УжеВотДа• 19 марта 2024

Чому так образливо мені - це чути?

Син обмовився, що вони сьогодні чекають гостей. Має приїхати невістки мама з молодшою донькою. На цілий тиждень, щоб і онука побачити і щоб невістка трохи відпочила від дитини.
А мені стало до глибини душі образливо. Як це? Вони мають приїхати на тиждень до них. І син на це зовсім нормально реагує. І сказав мені, що в нього найкраща теща. У них з батьками невістки дружні відносини. А у нас з невісткою такого немає. Мені так образливо. Її маму в гості чекають, а мене та моїх дітей невістка і бачити навіть не хоче.
Лиш одне попросила в сина, щоб я її та її дитину залишила в спокої.
Наче і розумію, що це вже все. Невістка не пробачить та не піде зі мною на контакт. Я ніколи не буду на місці її матері. Я не буду «найкращою свекрухою» для неї. Якось дуже на душі сумно.
Леди Г• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Якщо б невістка забула те все, що я на неї говорила. Можно б було почати все з нуля.
Вибачайтеся , може колись дозволить вам бачитися
Юпитерная• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А чому мій син на неї чекає?
Тому що вона не порушає емоційний клімат в сім´ї. Настрій в дружини поліпшається, вона відпочине з допомогою мами - а значить, всій сім´ї стане краще.
Зайканалужайке• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Та нічого не хочу. Що ж тут вже хотіти? Просто мені образливо, що все ось так сталося. Маму невістки, яка їде за 300км чекають, а ми живемо в одному місті і я їх взагалі не бачу.
Так это ж понятно, что чем дальше тем милее,
тяжкаялюдина• 19 марта 2024
Автор, ви проста зірка цього форуму останній місяць. З першого реченя все зрозуміло стало.))) Що хочете почути? У вас син, певно, повністю в батька пішов, повезло йому.
Та не реву я• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А вас чого?
Тримайте своє слово, ви обіцяли не писати більше.
Зайканалужайке• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А чому мій син на неї чекає?
Наверное бухать вместе будут
Зайканалужайке• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Подарунків також не хочуть . Я вже відсилала, невісткі все було не те. Ось знову хотіла, щось вислати, а син сказав, що я знову щось куплю на свій смак не те і вони знову залишаться крайні, що щось комусь віддали.
Так лучший подарок деньги
автор УжеВотДа • 19 марта 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Та ми коли і на відстані жили стосунки були погані. Думала, переїдуть до Києва будемо постійно бачитись, ага…
тяжкаялюдина• 19 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Жіночко) займіться своїм життям 🤦‍♀️
Немає його в неї, шкода донькою не займається. Сину повезло, сам пішов, а донька не розуміє ще, потім все життя коту під хвіст з такою мамою(.
Сизоока бестія• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Обоср@ли невестку по полной а теперь хотите к ней в гости… Вы не в себе?
Зайканалужайке• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
У вас есть друзья, работа? Собаку заведите себе, или козу
Без комплексів• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А вас чого?
Невестка молодец
Борисфенка• 19 марта 2024
Нагадайте, про що була попередня серія?
60 метрів сметани• 19 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Как я боюсь стать такой свекрухой….вдруг ты типа нормальный-нормальный-нормальный, а потом бац- и без мозгов 🤷‍♀️
Без комплексів• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Почему образлыво? От таких как вы нужно подальше держаться и гнать поганой метлой
автор УжеВотДа • 19 марта 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Є і друзі, в робота. Працюю нянею. Дитинка трошки старша від мого онука. Ця дитина, я бачу як росте. А як онук-ні.
Продавчиня кіз• 19 марта 2024
Запросіть їх всіх, як приїдуть, до себе в гості
Сизоока бестія• 19 марта 2024
Ответ дляБорисфенка
Нагадайте, про що була попередня серія?
Старо как мир, невестка засранка, грязнуля, дурной воспитанная, как наследный , сынок автора в ней разглядел царевну не понятно. Ну и все это было вылито на голову не только самой невестке а и ее маме
тяжкаялюдина• 19 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не станете, хіба хвороба якась сильно підкосить. Не буває так, що вчора була нормальна, а сьогодні проснулася ні. Ви ж розумієте. Автор і не скривала, як поливала брудом невістку. Це тепер вона хоче стати нормальною.
Пиу!Пиу!• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Це не сталося, це ви зробили своїм власним ротом
60 метрів сметани• 19 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
У меня тоже свекруха припиз*ошенная. Давно не общаемся и так хорошо 👌 молодец невестка!
тяжкаялюдина• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А чому мій син на неї чекає?
Мабуть тому що вона не тільки до доньки добре відноситься, але й до зятя. Ви ж жінка, не розумієте? Чи це 12 річна донька пише?
Помаранчова душа• 19 марта 2024
Я конечно из принципа опять отпишусь. Но думаю, что тема заглохнет, как предыдущая.
Все уже подустали от ваших обидок.
тяжкаялюдина• 19 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Так тим більше, бачили ви вже як це буває, хіба зможете з сином і його сім´єю такою бути? Впевнена що ні, так що й не думайте про це.
Дама-мадама• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А вас чого?
автор, уявляю як ви вже допікли своїм рідним)) це жах))
автор УжеВотДа • 19 марта 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не зарікайтеся. Вам може також не сподобатися сина вибір або доньки.
60 метрів сметани• 19 марта 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Не дай бог, никогда.., сколько та падла крови попила, я ж не всегда взрослой девочкой была….в 20+ отпор давала, но не так…плакала , дурочка. Жалко себя ту( а потом подросла и нахер послала
автор УжеВотДа • 19 марта 2024
Ответ дляСизоока бестія
Так і що тепер? Постійно це згадувати, що я там сказала? І не спілкуватися зі мною і онука не давати бачити до кінця моїх днів?
60 метрів сметани• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А мне почему- она нравится должна ? Сыну нравится ? И слава богу . У меня есть муж, любимое дело ! Мне есть чем заниматься
тяжкаялюдина• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А все одно зрозуміти не можете, це ЙОГО, або ЇЇ вибір, не ваш! Не вам шукають пару.