ХтоЯкщоНеЯ• 18 марта 2024
Я таки зможу схуднути!!
Інтервальне не вийшло. Ще на вихідних, коли прокидаюся о 7-8 нормально дочекатися 10 ї . А от в будні, коли прокидаюся о 6, то обов´язково з кавою потрібно хоч шматочок сиру з´їсти. Бо шлунок боліти починає.
Вирішила окей, хай буде так. Але без перекусів. Три прийоми їжі. І тут інша проблема. Я звикла їсти 5-6 разів, але по трішки. Такі самі порції на три рази залишити - замало калорій і я швидко голодна . Якщо збільшити порції - не можу з´їсти. Багато.
Але блін, я таки тебе подолаю. Вже два рази вийшло. І цей раз також справлюся. Дівчата, поговоримо про схуднення? З якими проблемами стикаєтеся, як долаєте їх? Як не втрачаєте мотивацію
Ананомчикус• 18 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
1) стільки вам років
2) з чого додатково брали поживні речовини
3) як з шлунком
Нормально с желудком
Что с ним будет не так? Бульон, салат, рыба, мясо
40 лет
Витамины пью
Ну и раньше когда я ела пироженки, хлеб с намазками, рулеты бисквитные - с чего тут витамины?
Я просто выкинула все мучное, сладкое
А в принципе я и паньше ела тоже самое суп, каши - живу бедно
Просто я к салату еще пекла бисквит и уплетала его с чаем
40 лет
Витамины пью
Я просто выкинула все мучное, сладкое
Не против• 18 марта 2024
мне б вашу уверенность... грустно(((
С НГ хоть бы грамм ушел. На прошлой неделе прямо очень все корректировала, питалась филе с салатами, все по правильному. За 4 дня ушло у меня таки чцть больше, чем пол кило. Радости не было предела, сдвиулось!!! До четверга. На работе дикие напряги, еще обстрелы у нас начались частые. Начала ужинать поплотнее немного ( так могла ужинать мятным чаем с кусочком пармезана грамм на 15-20) а в пятницу еще и с шампанским. И вуаля... понедельник у меня на весах помимо возвращенных пол кило, еще столько же сверху. Задолбалась. Достали эти издевательства над собой в виде недоеданий и тренировок 3 раза в неделю. Хочу нормальной жизни!!!! Просто не выгребаю(((
ФрекенБок• 18 марта 2024
Кушать надо достаточно , и спортом заниматься достаточно , тогда при дефиците калорий и худеть легко , и наедаешься ) и не надо уменьшать желудки
Спорт нужен всем , ходить могут все
😉
У кого лишний вес такую картинку не покажут , по этому и лишний
Вот так я работаю с нутрициологом, и похудела на 1750 калориях при росте 162
И если тебе надо после такого конфету, кушаешь ее спокойно 😊без зазора совести
Спорт нужен всем , ходить могут все
😉
Ашотакоя• 18 марта 2024
Роблю все, як і раніше, але вага не йде. Під ’раніше’ - маю на увазі досвід у 18 років ( мінус 8 кг), і досвід у 32 роки ( мінус 9 кг)
Ріст 168см, вага з 66 до 57 кг.
Між цими процесами все життя трималась у вазі 62 кг, тільки після пологів худла, доки годувала у ці ж 57 кг.
Зараз знов 67 - знов рахую калорії, роблю вправи, але воно вже не йде :(( Треба інший спосіб, бо мені 42 роки. Треба підключати ’важку артилерію’ :) послухаю поради для ’дорослих’ жіночок.
Ріст 168см, вага з 66 до 57 кг.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Нормально с желудком
40 лет
Витамины пью
Я просто выкинула все мучное, сладкое
40 лет
Витамины пью
Я просто выкинула все мучное, сладкое
Ну я тістечка, рулєти і хліб з насадками не їм. Із забороненого у мене і макарун вранці до кави. І то тільки в пмс. І гречаний багет. Ну от його можу половину теплого без нічого з´їсти. Майонези і все інше харчове сміття у мене вже років 15 добрих не буває. Чай і каву 25 років без цукру п´ю. Хіба чай можу солодкий коли укачає в транспорті.
Ананомчикус• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Нет, это прямой путь к РПП , и всю жизнь будете худеть , пока не научитесь нормально
Пока нет денег на полноценную сбаланс тарелку - вы это имели ввиду?
Мне есть нечего
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляНе обижаюсь
А кроме этого ничего?
Ну так, нічого. Вівсянка розмазня і банани. Ще була іноді відварена риба, але мама її не любить, тому рідко. Я до того, що справа не у бананах, а у кількості спожитого. І якщо їсти вівсянку і банани, то норм. А якщо їсте каші, мясо, рибу, масло і банани на перекус, то вони зайві.
Не против• 18 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
в мене стоїть вага ,як приклеєна
.зайвого мало ,кілограма 2 , але як важко їх позбутися ,ууу....і наче останнім часом трішки живіт зменшився ,груди схудли на розмір ,а вага все одно стоїть без змін , боки все одно пухленькі , руки ...
от аналогічно. Втішаю себе, що я схудла в обємах, бо ж тренуюся. А вага падлюка стоїть ....От здавалось би шо там ті 2 кг..., особливо з 72. Так ні ж.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Автор! Какой у вас рост и вес? И сколько вам лет?
Мені 38, 166 і на вагах сьогодні 92 кг. У мене ці 2 кг туди сюди бігають постійно
Ананомчикус• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Спорт нужен всем , ходить могут все
😉
Спорт нужен всем , ходить могут все
😉
У вас можно ходить куда угодно
У нас в городе светомаскировка - света по улицам нет . И я не шучу
В дневное время я работаю
Спортзала нет
В дневное время я работаю
Спортзала нет
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляНе против
мне б вашу уверенность... грустно(((
Я на стресі якраз також зриваюся ( особливо коли тривоги.
Тут хіба можу підтримати і віртуально обійняти
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Мне есть нечего
Каша - гречка, рис
Овощи - капуста, морковка
Яица
Любое мясо
Нет на это денег ?
Овощи - капуста, морковка
Яица
Любое мясо
Нет на это денег ?
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
У вас можно ходить куда угодно
В дневное время я работаю
Спортзала нет
В дневное время я работаю
Спортзала нет
Дома ? У меня дома орбитрек
С у ра и на ночь занимаюсь часто
Ананомчикус• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Дома ? У меня дома орбитрек
С у ра и на ночь занимаюсь часто
Так чего ж вы тогда не похудели до сих пор до модели?
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Спорт нужен всем , ходить могут все
😉
Спорт нужен всем , ходить могут все
😉
Злетіли налаштування. Обновлю- також скину скрін . Вчора 11 тисяч кроків. В середньому 10-14 тисяч. Так що мімо
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
І більше нічого? А як довго?
Довгенько. Трохи раціон змінювався. Але я до того, що не треба давитися яблуками, якщо ви любите банани. Просто у мами підвищена кислотність шлунку, вона не їсть сирі яблука, тільки печені і банани. Але як тільки якісь проблеми і треба обмеження в їжі-худне. Банани завжди лишаються в її раціоні.
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Так похудела же , по этому и пишу вам . Продолжаю заниматься спортом и питанием
Пупс• 18 марта 2024
Ответ дляДодекаэдр
Маю РПП. Постійно худну. Якийсь жах
такая же фигня. худею и набираю. и так последние года 4 уже.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Ріст 168см, вага з 66 до 57 кг.
Знаєте, у мене в 32 роки вдалося за 6 місяців скинути 15 кг. І це без спортзалу, без сильної активності і не супер обмежуючи себе в харчуванні.
А 37 років я бігала, їзда на велосипеді. Харчування більш збалансоване. Але із-за стресу я навпаки , за такі ж самі 6 місяців набрала 15 кг.
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У меня еще 1,5 часа в зале
Вы посмотрите расход калорий общий ,10000 то база нормального человека и худеть на 10000 только сложно
А с хорошим расходом и питание можно позволить хорошее
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Все дела в калориях , с возрастом кушать надо или меньше или двигаться еще больше
Есть дефицит и худеют все
Если его нет , то набираете даже со спортом
Есть дефицит и худеют все
Болтушка Му• 18 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Представьте себе, я не ем сладкого и мучного вообще, ничего. Даже дома не держу. Не из за диеты, просто не люблю. Питаюсь каши, мясо, рыба, овощи. Ем не много! Не пью не чай не кофе не соки не газировки. Только вода!
Вес стоит на месте. На весах 98 при росте 164. Вот так !
И сколько знаю знакомых, которым удавалось похудеть, теми или иными способами, У ВСЕХ вес вернулся обратно, и даже больше. Стали толще, чем были до похудения. Это очень сложно, практически не возможно, удержать вес после похудения.
Ананомчикус• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Каша - гречка, рис
Овощи - капуста, морковка
Яица
Любое мясо
Нет на это денег ?
Овощи - капуста, морковка
Яица
Любое мясо
Нет на это денег ?
А вы читали что я ем? Я это и ем вообще то
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Значит вы ищи много едите или мало двигаетесь , иных проблем нет
Нет дефицита и не худееете, с дефицитом хоть бургеры кушайте ) худеть будете
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Уявляю. Бо я , там вище писала, також в основному харчування із того що корисне. Але я кави багато п´ю і іноді алкоголь
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Боже, ну чому ви така душна(
Ананомчикус• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Блин вы вообще читали о чем я????