Хроники эмпатии• Изменено 18 марта 2024
Почему все молчат про незаконность действий ТЦК. «Правовое государство»!?
Уже второй случай за недавнее время.
Что за безнаказанность!? Свои добивают.
Есть наказание за ухилянство по закону, а не вот это все. Избивать людей и доводить до самоубийства.
А еще ужасные люди которые говорят что это ок и так и надо.
Что за безнаказанность!? Свои добивают.
Everywhere• 18 марта 2024
Читала вчера эту историю, это ужас. Но такое у нас общество, если не с ними, значит всё идёт как идёт и пусть где-то там с кем-то будет, главное ведь что не со мной или моей семьёй. Правда она к сожалению такая, ни кто не хочет видеть происходящее перед собственным носом, пока это не коснулось лично.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляdeep soul
Вот полная история:
И другие примеры!
Щас мене захейтять. Но я всеж таки напишу. На Закарпаття немає чоловіків. Всі давно виїхали. А ті хто залишився гулять через кордон запросто. А ТЦК Закарпаття не може виконати плани ще з перших днів війни. Там з самого початку пакували чоловіків, витягували з автобусів, машин. Бачила особисто в березні 22 на пункті Лужанка.
Якщо Ви не знаєте, то пишу: по закону воювати повинні самі ТЦКашники, яких ми з Вами за свій кошт утримувала 75 років (з кінця останньої війни), але їм сказали або вони самі додумались, що якщо не хочете воювати та гинути - кожен має привести замість себе певну кількість чоловіків, от вони і ловлять замість себе всих підряд, адже самі пики понаїдали, грошей накрали, будинків понабудовували за наш з Вами рахунок - тільки жити, адже вмирати не хочеться, от і творять бєзпрєдєєл. Раніше треба було думати, коли була можливість в державі лад навести, але ж ми краще будемо жебраками і рабами, аніж вивчати і відстоювати свої права - от і маємо
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Это их оправдывает? Так относится к своим же согражданам? Как орки.....
Киев_Елена• 18 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ок, как поможет им в выполнении плана до полусмерти избитый парень? Лн же даже ходить не может(
Ответ дляэстик
Я розумію, що замість себе виловлюють
А чому їм закон не писаний? Поліція взагалі прикриває і не реагує
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляелена123
Не оправдовує. Но краще «пришлого» ніж власного кума. Так ясніше?
Ще раз. З одного боку з машини в черзі витягують чоловіка, а рядом з чумаданчик іде боров. Спокійнісінько переходить піший кордон. Через 2 години зустрічаю його в таборі для біженців, чайок п’є…
Ответ дляdeep soul
Я розумію, що замість себе виловлюють
То я ж Вам написала, що ситуацію в Україні треба було змінювати задовго до війни: боротись з беззаконням, корупцією, свавіллям і т д. Ми не захотіли, а вирішили що жебраками і рабами бути краще, ніж боротись за свої права. То тепер маємо те, що маємо. Під час війни боротись ніхто не буде, то винищать нас по максимуму
Киев_Елена• 18 марта 2024
А вообще полный беспредел. Читала сегодня, что затолкали в бусик мужчину-волонтера поздно вечером. В 02:00 - уже мобилизовали. В 04:00 он уже отправлен в учебку, не успел даже в ТЦК прийти адвокат утром( все делается ночью - чтоб не смогли родственники отстоять, т.к. комендантский час. Это же настоящие бандиты(
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ніяк. Но після одуження він 100% попаде в саме пекло. Система не пробачить розголос.
Киев_Елена• 18 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Выздоровление будет не скоро( дай Бог чтоб не инвалидом остался(
И его родственники вывезут из этого города, переведут в другую больницу, кто после такого останется?
Korsika999• 18 марта 2024
Ответ дляелена123
Такое впечатление, что у них там другое государство. И им законы не писаны.
Такое происходит по всей стране. Не только там. Одесса, Днепр, Харьков, и Львов. И много маленьких городков тоже. Настоящая игра в кальмара. Кто не спрятался, тот умрет.
Ответ дляKorsika999
Помните в начале войны рассказывали и показывали по ТВ про пленных из днр и лнр, словленных на улицах и отправленных на фронт. Даже в страшном сне не могла тогда представить, что у нас будет подобное.
Korsika999• 18 марта 2024
Ответ дляелена123
Ну почему же, с начала войны прятались по домам многие от повесток. Это было неизбежно. Достаточно посмотреть колличество населения у нас и у рашки. Пока у нас ловят инвалидов по бусам, они спокойно набирают добровольцев.
Ответ дляэстик
Удалено администрацией...
Ответ дляdeep soul
Я розумію, що замість себе виловлюють
А поліція це взагалі такий орган - орган дармоїдів. Так було споконвіку. Яка мотивація йти в поліцію, як ви ввпжаєте?)))) приблизно така: пільги, може житло, пенсія в 40-50 років, причому нехіла, і кумовство. І зброя яка-неяка, типу крутий дядя.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ви щас серйозно? Яка різниця в якій лікарні він буде? Закордоном вони його не сховають.
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляKorsika999
Не має там добровольців вже давно. Он через тиждень- півтора мобілізація на кацапії набере нових обертів. І Да, вона там не закінчувалась. Указ хуйла не має строків завершення, чинний і вісить на сайті адміністрації
Киев_Елена• 18 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Этот парень не пойдет никуда. Вот не пойдет и все. Он хотел самоубийство совершить, но не соглашался на мобилизацию. Его могут судить в суде как ’ухилянта’, это да. Надеюсь наймет хороших адвокатов и получит условный срок учитывая обстоятельства( а вот будут ли судить сотрудников ТЦК за превышение полномочий, вопрос открытый(
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Ответ дляКиев_Елена
Не смішіть. Голуба пара подорожує, відпочиває, а як до діла- самогубство?
Ви доречі, де інформацію взяли про самогубство?
В інстаграм є відео і фото. Нічого там життю не загрожує. Не там ґвалт робите. І не на тому.
Ответ дляFeel good
Це пздць
Що з цим робити?
Скаржитися у міжнародні інстанції?
Що з цим робити?
Скаржитися у міжнародні інстанції?
’Скаржитися у міжнародні інстанції?’ - ніяк не пойму, Ви то серйозно, чи так тонко постібались ?
Так, то жахливо шо творять, але тішить хоч то, що починає потрохи доходити реальність до каструлеголової маси
От якби почали такі сафарі з катуванням як напр в Одесі, влаштовувати в самому Києві - тоді б народ почав швидше прозрівати і робити правильні висновки
МАМА НИКИТКИ-2• 18 марта 2024
Які цікаві коментарі під тими дописами… пишуть, що спіймали хлопця на перетині кордону… тому і отримав. І ніякого ТЦК і близько не було. Так шо, маємо те, що хто перший закричав, того і правда.