Рятівник Малібу• 19 марта 2024

Які шпалери обрати в коридор?

Ніяк не можу визначитися зі шпалерами в коридор. Він маленький 6 кВ.м, шафа буде сіра.
Більше подобається ялинка, але чи підійде вона до в коридор?
Під бетон логічніше, але боюсь, що буде плямисто дуже
А як ви вважаєте, які краще?
Результат:
вже голосів: 72
41 (56.94%) 1
31 (43.06%) 2
автор Рятівник Малібу • 19 марта 2024
Будуть ось такі меблі в коридорі
фрау Гітта• 19 марта 2024
Ви хочите тільки фактурні? 2 - як років 15 тому.
Ворожу на каві• 19 марта 2024
Перші
автор Рятівник Малібу • 19 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
А які ще можливо ?
Ласую колобками• 19 марта 2024
В мене перші і сірий шкаф.
Шпондєр• 19 марта 2024
У нас ромбики)))
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
В мене перші і сірий шкаф.
і яким місцем вони по фактурі такі як на першому фото автора?
Железобетон• 19 марта 2024
А мені для кухні порекомендуйте))) Автор, sorry)))
Xlimit• 19 марта 2024
У меня вторые в спальне. Выбрала бы первые для коридора.
Трахтибидох• 19 марта 2024
Я купила , як бетон, лише світліші. Майже білі із сірими прожилками.
От сьогодні клеїмо.
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
добре, що дизайнери інтер’єрів не знають про ’як 15 років тому’)))) не те що порадниці)))
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А які ще можливо ?
візьміть однотонні світло-сірі або взагалі білі із зернистою структурою типу ’стіна під побілку’.
Xlimit• 19 марта 2024
Ответ дляфрау Гітта
Они в объёме выглядят стильно
Татьяна_М5• 19 марта 2024
Обои…. 100 лет на стенах ни у кого не видела. И многие ещё их клеят?
Фиона Шрековна• 19 марта 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ви мабуть не в Україні проживаєте?
Xlimit• 19 марта 2024
Ответ дляЖелезобетон
У меня по цветам такая же кухня (две) и такие обои. Правда на второй кухне белая плитка елочкой, а на остальных стенах (зал) такие же обои
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А які ще можливо ?
ось такого типу
https://ubierzsciany.pl/product-pol-7662-Tapeta-sc...
Xlimit• 19 марта 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Странный вопрос. Что делать людям которые любят фактуру и для них окрашенные стены холодные. А еще если дом усадку дает.
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ви мабуть не в Україні проживаєте?
В не в Україні теж активно використовують шпалери. Але пані, новоспечена европейка, певно, пам’ятає лише совкові паперові, що на газету клеїлись
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляXlimit
сестра)))) я такі ж, тільки світло-сірого кольору, обрала, бо кухня в біло-сірих кольорах
Xlimit• 19 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
И качество классное и цена) хотя все остальные обои erismann
Файна цьоця• 19 марта 2024
Ответ дляXlimit
так, якість приємно здивувала. ще тижнів два тому бачила в ОВІ цікаві, шкода, що не сфоткала: вінілові, миються, по фактурі на стіні не відрізнити від пошпакльованої і помальованої в колір стіни
ФруктЕщеТот• 19 марта 2024
Все помешалиьс на сером)
Мюллерная• 19 марта 2024
І ті і інші гарні. Я би мабуть перші обрала, бо вони схожі на тканину і дивляться затишно. Я їх бачила вживу на стінах, сподобались
Мюллерная• 19 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Все помешалиьс на сером)
Є таке. Але це тимчасово. Все проходить, пройде і це.
Парасюха• 19 марта 2024
Ответ дляТатьяна_М5
А вам,что 150 лет уже?у всех обои и все клеят
Парасюха• 19 марта 2024
Ответ дляФайна цьоця
Такое было время,что были бумажные,а при чем здесь совок,не пойму
175см55кг19лет (она)• 19 марта 2024
Только не пятна серые. Так убого смотрится.. У нас были сиреневые, очень пожалела из таких же пятен
Мюллерная• 19 марта 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Ну если у обойных фабрик миллионные обороты, то ответ на Ваш вопрос более чем очевиден. Для примера
Кіма кепка• 19 марта 2024
Ответ дляТатьяна_М5
сходите посмотрите настоящие итальянские обои, еще и дизайнерские какие-нибудь, от 50-100 евро за рулон к примеру.
Почему-то самые известные фабрики обоев - это и Германия, и Италия, и прочие европейские, значит все-таки клеят. Не обязательно во всех комнатах должно быть одинаково, где-то краска может быть, где-то обои