Хроники эмпатии• Изменено 18 марта 2024
Почему все молчат про незаконность действий ТЦК. «Правовое государство»!?
Уже второй случай за недавнее время.
Что за безнаказанность!? Свои добивают.
Есть наказание за ухилянство по закону, а не вот это все. Избивать людей и доводить до самоубийства.
А еще ужасные люди которые говорят что это ок и так и надо.
Что за безнаказанность!? Свои добивают.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
А, ще цікавіше… банку воно відкрило. Давайте донати 🤦🏻♀️
Ну шо, дами, готові спонсорувати на черговий готель хлопчику?
Ответ дляPtashkaO
’Скаржитися у міжнародні інстанції?’ - ніяк не пойму, Ви то серйозно, чи так тонко постібались ?
Так, то жахливо шо творять, але тішить хоч то, що починає потрохи доходити реальність до каструлеголової маси
От якби почали такі сафарі з катуванням як напр в Одесі, влаштовувати в самому Києві - тоді б народ почав швидше прозрівати і робити правильні висновки
А що не дає Одесі повстати?
У Києві теж були ситуації, але згодна що більшість або на півночі, або на заході
Просто тому що не всіх дістають, то і бояться, ховаються
Не знаю, що повинно статися, щоб люди вже пішли від відчаю давати прочухану цим виродкам. Хай біжуть на фронт у перших рядах
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Вам
Намагаюсь ото якось не сприймати, відгороджуватись, але не виходить...
Заскріньте свій допис, а десь через роки 2 - знов перечитаєте , - будете здивовані своїм даром.
До останнього абзацу:
Історія, на жаль нічого людей не вчить
Україна таки буде, там де будуть українці !
,, по Європі (Німеччина, Італія, Польща, Англія) , Канада, США.... ну світ великий
Що буде на рідній землі, спрогнозувати не реально, але чомусь постійно згадуються кадри з того злощасного серіалу, де клоун Голобородько виходить на площу і гукає ’Ау, люди, ви де ??’
А довкола пустка, немає ні живого духу кругом...
Хто забув - в ютубі можна переглянути
До останнього абзацу:
Історія, на жаль нічого людей не вчить
Хто забув - в ютубі можна переглянути
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Так, а шо ви мені фейспалми ставите? Вам допис показати, чи номер рахунку хочете?
antiguaibarbuda• 18 марта 2024
Хорошо, что Никитка уже в США и никогда уже не будет отдыхать в отелях Закарпатской области
Ответ дляPtashkaO
Вам
До останнього абзацу:
Історія, на жаль нічого людей не вчить
Хто забув - в ютубі можна переглянути
До останнього абзацу:
Історія, на жаль нічого людей не вчить
Хто забув - в ютубі можна переглянути
Ага…
Это конечно кошмар и таких ситуаций тьма, это не значит, что если в Киеве нет, то везде все ок.
Меня особенно недавно впечатлило как в Одессе словили мужика, забрызгали глаза ему с баллончика и потом в этот же день он типа не имеет ничего против, все ок, типа опроверг..как-то так
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляantiguaibarbuda
Це ви так вирішили? А як щодо мого чоловіка, який третій рік робить все, щоб …. мали змогу відпочивати в готелях Закарпаття?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Вобщем так, я ні в якому разі не хочу сказати, що в більшості дії тцк є правомірними. Але ситуація з тим хлопцем, м’яко кажучі неоднозначна.
Ну і звинувачення, зі сторони дописувача, військового 128 механізованої бригади теж дивне. Він 100% не працює в ТЦК. А сьогодні та 128 захищає Запоріжських напрямок.
L-i-s-a-92af• 18 марта 2024
Ответ дляdeep soul
А що не дає Одесі повстати?
Дуже цікаво,до чого ви закликаєте? ’Повстати’ проти української держави? Бити військових ЗСУ? І теми всі,як на замовлення( хоча до чого тут ’ як’
)
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А в отеле уже ночевать зазорно и преступление я не понимаю ? Вас тоже из отеля можно похищать и ногами бить или сына вашего ?
Natal_ka91• 18 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Які цікаві коментарі під тими дописами… пишуть, що спіймали хлопця на перетині кордону… тому і отримав. І ніякого ТЦК і близько не було. Так шо, маємо те, що хто перший закричав, того і правда.
Отримав від кого?
Те що не буде доведено - швидше за все так і буде. Бардак всюди, риба гниє від голови.
Снежинка снежная• 18 марта 2024
Ответ дляМиззери
Її синулька ухилянт. Вона його переховує в Америці, вивезла у перші дні війни.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Не шановна Снежинка снежная, моєму синові лише 15 років. Ухилянтів він за віком не може бути. Невже ваш чоловік воює, що ви так сміливо неповнолітніх дітей ухилянтами називаєте?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляМиззери
Я почитала коментаторі під дописом в інста. Не все так однозначно. Пишуть, що зловили на кордоні а не з готелю забрали. Якось дивно- забрали з готелю, а свідків немає.
_ЯгодаМалина_• 18 марта 2024
Ответ дляdeep soul
А що не дає Одесі повстати?
О,автор, для предотвращения того что у вас в первом предложении написано правительство уже определило название:кремль готовит майдан 3 и все кто выйдет-агенты кремля. Тут так же работают боты не покладая рук,говорят что это все фейки и быть такого не может..... Когда я пишу Приезжайте в Одессу и посмотрите своими глазами мне ставят рукалицо.... Зато пишут что рашковчане слабаки, не встают против путинского режима... А мы сильно встаем против такого беззакония?Или может кому есть дело до тех котиков,которые третий год в окопе?Кто то вышел чтоб добиться ротации???Да сколько бы не наловили новых, старых никогда не отпустят пока они еще дышут.....
Ответ дляdeep soul
А що не дає Одесі повстати?
Хорошо, как собираться, что делать? Мужчины должны тоже как-то что-то делать, чтобы прекратить этот беспредел. А женщины очень многие поддержат.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Щас мене захейтять. Но я всеж таки напишу. На Закарпаття немає чоловіків. Всі давно виїхали. А ті хто залишився гулять через кордон запросто. А ТЦК Закарпаття не може виконати плани ще з перших днів війни. Там з самого початку пакували чоловіків, витягували з автобусів, машин. Бачила особисто в березні 22 на пункті Лужанка.
Ваш муж наверное в тцк работает, иначе откуда такие точные сведения о планах этой организации. Раз план не выполняется, по вашему, вполне нормально пытать людей?
magic wand• 18 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
в Закарпатской ТРО?
magic wand• 18 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Одессит тоже от своих слов отказался, после того как его тцк отмететило.
А в БЦ убили мужика, свидетель потом извинялась на камеру, мол бес попутал, не помните? шила в мешке не утаишь.Менеджеры их жОП ы зе - авторы идеи с отловом мужиков. Вояки в штабах, парикмахеры и дизайнеры в окопах.
Kateryna-S• 18 марта 2024
Вот оказывается как общество раскачивают. Типа такая вся неравнодушная возбудилась от несправедливости, и давай всех накручивать.
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
Вы в своём уме?? К чему призываете? Я работаю с ТЦК(я женщина),муж воюет,ситуаций,где просто взяли ,избили и тащили силой не знаю.А вот когда,на парней с военкомата кидались с балончиками, ножами и матами(как минимум),знаю не один случай.И,да,повторюсь парни из ТЦК все воевавшие!Я лично видела дикие поступки со стороны мужчин, к которым подходили ТЦк(подходили вежливо),никто не хватал и не тащил,почему то это считается нормой. И никто не вопит и в прессе не освещает.А ведь эти парни прошли фронт.Я отвечаю за каждое свое слово,я связана с этими ребятами,часто хожу с ними на выдачи повесток,знаю их лично.Харьков.
magic wand• 18 марта 2024
Ответ дляKateryna-S
кто кого раскачивает?
рты всем не закроешь.
Зеленым матрешкам не удастся
рты всем не закроешь.
Зеленым матрешкам не удастся
magic wand• 18 марта 2024
Ответ дляАля-0b07
какие все воевавшие?
у меня сосед , который до войны тынялся с утра уже с пузырьком в паре с братом и шоблой, мобилизированый.
Теперь возле Оушен Плазы мужиков отлаливает.
Вот не надо эти басни нести в массы,