18 марта в 22:40

Де почитати, який алгоритм дій біженця в Німеччині після перетину кордона

Мамина сестра 67 років (Костянтинівка) зібралась їхати в Німеччину автобусом, щоб лишитись біженкою.
Просить дізнатись, як це відбувається після перетину кордону Німеччини. Нажаль, немає знайомих там, хто б міг роз´яснити.
Вона має їхати в обране нею місто і там оформляти документи як біженка, чи є певні пункти прийому в великих містах?
Хто проходив цей шлях і володіє актуальною офіційною інформацією, поділіться, будь ласка.
anabelia 18 марта в 22:42
А те місто, обране нею, приймає біженців?
автор KoZa-biRuZa 18 марта в 22:43
Ответ дляanabelia
А те місто, обране нею, приймає біженців?
Та вона, власне, не обирала ще. Чекає, щоб я їй допомогла інформаційно.
marion_p 18 марта в 22:52
Жіночка 67 років справиться з усім? Здоров´я є?
Спокойная ночь 18 марта в 22:58
Я вам конкретно нічого не підкажу по темі, бо я не в Німеччині. Але я дам універсальну пораду знайти групи в фб чи телеграмі з назвою ’українці *бажане місто* в Німеччині’ і подібне, там точно підскажуть чи дадуть контакти волонтерів, прихістків які все пояснять та підскажуть. Також там можна пошукати аналогічні історії і почитати досвід інших людей
автор KoZa-biRuZa 18 марта в 22:58
Ответ дляmarion_p
Жіночка 67 років справиться з усім? Здоров´я є?
Більш менш. Є, звісно, хроніка - гіпертонія, суглоби. Але, думаю, справиться. Вона досить комунікативна й здравомисляча людина.
автор KoZa-biRuZa 18 марта в 22:59
Ответ дляСпокойная ночь
Я вам конкретно нічого не підкажу по темі, бо я не в Німеччині. Але я дам універсальну пораду знайти групи в фб чи телеграмі з назвою ’українці *бажане місто* в Німеччині’ і подібне, там точно підскажуть чи дадуть контакти волонтерів, прихістків які все пояснять та підскажуть. Також там можна пошукати аналогічні історії і почитати досвід інших людей
Дякую!
dorik 18 марта в 23:06
​​#НІМЕЧЧИНА

Станом на 03 березня 2024 року українських біженців приймають такі табори первинного прийому в Німеччині:

🔹Ваден-Вурттемберг — Баден-Вюртемберг

▪️Karlsruhe (Durlacher Allee 100, 76137 Karlsruhe) - відкритий, але часто розподіляє на інші федеральні землі

▪️Meßstetten (Geißbühlstraße 51, 72469 Meßstetten) - відкритий, але часто розподіляє на інші федеральні землі.

▪️Freiburg (Basler Landstraße 16, 79111 Freiburg) - відкритий, але часто розподіляє на інші федеральні землі.

Рішення про розподіл у якусь землю приймається у кожному індивідуальному випадку автоматизованою системою.

🔹Bayern — Баварія
München: Dachauer Str. 122a, 80637 München (з приймального пункту йде розподіл Баварії)

🔹Berlin — Берлін
Tegel (старий аеропорт)
За посиланням, всі дані, включаючи телефонну лінію центру.

🔹Hessen - Гессен
Gießen (Rödgener Straße 59-61, 35394 Gießen Ankunftshalle)

🔹Nordrhein-Westfalen — Північний Рейн-Вестфалія
Bochum (Gersteinring 50, 44791 Bochum, Erstaufnahmeeinrichtung)

🔹Saarland - Саарланд
Lebach (Schlesierallee 17, 66822 Lebach)

🔹Thüringen - Тюрінгія
Hermsdorf (Max-Hellermann-Straße 15, 07629 Hermsdorf)

▪️Українська Діаспора в Німеччині

🌐ДІАСПОРА
автор KoZa-biRuZa 18 марта в 23:07
Ответ дляdorik
​​#НІМЕЧЧИНА

Станом на 03 березня 2024 року українських біженців приймають такі табори первинного прийому в Німеччині:

🔹Ваден-Вурттемберг — Баден-Вюртемберг

▪️Karlsruhe (Durlacher Allee 100, 76137 Karlsruhe) - відкритий, але часто розподіляє на інші федеральні землі

▪️Meßstetten (Geißbühlstraße 51, 72469 Meßstetten) - відкритий, але часто розподіляє на інші федеральні землі.

▪️Freiburg (Basler Landstraße 16, 79111 Freiburg) - відкритий, але часто розподіляє на інші федеральні землі.

Рішення про розподіл у якусь землю приймається у кожному індивідуальному випадку автоматизованою системою.

🔹Bayern — Баварія
München: Dachauer Str. 122a, 80637 München (з приймального пункту йде розподіл Баварії)

🔹Berlin — Берлін
Tegel (старий аеропорт)
За посиланням, всі дані, включаючи телефонну лінію центру.

🔹Hessen - Гессен
Gießen (Rödgener Straße 59-61, 35394 Gießen Ankunftshalle)

🔹Nordrhein-Westfalen — Північний Рейн-Вестфалія
Bochum (Gersteinring 50, 44791 Bochum, Erstaufnahmeeinrichtung)

🔹Saarland - Саарланд
Lebach (Schlesierallee 17, 66822 Lebach)

🔹Thüringen - Тюрінгія
Hermsdorf (Max-Hellermann-Straße 15, 07629 Hermsdorf)

▪️Українська Діаспора в Німеччині

🌐ДІАСПОРА
Дякую величезне!
dorik 18 марта в 23:08
Ответ дляKoZa-biRuZa
Дякую величезне!
Рекомендую вибрати місто,куди їхати. Знайти групу в телеграм каналі за назвою міста укр мовою,розпитати детальніше що і як.
ebbi 19 марта в 00:01
Автор,нехай з’ясує спочатку,чи в’їде в Німеччину.Бо там у них якийсь казус з безвізом.Він є,але спрощений після 4.03 таки не подовжили.І на кордоні вже починаються непорозуміння.Сьогодні вже майже всі чати по біженцям в Німеччині аідписалися.Радять почекати
автор KoZa-biRuZa 19 марта в 01:37
Ответ дляebbi
Автор,нехай з’ясує спочатку,чи в’їде в Німеччину.Бо там у них якийсь казус з безвізом.Він є,але спрощений після 4.03 таки не подовжили.І на кордоні вже починаються непорозуміння.Сьогодні вже майже всі чати по біженцям в Німеччині аідписалися.Радять почекати
Дякую!
Bor bor 19 марта в 23:09
На початку березня поїхала родичка приблизно такого ж віку, теж з Донеччини. Їхала звичайним платним бусом до Берліна, її привезли за адресою, яку ми дали водію - це звичайна автобусна зупинка, звідки йде безкоштовний шатл до Тегеля. В Тегелі зустрічають волонтери. Напевне, про Тегель вже читали? Це зараз найбільший табір для біженців, розподільчий центр так сказати. Умови там важкі. Побула вона там дві ночі, далі отримала розподіл в іншу землю, їй дали квитки на потяг та поїхала вона ще з однією біженкою в ту землю. Там теж табір, але порівняно з Тегелем, там прекрасні умови - поселення в кімнати по дві людини. Побула в цьому таборі тиждень, далі перевезли її в готель. Там ще кращі умови. Займається оформленням документів зараз. Але це не кінцеве житло, ніби ще буде переїзд далі. Чекаємо новин. Що я можу сказати? Це було важке рішення, але в нинішніх умовах воно виявилося найкращим. Дуже переживали, що десь в Берліні загубиться, не зорієнтуєтеся, але, Слава Богу, доїхала до Тегеля. Враховуйте, що волонтери вже практично не возять з України, тому доїзд до табору власними силами. Питайте, що знаю, розкажу.