ХтоЯкщоНеЯ• 18 марта 2024
Я таки зможу схуднути!!
Інтервальне не вийшло. Ще на вихідних, коли прокидаюся о 7-8 нормально дочекатися 10 ї . А от в будні, коли прокидаюся о 6, то обов´язково з кавою потрібно хоч шматочок сиру з´їсти. Бо шлунок боліти починає.
Вирішила окей, хай буде так. Але без перекусів. Три прийоми їжі. І тут інша проблема. Я звикла їсти 5-6 разів, але по трішки. Такі самі порції на три рази залишити - замало калорій і я швидко голодна . Якщо збільшити порції - не можу з´їсти. Багато.
Але блін, я таки тебе подолаю. Вже два рази вийшло. І цей раз також справлюся. Дівчата, поговоримо про схуднення? З якими проблемами стикаєтеся, як долаєте їх? Як не втрачаєте мотивацію
Залатавая• 18 марта 2024
Мала зайвих 3 кіло. Пішла у спортзал, м‘язи стали важчі за жир, стала мати зайвих 5😅. Пройшов рік і 3 місяці постійних тренувань. Я виглядаю гарно, але хочу краще. Тут постійно читала про рахування калорій, з 1 березня почала їсти на 1200. Прога вже 2 рази просила мене зважитись, щоб бачити свій прогрес, тобто він повинен був бути. Його немає🙃
Я дала собі час до літа. Ні - то й ні, я спробувала все що могла🤷🏻♀️
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Боже, ну чому ви така душна(
Это когда правду пишешь и не ноешь за компанию , как все сложно- это душная?
Басноплетка• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Смотря что
Да. Сбалансированное питание вошло в чат 💬
Комиссия50%• 18 марта 2024
Ответ дляАшотакоя
Роблю все, як і раніше, але вага не йде. Під ’раніше’ - маю на увазі досвід у 18 років ( мінус 8 кг), і досвід у 32 роки ( мінус 9 кг)
Ріст 168см, вага з 66 до 57 кг.
Між цими процесами все життя трималась у вазі 62 кг, тільки після пологів худла, доки годувала у ці ж 57 кг.
Зараз знов 67 - знов рахую калорії, роблю вправи, але воно вже не йде :(( Треба інший спосіб, бо мені 42 роки. Треба підключати ’важку артилерію’ :) послухаю поради для ’дорослих’ жіночок.
Ріст 168см, вага з 66 до 57 кг.
Мені 45, приблизно такі ж параметри. До вагітності 57кг, після- 60 досить довго трималися. А потім то вверх, то вниз. То 65-67, то 63. Доводиться і обмежувати себе, особливо в солодощах, і ходити багато. Зі спортом не дружу.
Теж почитаю поради.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Ні, це коли кидаєшся заїздженими цитатами на тему і не чуєш що говорять інші
Комиссия50%• 18 марта 2024
Ще за зиму майже перестала пити воду, і все- на вагах плюс декілька зайвих кг((
Повертаю пляшки з водою.
Донька моя, навпаки, почала пити більше води, і гарно схудла за осінь-зиму. Але в неї і вік 18 років, їй простіше))
Повертаю пляшки з водою.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляКомиссия50%
Повертаю пляшки з водою.
В 18 років в цілому і робити нічого не потрібно. Там значно легше все. Ну при умові, що немає якихось проблем зі здоров´ям
ФрекенБок• 18 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так и у вас они заезженные 😅не могу похудеть
А ответ и решение одно , дефицит и создание дефицита
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляКомиссия50%
Повертаю пляшки з водою.
До речі, за воду так. Ставлю біля себе постійно воду.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Ок, ми тут всі трасі, нудні і ниємо. А ви одна молодець. Ось вам 💐
Гарного дня. Бувайте
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляФрекенБок
Это путь к срыву и авитаминозу
Однозначно. Це ж не раціон на все подальше життя. Організм настільки уповільнить обмінні процеси, що вже й від малого худнути не буде. Плюс проблеми зі здоров´ям. А те що краще виключити цукор і висококалорійниі продукти, то так. Хто знає, суворий піст, який почався від сьогодні перший тиждень чи два - хліб і вода. Був у мене на роботі колега з зайвою вагою, який дотримувався і худ. Але там був простий чорний хліб, його не наїсиш на 1500ккал. Не хліб проблема, а переїдання всього разом, бо з хлібом смачніше. Я зараз теж без хліба. Скільки можна сала зїсти без хліба, а масла, а сметани без млинців? Влітку була улюблена вечеря або риба+грецький салат або одна скибка улюбленогь хліба +салат. Худла. А потім знову набираєш, бо хочеться бутербродик з маслом і сиром і пішло-поїхало. Основне чому переїдаємо-смачна їжа.
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляБасноплетка
Чтобы худеть надо есть
Це правда , на 1000ккал все буде дуже складно, організм нічого не хоче віддавати, навіть в туалет не ходиться. Схуднути не важко, важко утримувати вагу все життя, почувати себе комфортно, їсти з задоволенням і бути здоровою.
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Представьте себе, я не ем сладкого и мучного вообще, ничего. Даже дома не держу. Не из за диеты, просто не люблю. Питаюсь каши, мясо, рыба, овощи. Ем не много! Не пью не чай не кофе не соки не газировки. Только вода!
Вес стоит на месте. На весах 98 при росте 164. Вот так !
И сколько знаю знакомых, которым удавалось похудеть, теми или иными способами, У ВСЕХ вес вернулся обратно, и даже больше. Стали толще, чем были до похудения. Это очень сложно, практически не возможно, удержать вес после похудения.
Якщо повертатися на те харчування, яке було, то так, неможливо. Схуднути це змінити харчові звички назавжди.
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляЗалатавая
Всі м´язисті важать більше. Ну то й що? Головне вигляд у дзеркалі і нічого не дрижить.
ОбережнаЯ• 18 марта 2024
Ответ дляКомиссия50%
Повертаю пляшки з водою.
Вода грає роль. Іноді не помічаємо як їмо, хоча хочеться пити. Сама іноді забуваю, якщо не ставлю біля себе воду.
ХтоЯкщоНеЯ
• 18 марта 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Ще можна нагадування в телефоні зробити. Є в жіночому календарі
Дуже дуже вумна• 18 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Как похудела я
Это подойдет не всем
Но!
Все эти уговоры что можно есть и хлеб и сладкий чай и мороженое и прочую фигню - бред!
Если и можно, то не мне
Ела настолько мало, что выходила из-за стола недоедая даже самую маленькую порцию
Завтрак 30 грамм сыра, кофе или чай, яйцо вар
Обед суп курица бульон может 1 картошиночка салат
Ужин огурец или салат яйцо вар или рыба или бкдрышко
Смотрела на себя в зеркало и только после этого шла есть
Никаких конфет и прочего
Захотела откусить хлеба , вышла из-за стола, прошлась к зеркалу, вернулась хлеб отложила
8 кг за 2 месяца без спорта
Худела с веса 101
Зимой не хватило меня))))
Вот снова иду в бой
Это подойдет не всем
Но!
Если и можно, то не мне
Никаких конфет и прочего
8 кг за 2 месяца без спорта
Худела с веса 101
Зимой не хватило меня))))
Вот снова иду в бой
мотивация рулит! я еще как сфоткаю свои жиры и смотрю) тоже отбивает аппетит
Престидижитатор• 18 марта 2024
Я схудла за 5 тижнів на 5 кг після відмови від солодкого , алкоголю, смаженого та гострого.
котопёс• 18 марта 2024
Ответ дляМалая Налегке
162/55 .астеник ,запястье тонкое , всегда был вес 52 ,даже после рождения второго ребенка , а тут набралось и всё,вроде и немного , но я чётко вижу ,где осело ...ещё и живот после кесарева ,со швом от пупка и вниз ,сразу же превращается в безобразие
Я тоже астеник). После родов осталось 58. Тоже когда-то хотела похудеть до 50 при росте 169. Но уже когда было 52 то сиси рассосались совсем и знакомые смотрели с сочувствием думали что я чем-то больна. Тогда я перестала худеть))