Море Щастя• 19 марта 2024
Сніданок і обід що на вечерю?
Вирішила що треба прибрати зайву вагу
Яйця і мʼясо мені неможна ще 14 днів
Що їсти ?
Що у вас на вечерю ?
Чесно їсти хочеться 😀
Яйця і мʼясо мені неможна ще 14 днів
Що їсти ?
Що у вас на вечерю ?
Чесно їсти хочеться 😀
пАлАвинкА• 19 марта 2024
кефір. я на м*ясі курки вже втратила 5 кг.за 10 днів. неправильна у вас дієта. бо ви голодна. а я їм грудку курки скільки хочу ,худну і зовсім не голодна.вуглеводів нуль,зато білка повно. 2 роки тому втратила 12 кг і дуже швидко.за війну наїла.
Видна міленіалка• 19 марта 2024
Жареная картошка с запеченной куриной грудкой + маринованные шампиньоны.
Дадосвидания• 19 марта 2024
Вам нужно веганское меню. Купите на месяц и пользуйтесь, всего то 150 грн.
Страхованная• 19 марта 2024
Еще не готовила, но будет вот такое - рыба запеченная (аргентинка) и салатная смесь с морковкой. Не худею, просто легкого чего-то хочется
Море Щастя
• 19 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Грецький салат практично щовечора. Або рукола буряк фета
Молочку до 5 жирності
Фєта напевно жирніше
Радостина• 19 марта 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Тільки грудку?
Однозначная• 19 марта 2024
Почему нельзя яйца и мясо? Тогда исходить из наличия продуктов и того, что можно...
Море Щастя
• 19 марта 2024
Ответ дляСтрахованная
Первый раз слышу про такую рыбку 🍀
Библиотекарь• 19 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
Молочку до 5 жирності
Фєта напевно жирніше
Да жирніша. Можна без фети.
Хумус ще можете зробити
Страхованная• 19 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
Первый раз слышу про такую рыбку 🍀
Мороженая, нежнее минтая с хеком,
Море Щастя
• 19 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
До речі, гарна ідея
Є оливки
пАлАвинкА• 19 марта 2024
Ответ дляРадостина
Тільки грудку?
так. варене м*ясо. скільки хочеш. на вечір кефір+висівки. сидіти максимум 12 днів. я сиджу 10 днів. вже мінус розмір. головне-не голодна і вага просто тане. чоловік колись втратив біля 30 кг.14 днів сидів на одному пісному м*ясі +басейн
Библиотекарь• 19 марта 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Я 3 дні можу. Далі на мясо дивитись не можу))
пАлАвинкА• 19 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
я м*ясоїд.мені підходить
Печальки.нет• 19 марта 2024
Я заказала суп кукси, уже наелась, это и был мой ужин. Море удовольствия)
пАлАвинкА• 19 марта 2024
на вашій дієті ви голодна і мало що втратите. бо треба прибрати каші калорійні і додати варене пісне м*ясо,тобто білки. тоді ви схуднете. а ці салати.. а то гречки навалили,а риби кіт напрлакав. риби треба в 3 р більше чи м*яса вареного,а каші-ні
Слоник-тоник• 19 марта 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Пробачте за незручне питання. А нема проблем з туалетом потім? Я коли тільки на балках, то потім завжди запори(((
На паровозе• 19 марта 2024
зробіть сирники чи запіканку, що то що то можна як солодке так я солоне
На паровозе• 19 марта 2024
я ще люблю усілякі боули робити - кладете в тарілку все що завгодно грубо кажучи, додатково можна соус (сметана+гірчиця+лимонний сік, чи що більше полюбляєте) чи то самий хумус, аби не приторно було і вуаля
Море Щастя
• 19 марта 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Теплу воду два стакани натощак вранці і не буде запорів
Рожева юбка• 19 марта 2024
Ответ дляМоре Щастя
З баночкою тунця це обід
З дорадо і гречкою це сніданок
Рыба не сочетается с речкой
Море Щастя
• 19 марта 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Я розумію що потрібен білок
Я зараз спочатку проходжу детокс
Тому мʼясо неможна
Дівчата , я порад порад які є варіанти, а не прошу кретикувати що правильно а що ні
Я зараз спочатку проходжу детокс
Тому мʼясо неможна
На паровозе• 19 марта 2024
ще смачний салат з кус-кусом - свіжі овочі та зелень на ваш смак + заправка з лимонним соком, я не люблю з олією, тому мені достатньо пару крапель соку, а там дивіться самі що туди додати аби смакувало)
Море Щастя
• 19 марта 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Не зрозуміла , ви і овочі не їсте ? Тільки курячу грудку і все ?