Телефон Рубика• 18 марта 2024

Якби була фінансово незалежна, то напевно б розвелася з чоловіком

Саме така думка останній рік мені приходить в голову все частіше. Навіть якщо й знайду роботу, то це 10-12 тис грн, ще й з графіком, аби можна було дитину з садочку приводити/забирати.
Ось прочитала сусідню тему, же дівчина вагається, маючи своє житло, стабільну роботу і без дітей. А в мене навпаки, житло спільне, без роботи, є дитина. І розуміння, що самостійно я не витягну фінансово. Тому терплю придирки чоловіка. З останнього сьогодні: його бісить, що я сиджу закинувши ногу на ногу, і дитина так сидить. Одразу незадоволена міміка, "це ти винна, що дитина так сидить". Невдоволений, що донька не хоче вчитися читати, знову моя вина. Телевізор боюся при ньому вмикати чи новини обговорювати - одразу шквал " ти днями сидиш в телевізорі". Хоча це неправда.
А з себе я нічого і не представляла - батько алкоголік, мати прибиральниця. Вискочила в 20 років заміж за ситнішим життям( о так, кусок запеченої свинини, то була розкіш для мене).
Дівчата, не будьте дурними, скільки тут вже тем таких, як себе можна Ось так загнати в пастку....
Молчунья• 18 марта 2024
Ви праві. Я би теж жила одна, якби була б розумніша і більш незалежна
Пффф 100%• 18 марта 2024
Мій чоловік давно знає, що якби я мала гарну фінансову основу, то з ним би не жила. Він не помиляється
Ms. Dolly• 18 марта 2024
Ответ дляМолчунья
залежна... но живу одна с детьми, мужа таки выгнала
Марипосса285747• 18 марта 2024
Ну, терпите, кто вам виноват.
Молчунья• 18 марта 2024
Ответ дляMs. Dolly
Вам пощастило з безхребетним чоловіком)
автор Телефон Рубика • 18 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
Ну, терпите, кто вам виноват.
Ніхто, тільки я. Поки жили вдвох і я працювала, то був він трохи інакший. Тоді через 8 років шлюбу народили дитину, і все як у всіх по стандарту....
Ms. Dolly• 18 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Вам пощастило з безхребетним чоловіком)
мало выпустили... давайте еще
ЖующаЯКонфету• 18 марта 2024
Вам можно только сочувствовать. Представила себя на Вашем месте... я так только с мамой жила, когда её всем раздражала: не так сижу, не так ем...
С мужем посчастливилось, мы не раздражаем друг-друга... было бы иначе - тоже лучше жить одной.
Оно само купилось• 18 марта 2024
Я думаю в этом и причина многих разводов, после выезла наших женщин из страны. Там они получают помощь и независимы( не все, но многие об этом мечтали). И возможно они еще найдут свое счастье
МинерАлочка• 18 марта 2024
Я тоже в 19 вышла замуж за деньги, но никаких претензий никогда не было
Марипосса285747• 18 марта 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Что значит как у всех? По какому стандарту? Почему вы решили, что у всех как у вас? Может , конечно, вы себя так успокаиваете...
Нічний дожор• 18 марта 2024
Мій теж сімейний абʼюз. Посудомийку запускати тільки максимально повну, відро повністю для сміття наповнювати, з тарілки потрібно так їсти, щоб крихт не залишалося. Рибу солону суху в хаті їсти не можна, бо йому смердить.
Але в іншому дуже хороший. Це я можу пережити.
Трапеція• 18 марта 2024
Вашої зарплатні+ аліменти які б він платив вам не вистачило б?а далі і робота краща знайдеться) або ж нормальний чоловік
А я кумедна• 18 марта 2024
Я всегда знала, что зависимость это худшее для женщины.
Тоже так попала в абьюз.
Человек в декрете просто стал другим. Почувствовал власть как говорится и мою уязвимость.
Не так и не там сижу, не так готовлю, не так ем или много ем, не так воспитываю , не так мою пол и т.д можно до бесконечности. Ходил в магазин сам за продуктами, чтоб я не дай боже себе чтото не купила. И чтоб денег мне не давать. Жесть, что я пережила
Понимаю вас, автор. Тут путь один- зарабатывать больше и уходить
ВерСаСе• 18 марта 2024
Розумію… Мені б мій теперішній розум та 20 років тому(((
Мамкиня доця• 18 марта 2024
Так що ж тепер марнувати своє життя на такого аб´юзера? Це, автор, звісно Ваше право, але голою констатацією проблеми - проблеми не вирішити. Потрібно щось робити. В якій галузі Ви працюєте? Може ближче до родичів переїхати, щоб хтось міг допомогти з дитиною в садочку? Треба вже продумувати шляхи, щоб піти і готувати базу для цього.
Веккy• 18 марта 2024
Вы хоть за человека с деньгами вышли, а я в 23 года за нищеброда, вот где жопа
Бабця в мештах• 18 марта 2024
Ответ дляТелефон Рубика
не у всіх...вы просто позволили такое отношение к себе... я тоже 6 лет в декрете и не представляю, чтоб мне муж делал хоть какие-то замечания, а тем более такие дурные. Один раз как-то заикнулся, что неплохо бы посуду мыть сразу, а не накапливать на вечер...ну все) посуду уже 7 лет моет только он вечером 🤣 Я занимаюсь ребенком, домом полностью, так что никаких притензий. У меня весь день расписан, хотя казалось бы домохозяйка...ага...хер там...школа, кружки, курсы, магазин, уборка, готовка, прогулка, привезти/отвезти/подождать под кружками в любую погоду/уроки...я готова поменяться местами с мужем и ходить только на работу))) Но у меня и характер такой, что я себя в обиду не дам)
Выходите на любую работу если есть садик. И деньги появяться и сможете копить на светлое будущее, чтоб в случае чего была сумма на пару месяцев проживания отдельно.
Не прохожу мимо• 18 марта 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ясно.Бажаю вам успіху,дитина підросте піде в садочок,ви на роботу,все в ваших руках.Я з 2-ма без житла розвелася,робота,садочок і помалу стала на ноги.Того і вам бажаю.Час швидко біжить.
Удальонка• 18 марта 2024
А чому він не навчає дитини читати чи не водить в садочок?
Тоскующая• 18 марта 2024
Ответ дляОно само купилось
Все так и есть.Я с двумя детьми уехала. Даже если и не найду свое счастье, но и того, что было больше не хочу.
ВЫВсеВрете• 18 марта 2024
Як добре що я сама себе запезпечую.
І хай то 10 тис, але ніякий урод мені нічого не скаже. Як жить, як сидіть.
ВерСаСе• 19 марта 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Як добре що я сама себе запезпечую.
Питання в тому, як забезпечити себе і двох дітей на 10 000 грн. не маючи власного житла?
ВЫВсеВрете• 19 марта 2024
Ответ дляВерСаСе
Згідна, треба раніше думати головою, а не манюю. Або пожиттєво рабство от мужика
ВерСаСе• 19 марта 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Цілком погоджуюсь) Але є ще така штука… Навіть, якби я все життя працювала, обʼєктивно, я розумію, що ніколи я не забезпечила б своїм дітям такий рівень життя, який вони мають з батьком. Тому, питання полягає ще й трохи в іншому.