Белочкой зови• 18 марта 2024
Психологи, ви зі своїми друзями також спілкуєтесь професійно?
Подруга почала дивно спілкуватися як пішла на свою психологію
Salsa-24da• 18 марта 2024
Що означає «дивно»
Психолог не зобовʼязаний вас терапевтувати в неробочий час і без вашого запиту.
Попихтю та й годі• 18 марта 2024
Да ни за что))) на работе хватает, на учебе хватает) но я умею полностью ’отключаться’, подмечаю детали, но анализ выключаю, как и психологиню в себе
На циголках• 18 марта 2024
Мабуть досліджує ваші реакції. Є класний серіал, психологині якраз про подруг психологів
Накладні мюслі• 18 марта 2024
Первое время проскакивало, потом научилась просто общаться. Иногда друзья приходят за советом, просто задаю им вопросы и дальше они сами разбираются
Баррикадница• 18 марта 2024
Чоловік клінічний психолог. Я трохи в темі, бо в мед освіта і деякій час робила в психіатрії, але лише 3 рокі в вже 13 років зовсім в іншій сфері. Ні. Навіть як треба дати консультацію то не це єтично, це заборонено, не можна давати консультації чи робити корекцію рідним чи друзям , як проблеми то лише допомогти обрати спеціаліста, дати поради, на що звернути увагу. Я також ніколи не даю поради по антидеприсантаи чи взвгалі будь якому лікавуванню, лише дуже невінні, умовно після операції голод, холод і спокій, при застуди максимум рідини, нічого солодкого, вологе прибирання і провітрювання приміщення. Які наслідки можуть дати якійсь препарат. Таку відповідальність як порадити ліки чи поставити діазгоз на себе брати не можу і по суті це злочин. Раджу лише до якого лікаря(профіль) варто звернутися
Лукава Кішка• 18 марта 2024
Ответ дляНа циголках
какой сериал ?
Курочка-чубаточка• 18 марта 2024
Я так понимаю речь не консультации
А в словах:
- что под этим имеешь ввиду?
- какие чувства?
- а что это для тебя?
А в словах:
- что под этим имеешь ввиду?
- какие чувства?
- а что это для тебя?
Воленс-неволенс• 18 марта 2024
Я мало надаю ’порад’ друзям, вони мене вважають поганим психологом) Ніколи не маю бажання з ними попрацювати, бо втомлююсь на роботі. Але початківці можуть собі дозволити
Плету интриги• 18 марта 2024
... Схоже на те, якби подруга-стоматолог лізла вам до рота на прогулянці у парку. Чому вважається, що психолог не звичайна людина? Зазвичай знайомі нав´язуються ’ну ти ж психолог, от поясни...’
Місячне Сяйво• 18 марта 2024
Ответ дляНа циголках
Серйозно?
Плету интриги• 18 марта 2024
Ответ дляSalsa-24da
Що означає «дивно»
Психолог консультує, психотерапевт - це трохи інше