сама себе прекрасная• 18 марта 2024

У вас бувало, що дуже хочеться ще дитину?

Потім пройшло чи так і залишилася не закрита потреба ? Мене останнім часом накриває з цим бажанням , чоловік теж теж хоче. Але з іншого боку , умови не ідеальні і на роботі кар´єрний ріст , потім буде важко повернутися в колію
Результат:
вже голосів: 78
28 (35.9%) Не було
20 (25.64%) Не пройшло
19 (24.36%) Було пройшло
11 (14.1%) Результати
Прокачую сідниці• 18 марта 2024
Було, тепер їх п´ять

Вилами по воде• 18 марта 2024
Було звичайно
Тут как тут• 18 марта 2024
Ні, один
автор сама себе прекрасная • 18 марта 2024
Ответ дляВилами по воде
Було звичайно
І що робили?
Неваляшкина• 18 марта 2024
было дважды... два ребенка...
Завжди мало• 18 марта 2024
Бывает
Вилами по воде• 18 марта 2024
А ідеального часу ніколи не буде
Народжуйте . Світ і так нестабільний тому розраховувати ой поки все стане ок то невідомо .

КинДза• 18 марта 2024
Вже чекаю онуків няньчити.
Своїх вже не хочу.
Аnnеt• 18 марта 2024
Ответ дляНеваляшкина
было дважды... два ребенка...
было у царя три раза и три сына.
Неваляшкина• 18 марта 2024
Ответ дляАnnеt
было у царя три раза и три сына.
не не не... два и точка
Не служанка• 18 марта 2024
Хотіла, двох народила. Зараз серце хоче третього, а розум дуже проти.
Ответ дляКинДза
Вже чекаю онуків няньчити.
Своїх вже не хочу.
Такого бажання в мене нема зовсім
Вельшановна• 18 марта 2024
Хочу. Но мне 40, мужа нет, развелись давно, только отношения. Но мы в Европе, беженцы, без пособий. Жилье у него в окупации, у меня в Запорожье. С деньгами так себе. Надо еще дочку выучить... Какие 2е дети, может в следующий жизни)
Пес Патрон• 18 марта 2024
Моїй 2,5 рочки страшно подумати про ще одне таке шило
Ответ дляПес Патрон
Мої значно старші , тому хочеться повторити
Пусин Кукин• 18 марта 2024
Судячи з регулярних тем тут , у ба гопатьох д до інок таке бажання. Це гормони. Якщо вік дозвооо до яєць, то краще зараз.
Я хотіла, але три невдалі вагітності, поклали край.
Хочу і зараз, але мені вже 40+. А дитинка так може попсувати нерви, що бажання зникає. І чоловік мій не дуже помічник гарний.
Сусановна• 18 марта 2024
боже збав. в мене один за трьох. вже око сіпається.
з першого разу зрозуміла шо материнство то не моє, але назад вже не запхаєш
Застряла• 18 марта 2024
Не было никогда, но троих родила)
Країна мрій• 18 марта 2024
Хотела ребенка второго, вторичное бесплодие имею, теперь без вариантов

Полуничка• 18 марта 2024
Очень хотела,аж плакала.Даже снилось.Усыновить/удочерить хотела.
Своих 2.

Но оценила свою реальность и поняла,что это нереально.
Сижу_и_плачу• 18 марта 2024
Було. Дуже накрило навіть. Народила і щаслива) Більше ні за що )
Суцільна зрада• 18 марта 2024
Не было у меня такого желания никогда. Один ребёнок есть, второго не хочу.
Сусановна• 18 марта 2024
у кого більше однієї дитини - у вас діти спокійні чи ви шось вживаєте шоб пережити весь цей треш?
Ответ дляСусановна
Чому треш? Все нормально , тим більше, коли вони вже підросли
Сусановна• 18 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
ясно, значить спокійні
Ответ дляСусановна
ясно, значить спокійні
Звичайні
Поддакиваю иногДА• 18 марта 2024
Нет, не бывает.У меня нет времени ни на ребенка, ни на мысли о нем
Сижу_и_плачу• 18 марта 2024
Ответ дляСусановна
Я вдруге народила через 11 років після перших пологів ) Усе було спокійно. Вдруге взагалі насолоджувалася декретом, не була така нервова, як із першою дитиною
Гжегож Бженчишчикевич• 18 марта 2024
Завжди хотіла одну дитину. Так і вийшло. Період поки малий був, як у ві сні. Мені було важко. Зараз синові 13 і я ним насолоджуюсь, адекватний дорослий. Знову через ті пелюшкм, істерики, садочок, школу початкові класи, болячки проходити не хочу і не буду
пані Солоха• 18 марта 2024
І в мене було. Спочатку першого хотіла, за рік завагітніла, народила сина. Потім другого хотіла, 8 років чекала. Народила доньку. А через роки 2-3 знову з´явилось бажання ще одну дитинку... Слава Богу як з´явилося, так і пройшло
Десь з 38 років я почала ’сипатися’. Зараз мені 40, дітям 19 і 11. Я собі навіть не уявляю маленьку дитину....