Анонім Завгосп• 17 марта 2024
Куда сейчас можно выехать от обстрелов?
всем добрый вечер. хочу выехать из Украины, я одна, мне 38 лет. Может где-то есть сейчас условия для выезда одному? Я работаю удаленно, зарплата не большая, но если бы где-то можно было получить жилье - я бы пересидела, оправилась. На пособие не рассчитываю, в общем, только крыша надо головой. Я из прифронтовой местности, не халявщица, не выезжала ни разу. Помогите узнать, в какую страну лучше. Если будет какое-то пособие - тоже буду рада, но не обязательно, так как своя копейка есть, на кусок хлеба хватит, думаю
А хтось їхав до Німеччини після 4.03.2024?Бо кругом по тг каналах для біженців пишуть,що подовжили внж на рік тим,хто вже має параграф і вони можуть їздити вільно по ньому,а от ті,хто був відсутній більше 6 міс або їде перший раз,тепер не можуть поїхати по спрощеній ситемі,бо не подовжили спрощений безвіз.Тепер як до 22 року-як турист,у гості,по роботі,і т.д. ,(хоча сам параграф якщо пощастить проскочити на кордрні)дають.От такий абсурд і офійійних кометарів поки немає.Хтось володіє інфо 100 %?
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляФоточки нема
Ну вам же достался дворец, после того, как вы невестку с внуком и сватью достали, и они вернулись в Киев. Так чего автору про дворец не помечтать? Она хотя бы из опасной области. А вы прям с Оболони рванули за пособиями.
Палац дістався через три місяці, спочатку спали у брата в куточку його спальні.
Через півроку невістка схотіла додому, силоміць я ж її втримати не могла.
Так, вона з небезпечної області і хочеться їй допомогти.
Магиня• 17 марта 2024
Ответ дляФоточки нема
А как определяется достоин ли человек безопасности? Если из Донбасса, то да
Если Киев, то нет?
Я в лагерях видела людей которые уехали потому что боялись
Просто боялись) сирен, неопределенности
Видела людей из Мариуполя
Для них, наверное, я выехала тупо на пособие))))
Если Киев, то нет?
Просто боялись) сирен, неопределенности
Видела людей из Мариуполя
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
Я якраз маю їхати в Україну, цікавилася, що там на кордоні. Хтось показує пластик і папірець з продовженням, хтось ні, комусь ставлять печатки в паспорт, комусь ні, але пускають в обидві сторони всіх жінок і дітей, якщо є закордонний паспорт, чоловіків по довідках.
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляГола з конопель
Ого каморка))) в мене квартира вся 21,8
Так это тоже типа ’квартира’, а по факту - реально каморка.
Ответ дляБорисфенка
Не можу знайти точну інфу,хотіла з’їздити на місяць до мами,бо вже більше року не бачила,вона не дуже здорова,але їхати по гостьовій...
Бо сьогодні вже в чатах купа таких повідомлень
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
??????????? Що за казки? Всім надають житло!
Звісно, не з першої секунди.
Прихисток да. Жильё - я б это не называла жильём, по сравнению с тем, как мы жили дома. Еще и надо спасибо говорить и в ножки кланяться.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ну першим пощастило,люди потрапили в хороші умови,бо було вільне житло.Звісно,що коли приїхали мільйони,то гарних умов не вистачає.що селять куди можуть.А як інакше?Виселити німців чи ірландців,щоб в гарні умови поселити нас?Чого обурюватися?
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
Никто не возмущается. Просто Вы ж пишете, что всем беженцам чуть ли не царские хоромы в итоге дают. А это неправда.
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Європу не цікавить, як ви жили вдома. Не влаштовує - купуйте палац власним коштом.
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
Спасибо, что подсказали, а то я без вашего ценного совета не знала, что ж мне делать
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
Та звідки ви берете ці дурні байки????
Джоб-центр чи Соціаламт платять за орендоване житло біженцям, норма до 50 метрів на одну людину, вартість оренди до 500 євро орієнтовно (в різних землях цифри трошки різні), житла в оренду німці здають неміряно. Селять і перших, і останніх, і майбутніх - однаково!
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляАноним Советчик
Я как вы говорите коморку 30 метров снимаю с сыном, оплачиваю 700 евро в месяц! Оба работаем, чтоб ее оплатить.
Моя каморка 23 квадрата тоже недалеко ушла, 618 евро стоит, но только для беженцев. Для студентов сдавали где-то по 450-480 такие же, когда я искала и цены мониторила.
Ответ дляБорисфенка
Та звідки ви берете ці дурні байки????
Які дурні байки?В мене знайома в Ірландії з 2022 року живе в хорошому готелі,а інша поїхала в кінці 2023 -в попі міра.Мамина подруга поїхала в Німеччину раніше мами -живе в Гамбурзі,мама в малесенькому містечку в БВ.Що ви починаєте,наче ви одна за кордоном?
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
І що, мені її пожаліти, що вона живе в хорошому готелі? БВ - це що таке? Я також живу в невеличкому містечку, трагедія в чому?
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
До речі, німці дуже хвалять Австрією, толком не зрозуміла, за що саме.
Пособие меньше немецкого, но нет такого жесткого контроля по поводу поездок в отпуск и работать беженцев пока в три шеи не гонят. И курсы можно спокойно проходить, дают повторы.
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
Це якесь свіже москальські ІПСО розганяють. Жодна людина не написала, що її не пустили через кордон при наявності документів про громадянство України.
Ответ дляБорисфенка
Ви адекватна?До чого ваше пожаліти?Я на щось скаржилася?Обговорювали просто як і де людей селять.З розуму вже всі посходили-на людей кидаєтесь...
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
Чудово людей селять, всі задоволені.
Табори треба просто перетерпіти, це недовго.
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мої спостереження в Німеччині - всі їздять додому, скільки хочуть, про роботу тільки балакають, на курси ходять спокійно, пособіє підвищують постійно. Це якщо про біженство.
А от щодо німців корінних і австрійців - важко сказати, причини не сильно озвучують, але німцям Австрія подобається і з Австрії в Німеччину не їдуть.
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляebbi
А, зрозуміла, в Баден-Вортюмберзі нема міст-мільйонників вдосталь? То Європа влаштована інакше - життя не закінчується за межами столиці, як в Україні.
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
Как раз у беженцев гайки прикрутили, требуют после курсов немедленно идти работать. И ’постійно підвищують пособіє’ - это раз в год в связи с ростом минималки в стране выплаты подняли?
Или лично Вам ’постоянно’, т.е. чаще раза в год поднимают выплаты?
Ответ дляБорисфенка
Ви взагалі нічоо не зрозуміли.Ви фантазуєте на свій розсуд і приписуєте людям свої думки і фантазії .Співчуваю.І не пишіть мені більше ваші фантазії
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ой-ой-ой, ’вимагають’, і всі прямо аж ломанулися працювати
Німці-роботодавці сказали, що їм даром нецікаві працівники з рівнем німецької А1, але з сертифікатом В2.
Турбо-джоб провалилася з тріском, що робити далі, ніхто не знає.
Виплати піднімають пару раз на рік, періодично щось доплачують то на одяг, то на канцтовари, то ще на казна-що. Гріх жалітися.
БезПаспортаНеПродаю• 17 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
Думаю, больше нечего обсуждать.
Сидите с А1 и ждите выплат на канцтовары )))
Чарівна патика• 17 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
А какой процент беженцев из Украины работает?
Залатавая• 17 марта 2024
По теме ничего подсказать,к сожалению, не могу
Просто хочу пожелать Вам , автор, удачи!
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Думаю, больше нечего обсуждать.
Нє, я зараз все кину і піду на заводі в морозильнику рибу фасувати.
Борисфенка• 17 марта 2024
Ответ дляЧарівна патика
Нелегально десь 20%, легально 10% - це навскидку серед кола моїх знайомих, але мені чимало років.