Asteroidea 17 марта в 12:06
Ответ дляbegovelik
Радує, що за Кличка майже ніхто не проголосував.
Ну там є один голос. Можливо він серед нас 😉
Renesmeе 16 17 марта в 12:07
Ответ дляbegovelik
Я вже написала, через дію.
В пенсіонерів немає дії, у мого тата телефон старого зразка, на кнопках. Ви думаєте він повинен купити телефон за пару тисяч щоб проголосувати? Також дія лягла на Євробаченні, вона витримає вибори?
Ирина-bbd0 17 марта в 12:07
Ответ дляNat-li
Фигня, разбили 3 окна...
Так, угадала?))
Не.то в другой
Якутская элита в двух параллельно старается)))))
1 1
Peres Lal 17 марта в 12:08
Ответ дляbegovelik
на одного юриста подписана, он постоянно мониторит последние изменения в этом законе
Откуда он их берет? Есть промежуточные наработки в общем доступе? Только из того, что я запомнил, из публикаций говорящих голов из комитетов:
- штраф за неявку 100-200 000 грн
- невозможность детям укланистов учиться в ВУЗах
- отказ в предоставлении медпомощи
- отказ в предоставлении админуслуг
- запрет управления автотранспортом
- блокировка банковских счетов
- бронь только при зарплате более 30 000 грн
Этого достаточно, чтобы отценить полет фантазии тех, кому поручено узаконить любое посягательство на свободу гражданина Украины любым силовиком: ТЦКашником, полицейским. И таких идей и поправок там тысячи ежедневно. Поэтому предсказания, до принятия законопроекта, не более чем предсказания.
3 1 2
автор begovelik 17 марта в 12:10
Ответ дляRenesmeе 16
В пенсіонерів немає дії, у мого тата телефон старого зразка, на кнопках. Ви думаєте він повинен купити телефон за пару тисяч щоб проголосувати? Також дія лягла на Євробаченні, вона витримає вибори?
Для цього і є влада, щоб продумувати механізми. На це, зокрема, йдуть податки.
Renesmeе 16 17 марта в 12:12
Ответ дляbegovelik
Для цього і є влада, щоб продумувати механізми. На це, зокрема, йдуть податки.
Влада такі самі люди з мізками як ви та я, ви вже щось продумали, діліться ідеями? Чи аби пусті балачки вести
Ирина-bbd0 17 марта в 12:15
Ответ дляbegovelik
Для цього і є влада, щоб продумувати механізми. На це, зокрема, йдуть податки.
Ваши податки идут в Украину из ’навсегда’?)))
2 1
автор begovelik 17 марта в 12:17
Ответ дляRenesmeе 16
Влада такі самі люди з мізками як ви та я, ви вже щось продумали, діліться ідеями? Чи аби пусті балачки вести
Вони на це підписалися