17 марта в 22:58

Меню на 10 людей на др, накидайте ідеї

В мене як правило плюс мінус щось таке: філе з ананасами під сиром або свині відбивні з помідором під сиром , бутерброди з ікрою або рибою /шпроти, салат Олівʼє або якийсь інший майонезеий+грецький, мʼясна нарізка, оселедець чи скумбрія сир , лаваші з сирною намазкою та грибною або млинці з рибкою якщо без бутербродів з рибою
Буду вдячна за нові ідеї, а може комусь мої будуть корисні
автор Печальки.нет 17 марта в 22:59
Ще ось згадувала , що колись робила солений Наполеон з рибкою , але це можливо зроблю якщо коржі на солодкий Наполеон пектиму, бо все ж треба заморочитись
автор Печальки.нет 17 марта в 23:00
Ще нриби домашні консервовані , маслини
Метелик 17 марта в 23:02
Великий казан плову, соління, салати, вино
автор Печальки.нет 17 марта в 23:02
Ответ дляМетелик
Великий казан плову, соління, салати, вино
Які салати робите?
Винник 17 марта в 23:04
Ви вже самі накидали ідей для свята.А як на мене замовлю суші, піцу і буду відпочивати
Метелик 17 марта в 23:04
Ответ дляПечальки.нет
Які салати робите?
Грецький, крабовий, курка з ананасами, єврейський. Але насправді ми не святкуємо дома дні народження. Це так, посидіти з друзями
автор Печальки.нет 17 марта в 23:06
Ответ дляВинник
Ви вже самі накидали ідей для свята.А як на мене замовлю суші, піцу і буду відпочивати
Та це таке я як правило готую , хочеться щось нове
автор Печальки.нет 17 марта в 23:06
Ответ дляМетелик
Грецький, крабовий, курка з ананасами, єврейський. Але насправді ми не святкуємо дома дні народження. Це так, посидіти з друзями
Єврейський це як?
Метелик 17 марта в 23:07
Ответ дляПечальки.нет
Єврейський це як?
Плавлені сирки з яйцями, часником і майонезом. Це більше як намазка. Наче багато всього готуємо, а зараз нічого в голову не лізе🤔
Нехай щастить 17 марта в 23:16
Я майже на всі свята готую це( те,що незмінно)-м´ясо по-японськи ( пишу так як було на просторах інтернету), дуже любимо, форель солю, салат готую( тут вже від пори року залежить), дуже любимо салат,який в інтернеті називається новорічний ( там листя салату, перець солодкий,цибуля,куряче філе, кульки з фети,часнику,зелені,сухарики),маринований язик, грибний паштет на підсушений хлібчик, а далі вже все від фантазії належить
Торти печу..бо я це люблю))
автор Печальки.нет 17 марта в 23:31
Ответ дляМетелик
Плавлені сирки з яйцями, часником і майонезом. Це більше як намазка. Наче багато всього готуємо, а зараз нічого в голову не лізе🤔
А, цей салатик люблю , знаю , в лаваші його люблю закручувати